Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
@Vatt, owszem, i nadal o to proszę :) Jednakże skargi na moderatorów versusowych w pierwszej kolejności powinny trafić do mrrru, dopiero jeśli to nie odniesie żadnego efektu, w co wątpię, do mnie.@Socchi, Firnomir, dział versusa ma szeroką autonomię, mrrruczit i pozostali modzi mają prawo ustalać tam dodatkowe zasady. Dopóki nie są one nie do przyjęcia - nie mieszamy się w to :)
 
Keth said:
@Vatt, owszem, i nadal o to proszę :) Jednakże skargi na moderatorów versusowych w pierwszej kolejności powinny trafić do mrrru, dopiero jeśli to nie odniesie żadnego efektu, w co wątpię, do mnie.
Skargi są na mrrru :p
 
Keth said:
nie mieszamy się w to :)
a pieprzyć, rzeczywiście to nie moj sprawa i mój problem ;)Firnomir, nie moja rzecz oceniać czy zasłużyli. I nie mój interes. Więc przemilczę, ja tu tylko spisałem obserwacje :)
 
Keth said:
@Vatt, owszem, i nadal o to proszę :) Jednakże skargi na moderatorów versusowych w pierwszej kolejności powinny trafić do mrrru,
Skargi na mrrru do mrrru? Keth, bądź poważny.
Keth said:
@Socchi, Firnomir, dział versusa ma szeroką autonomię, mrrruczit i pozostali modzi mają prawo ustalać tam dodatkowe zasady. Dopóki nie są one nie do przyjęcia - nie mieszamy się w to :)
Warnowanie bez uzasadnienia regulaminem jest dla Ciebie do przyjęcia?Ustalanie zasad w lot i upychanie ich gdzieś po kontach, tak że nikt ich nie widzi jest do przyjęcia?Jeśli tu i tu odpowiedziałeś tak, to proszę zbanuj mnie i oszczędź mi roboty oraz pokusy wracania tutaj.
 
Dobrze więc - proszę o PW z informacją o przewinieniach, nadużyciu władzy, czy jak to tam nazywacie, versusowych moderatorów. Najlepiej wszystkie przypadki naraz, łącznie z postami i linkami do nich. Niech jeden z Was to zbierze i opisze od samego początku, skoro uważacie, że jest aż tak źle.@Isengrim, za przyznawanie "Bohatera" odpowiadają moderatorzy vs. Za całą resztę - jak dotychczas.Ed: kneble czy bany w samej grze VS mnie nie interesują - to już całkowicie leży w zakresie o2T :)
 
Fir, nie kłóć się jak nie masz racji.
FirnomirKL said:
Warnowanie bez uzasadnienia regulaminem jest dla Ciebie do przyjęcia?
No co ty, regulaminu nie znasz, że prosisz o uzasadnienie? ;]
• Staraj się pisać rzeczowo i na temat.
Jeżeli, pomimo wskazówek i ostrzeżeń ze strony Moderatorów lub Pracowników CDPR, dopuścisz się ponownie tych samych wykroczeń, Moderator lub Pracownik CDPR może:• Dać Ci ostrzeżenie• Czasowo lub na stałe zabronić Ci wstępu/zbanować na www.thewitcher.com
Moderator mógł dać ci ostrzeżenie, jego prawo. Pisałeś w danym temacie o czymś, co nie miało z nim związku, po upomnieniu moda. Niebiescy są łagodniejsi i wolą dawać upomnienia słowne, zanim kogoś odpowiednio nagrodzą, chociaż po tym co widzę, połowa użytkowników powinna mieć ostrzeżenia. Mru nie nadużył swojej władzy, tylko ją wykorzystał. Pogódź się z tym. Byłbyś dobrym użytkownikiem to znałbyś regulamin i nie spamował ;)
 
Kageru said:
Fir, nie kłóć się jak nie masz racji.
Kageru said:
Warnowanie bez uzasadnienia regulaminem jest dla Ciebie do przyjęcia?
No co ty, regulaminu nie znasz, że prosisz o uzasadnienie? ;]
• Staraj się pisać rzeczowo i na temat.
Jeżeli, pomimo wskazówek i ostrzeżeń ze strony Moderatorów lub Pracowników CDPR, dopuścisz się ponownie tych samych wykroczeń, Moderator lub Pracownik CDPR może:• Dać Ci ostrzeżenie• Czasowo lub na stałe zabronić Ci wstępu/zbanować na www.thewitcher.com
Moderator mógł dać ci ostrzeżenie, jego prawo. Pisałeś w danym temacie o czymś, co nie miało z nim związku, po upomnieniu moda.
Widziałeś to?Ja w JEDNYM POŚCIE wytłumaczyłem Timonkowi, że jego skarga jest bezzasadna. Dyskutowałem o skardze. (jeśli jeden post można uznać za dyskusję) Co więcej kilka postów później było tam OT, w którym uczestniczył Mrru (o moderatorach tawerny) i nikt warna nie dostał. Też jeden post. Czy ty czytasz cały temat zanim się w nim wypowiesz? Nie? Ja też. Czytam 1. stronę (tam są ewentualne zasady) oraz bieżącą. To było rzeczowo i na temat. Powiedziałem mu, że takie ratio nie jest niczym specjalnym, więc nie powinien zgłaszać takich kont. Czy to OT? Spam? Nierzeczowość? Nie na temat?
 
FirnomirKL said:
FirnomirKL said:
Fir, nie kłóć się jak nie masz racji.
FirnomirKL said:
Warnowanie bez uzasadnienia regulaminem jest dla Ciebie do przyjęcia?
No co ty, regulaminu nie znasz, że prosisz o uzasadnienie? ;]
• Staraj się pisać rzeczowo i na temat.
Jeżeli, pomimo wskazówek i ostrzeżeń ze strony Moderatorów lub Pracowników CDPR, dopuścisz się ponownie tych samych wykroczeń, Moderator lub Pracownik CDPR może:• Dać Ci ostrzeżenie• Czasowo lub na stałe zabronić Ci wstępu/zbanować na www.thewitcher.com
Moderator mógł dać ci ostrzeżenie, jego prawo. Pisałeś w danym temacie o czymś, co nie miało z nim związku, po upomnieniu moda.
Widziałeś to?Ja w JEDNYM POŚCIE wytłumaczyłem Timonkowi, że jego skarga jest bezzasadna. Dyskutowałem o skardze. (jeśli jeden post można uznać za dyskusję) Co więcej kilka postów później było tam OT, w którym uczestniczył Mrru (o moderatorach tawerny) i nikt warna nie dostał. Też jeden post. Czy ty czytasz cały temat zanim się w nim wypowiesz? Nie? Ja też. Czytam 1. stronę (tam są ewentualne zasady) oraz bieżącą. To było rzeczowo i na temat. Powiedziałem mu, że takie ratio nie jest niczym specjalnym, więc nie powinien zgłaszać takich kont. Czy to OT? Spam? Nierzeczowość? Nie na temat?
Ja poparłem Fira,i warna dostałem również.
 
FirnomirKL said:
FirnomirKL said:
Fir, nie kłóć się jak nie masz racji.
FirnomirKL said:
Warnowanie bez uzasadnienia regulaminem jest dla Ciebie do przyjęcia?
No co ty, regulaminu nie znasz, że prosisz o uzasadnienie? ;]
• Staraj się pisać rzeczowo i na temat.
Jeżeli, pomimo wskazówek i ostrzeżeń ze strony Moderatorów lub Pracowników CDPR, dopuścisz się ponownie tych samych wykroczeń, Moderator lub Pracownik CDPR może:• Dać Ci ostrzeżenie• Czasowo lub na stałe zabronić Ci wstępu/zbanować na www.thewitcher.com
Moderator mógł dać ci ostrzeżenie, jego prawo. Pisałeś w danym temacie o czymś, co nie miało z nim związku, po upomnieniu moda.
Widziałeś to?Ja w JEDNYM POŚCIE wytłumaczyłem Timonkowi, że jego skarga jest bezzasadna. Dyskutowałem o skardze. (jeśli jeden post można uznać za dyskusję) Co więcej kilka postów później było tam OT, w którym uczestniczył Mrru (o moderatorach tawerny) i nikt warna nie dostał. Też jeden post. Czy ty czytasz cały temat zanim się w nim wypowiesz? Nie? Ja też. Czytam 1. stronę (tam są ewentualne zasady) oraz bieżącą. To było rzeczowo i na temat. Powiedziałem mu, że takie ratio nie jest niczym specjalnym, więc nie powinien zgłaszać takich kont. Czy to OT? Spam? Nierzeczowość? Nie na temat?
Widziałem, twój post był spamem, kilka następnych również. Mru pewnie nie ma całego dnia, żeby przebijać się przez wasze wypowiedzi i szukać skarg, dlatego postąpił tak ostro. Jak to moderatorzy powtarzali wielokrotnie, chcesz cos wytłumaczyć - na pw, bo później 10 osób ma ochotę to skomentować i tworzy się 10 stron spamu.
 
Kageru said:
Kageru said:
Kageru said:
Fir, nie kłóć się jak nie masz racji.
Kageru said:
Warnowanie bez uzasadnienia regulaminem jest dla Ciebie do przyjęcia?
No co ty, regulaminu nie znasz, że prosisz o uzasadnienie? ;]
• Staraj się pisać rzeczowo i na temat.
Jeżeli, pomimo wskazówek i ostrzeżeń ze strony Moderatorów lub Pracowników CDPR, dopuścisz się ponownie tych samych wykroczeń, Moderator lub Pracownik CDPR może:• Dać Ci ostrzeżenie• Czasowo lub na stałe zabronić Ci wstępu/zbanować na www.thewitcher.com
Moderator mógł dać ci ostrzeżenie, jego prawo. Pisałeś w danym temacie o czymś, co nie miało z nim związku, po upomnieniu moda.
Widziałeś to?Ja w JEDNYM POŚCIE wytłumaczyłem Timonkowi, że jego skarga jest bezzasadna. Dyskutowałem o skardze. (jeśli jeden post można uznać za dyskusję) Co więcej kilka postów później było tam OT, w którym uczestniczył Mrru (o moderatorach tawerny) i nikt warna nie dostał. Też jeden post. Czy ty czytasz cały temat zanim się w nim wypowiesz? Nie? Ja też. Czytam 1. stronę (tam są ewentualne zasady) oraz bieżącą. To było rzeczowo i na temat. Powiedziałem mu, że takie ratio nie jest niczym specjalnym, więc nie powinien zgłaszać takich kont. Czy to OT? Spam? Nierzeczowość? Nie na temat?
Jak to moderatorzy powtarzali wielokrotnie, chcesz cos wytłumaczyć - na pw, bo później 10 osób ma ochotę to skomentować i tworzy się 10 stron spamu.
A potem przyjdzie kolejny i znowu PW? I 100 następnych, bo stwierdzą, że skoro tak się przyjęło to i oni się "przysłużą"?
 
FirnomirKL said:
A potem przyjdzie kolejny i znowu PW? I 100 następnych, bo stwierdzą, że skoro tak się przyjęło to i oni się "przysłużą"?
Racja, lepiej pomóc, nabić posta i zaściecić forum, niż pomóc tak, żeby nikt, oprócz zainteresowaniego, tego nie widział.Prędzej wygrasz w totka, niż większość użytkowników tego forum nauczy się pomagać przez pw.
 
Kageru said:
Kageru said:
A potem przyjdzie kolejny i znowu PW? I 100 następnych, bo stwierdzą, że skoro tak się przyjęło to i oni się "przysłużą"?
Prędzej wygrasz w totka, niż większość użytkowników tego forum nauczy się pomagać przez pw.
Sugerujesz prewencyjne wlepienie wszystkim warna?A ze swoich źródeł (pewnych) wiem, że userowi Pan Wieczny Płomyczek posta, który faktycznie był OT usunięto i ostrzeżono słownie. Równe Traktowanie++ Proponuję dawanie warnów za złe odpowiedzi w tym:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=22887.msg491007#newtemacie, wszak jak się ktoś nie zna i nie wie, to niech nie nabija posta.
 
Ludzie, ludzie, ludzie.Może ciut więcej wyrozumiałości? Nie oczekujmy przecież, że moderatorzy będą w 100% sytuacji 100% obiektywni. Tym bardziej, że dział związany z VS jest jeszcze "ciepły", i nowi modzi muszą przywyknąć do swojej roli, wypracować sobie granicę, do której tylko upominają użytkowników, a potem stawiają warny. Wszyscy byliśmy przyzwyczajeni do Iwonki i undomiel, ale przecież, one mają naprawdę dłuugi staż na forum. Poza tym, dochodzi do tego tzw czynnik ludzki - bo przecież, pewnie każdego z nas by cholera wzięła, gdyby okazało się, że zamiast od razu sprawdzić kilka skarg na graczy, musielibyśmy najpierw przekopywać się przez kilka stron często mało zasadnej dyskusji.I pamiętajcie - nigdy nie wiecie, jak wy byście się sprawdzili w takiej sytuacji. Oczywiście, każdy sobie może mówić, że zrobiłby tak i tak. Ale my to oceniamy już po fakcie.Suma summarum - dajmy pewien kredyt zaufania całej "nowej" ekipie moderatorów działu VS. Z czasem, pewnie wszystko będzie ok. :)
 
Włodek - ja go dawałem. Przez pół roku. I go nie spłacili. W związku z tym wystąpiłem do odpowiednich instytucji.[to była metafora] Keth - ok, czyli jeśli ja, w skargach się dziwię, że potwierdzony cheater ma dalej konto, które nabił sobie kantując( tak wtedy myślałem), to mówię nie na temat? Acha. Ciekawa argumentacja. I mam gdzieś czy warn jest lekki, czy jest żółty, zielony, rózowy czy sraczkowaty. Jak mi ktos da warna - przyjmę go. Jak się uniosę nawrzucam, zaofftopuję - przyjmę z godnością. Ale warn za nic, bez argumentacji, wyssany z palca i głupszy niż karny z Austrią na Euro jest chamstwem. Chamstwem, niekompetencją i złośliwością, mówiąc delikatnie. Podałem Ci dwie strony dowodów. Ale za mało. Dlaczego? Wy argumentów nie macie, a tekst, że Mrrruczit może dawać mi warny. - ok. Ale ja mam prawo sięodwołać. I mam prawo oczekiwać od członka, tak, to dobre słowo, członka teamu moderatorskiego traktowania mnie i innych graczy uczciwie. Nie twierdzę, że wszyscy powinni zostać uniewinnieni. Część postów faktycznie była offtopem. Ale nie mój, czy IS'a. Właśnie dałeś Mrrruczitowi i kolegom poczucie bezkarności. Jak wielkiej kupy nie nawalą to im się upiecze. Już kasują niewygodne posty. Zaraz zacznądawać warny z uzasadnieniem "Bo nie wychwalałeś pod Niebiosa wspaniałego Mrrru i jego światłych kolegów". Dziwi mnie Twoja argumentacja Keth - nie chcesz sie przyznać do błędu, jakim było danie funkcji moda Versusa o2t? A może ktoś powie, czemu Vatt'ghern nie jest już modem?
 
Widzę, że niektórym trzeba łopatologicznie, ponieważ inaczej nie zrozumieją czegoś, o czym piszemy od paru tygodni.Z łaski swojej przestań mnie atakować, ok? Cieszę się, że masz o mnie tak wysokie zdanie, iż to ja wyodrębniłem dział Versusa, że to ja nadałem rangi moderatora mrrruczitowi i innym oraz, że to ja kontroluję ich pracę. Ale muszę Cię rozczarować, ja z tym nie mam nic wspólnego, decyzje tej wagi były podejmowane dużo wyżej niż na poziomie jakiegokolwiek moderatora polskiego Forum.Ani ja, ani żaden inny "niebieski" moderator nie jesteśmy ani moderatorami w VS, ani zwierzchnikami tamtejszych moderatorów. Tamtejsi moderatorzy pracują na własny rachunek, a ich "bossem" jest mrrruczit. Którego to pracy mogę się przyjrzeć, mogę coś zasugerować, mogę coś poradzić, mogę przesłać spostrzeżenia wyżej. Ale na tym moja rola się kończy.Co do sytuacji z Vattem - zapytaj jego, albo mrrruczita, ponieważ na ten temat wiem tyle, co Ty.I raz jeszcze powtórzę - jeśli nie masz o jakiejś sprawie żadnego pojęcia, to najpierw się o niej dowiedz, poczytaj, popytaj, a dopiero później atakuj jej uczestników, jasne?
 
Odnośnie warnów za Skargi, bo to widzę jest bardzo duży problem, powiem tak - ten warn nie boli, nic nie zmienia, a dzięki niemu skończyły się offtopiki.Co do skarg na mnie - możecie je również wysłać do DirectC, mojego zwierzchnika.Co do Vatta - spytaj się go.Przy okazji - które warny są za 'niejednomyślność z jedynie słuszną drogą partii'?
 
mrrruczit said:
Odnośnie warnów za Skargi, bo to widzę jest bardzo duży problem, powiem tak - ten warn nie boli, nic nie zmienia, a dzięki niemu skończyły się offtopiki.
Albo dla tego, że sporo osób przestało odwiedzać po nich ten dział forum :angel:
 
Ja nie mam niczego do warnów, byleby były dawane z sensem. Skargę na ciebie już wysłałem, dziękuję.Co do offtopików - mnie już to dynda a powiewa. Powiem tak - w następnym rozdawaniu bohatera VS nie dostanę, z powodu małej aktywności. NIe mówię, że warny za niejednmoyslnosć są, ale że będą. Przeczytaj posta. Pół strony, krótki.@Keth - ok, Lead moderator(do niedawna) I RED(od niedawna) nie ma żadnego wpływu na kształt forum? Wydało mi się to niepojęte, ale jeśli tak jest to przepraszam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom