Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
MarcusFenix said:
Widząc podpis użytkownika "podnużek anusi" wpadłem na pomysł... Chodzi o odznaczenie jeśli ktoś dużo "donosi"(opcja zgłoś do Moderatora) dostaje odznaczenie "Pomocnik' lub "Donosiciel" albo jakoś tak... :)
Było kilka stron wcześniej.
 
PodnekAnusi said:
A co do 'nieobchodzenia'... Ta karma i te znaczki przy nickach tez w sumie durne, kogo to obchodzi? :hmmm:
nie wiem stary, ale też mi się zdarza czasem zbłądzić i nad tym zastanowić ;]
PodnekAnusi said:
Przestańcie spamować, proszę.
Iwona, czy ty aby nie przesadzasz? Z całym szacunkiem, wiesz jak cię lubię i szanuję twoją robotę, ale moja mini polemika z Arwilem była imo JAK NAJBARDZIEJ na temat i nie widzę w niej nic, co by chociaż zalatywało spamem. Ot, dywagacja, ku dobra nas wszystkich. I Wiecznego Ognia też, jeśli wolisz.
 
Socchi said:
Iwona, czy ty aby nie przesadzasz? Z całym szacunkiem, wiesz jak cię lubię i szanuję twoją robotę, ale moja mini polemika z Arwilem była imo JAK NAJBARDZIEJ na temat i nie widzę w niej nic, co by chociaż zalatywało spamem. Ot, dywagacja, ku dobra nas wszystkich. I Wiecznego Ognia też, jeśli wolisz.
Sklasyfikowałam to jako spam, gdyż na poprzednich stronach kwestia rozstrzygnięta. Nowej rangi nie będzie. Z wyjaśnieniem. Więc dalszą polemikę uznałam za bezcelową. :peace:Mało tego, dziwnie deja vu odczuwam, czytając ostatnie posty, bo chyba, kilka stron wcześniej odpowiedniki niektórych były... spierać się nie mam zamiaru, pogoda dzisiaj adekwatna do mojego nastroju, więc zamilknę już. :peace:
 
A tobie sie kompletnie w glowie 'pop... przewracalo', skoro uwazasz, ze 'tropienie spamu' to cos zlego. No bo na kogo to donos? Na spamerow, drogi Spamesisie. :p
 
Genesis po prostu się boi że dostanie bana i będzie musiał założyć sobie kolejne konto. To jego system obronny, tak reaguje człowiek żyjący w wiecznym strachu.
 
Genesis, w jakimś sensie rzeczywiście rozkręcasz forum, tylko nie wiem, czy o takie rozkręcanie nam chodzi...
 
witam!mam kilka bugów z forum:1. przeglądam jakiś stary temat i są daty postów i np. między postem z 23 października a postem z 25 października jest napisane że posty pomiędzy wysłane są dzisiaj2. temat ma 30 stron, wchodzę ide na ostatnią stronę a tam ostatnia to 28, wchodze w 27 i pojawiają mi sie dopiero brakujące 29 i 303. więc kilkam tą 29 czy 30 i w zależności od tego która strone poźniej klikam to zmienia mi się 'Czas zalogowania w sumie' (widoczny na górnym panelu forum), 4. utworzyłem nowy temat, jednak nie widze go na forum.. klikam na swój profil, patrze na ostatnio dodane przez siebie posty no i tam jest post/temat który własnie utworzyłem (na forum go nie widać, a po ścieżce widzę że jest utworzony na pewno na forum Versusa)5. nie widzę ani swoich postów ani postów innych tak jakby nikt nie pisał (forum Versusa), do tego widze wiadomość napisaną wczoraj a przy poście (i na podforum) widnieje ze napisana jest dzisiajtak jakby mi sie forum nie odświeżało od wczoraj;/
 
Maxraj said:
Chyba to mało konkretna odpowiedź :pPrzez co łączysz się z internetem ???Jakiej przeglądarki używasz ???
przez kablówkę, IE.ale powtarzam że nic nie majstrowałem, to samo się coś poprzestawiało??? windows to żenada.dobra, zmieniłem przeglądarkę z tego śmiecia IE na opere. wszystko wróciło do poprawnego stanu.edit: z tym że na operze krzaczą mi się animacje.. ma ktoś na to jakąś radę?
 
ZielonyBandyta said:
ZielonyBandyta said:
Chyba to mało konkretna odpowiedź :pPrzez co łączysz się z internetem ???Jakiej przeglądarki używasz ???
przez kablówkę, IE.ale powtarzam że nic nie majstrowałem, to samo się coś poprzestawiało??? windows to żenada.dobra, zmieniłem przeglądarkę z tego śmiecia IE na opere. wszystko wróciło do poprawnego stanu.edit: z tym że na operze krzaczą mi się animacje.. ma ktoś na to jakąś radę?
Nie chcę zabierać roboty Maxowi, ale cóż może mi wybaczy.Polecę Firefox + flash player animacje powinny chodzić "ładnie"... :teeth:Witam ponownie. ;)
 
czesio2504 said:
Nie chcę zabierać roboty Maxowi, ale cóż może mi wybaczy.Polecę Firefox + flash player animacje powinny chodzić "ładnie"... :teeth:Witam ponownie. ;)
To tego nie rób. :pHeretyk jeden ;)Wystarczy jak zaktualizujesz flash player'a
 
hm, niestety aktualizacja flasha nie pomogła, nadal sie tnie. pozostaje mi gra na IE a forum na operze (forum mam jakby zawieszone w czasie od trzech dni)a wogóle to spostrzegłem że cały IE ma laga sprzed 3 dni. na onecie ciagle ta sama strona, tvn24 tak samo od 3 dni, ale lol
 
dobra zainstalowałem jeszcze raz tego śmiecia majkrosoftu i wygląda na to że wszystko ok. ale nie mam pojęcia dlaczego tak sie stało.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom