Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale niedawno pojawił się taki problem, natury estetycznej. Informacje, które wyświetlają się na pasku po najechaniu na każdy temat trochę się rozjechały. Dodam, że takie coś występuje w każdym dziale.Obrazek w załączniku.
 
Socchi said:
chciałbym zgłosić, że niejaki użydkownik TWÓJ PRZYJACIEL obraża mnie w podarowanym orenie, wyzywając od 'dobrej kuwry' (cytuję, "Jesteś dobra kuwra"). słowa 'kuwra' używa się na tym forum tym forum w celu ominięcia cenury (wiem, bo sam tak robię), a oznacza k u r w ę, a więc rzeczownik niesłychanie obraźliwy.takiego orena, drogi MÓJ PRZYJACIELU, to sobie w dupę wsadź. mam nadzieję że Flash się tobą zajmie i sczeźniesz w piekle, mój ty najmłodszy synu Noego
Mój drogi przyjacielu, nie zwróciłeś uwagi na fakt, że nie ma cenzury w orenach - a więc gdybym miał na myśli ******ę (którą nawiasem mówiąc jesteś, o ile dobrze zrozumiałem Twojego posta), to napisałbym to wprost. Nie jestem w stanie spamiętać wszystkich rozdanych przez siebie orenów i nie pamiętam już w jakim kontekście to napisałem.Chciałbym też powiedzieć, że w przeciwieństwie do Ciebie, ja nie omijam cenzury, ponieważ omijanie prawa to łamanie prawa dziękuję.
 
Omijanie cenzury jest przecież karalne na tym prawym i sprawiedliwym, jedynym słusznym forum. Użytkownik Socchi sam przyznał się do łamania cenzury, co nie powinno być... że się tak wyrażę w żargonie prawny żargonie ( hehe ;) )... co nie powinno być okolicznością łagodzącą! Wnoszę zatem o ukaranie Socchciego jakąkolwiek tam macie karą, a przecież wiem, że lubicie to robić nawet bez powodu, a teraz powód jest :).
 
Aresmad said:
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale niedawno pojawił się taki problem, natury estetycznej. Informacje, które wyświetlają się na pasku po najechaniu na każdy temat trochę się rozjechały. Dodam, że takie coś występuje w każdym dziale.Obrazek w załączniku.
Dzięki za zgłoszenie. Ten błąd pojawiał się niestety przypadkowo u różnych użytkowników. Właśnie go zidentyfikowaliśmy i rozwiązaliśmy - ostatecznie :)
Aresmad said:
Zwracam Państwu uwagę, iż w dalszym ciągu można samemu sobie dawać oreny.
Dziękujemy za zgłoszenie. Chcemy jak najlepiej zlokalizować ten problem i już za chwilę mamy nadzieję się go pozbyć na zawsze.Pozdrawiam!
 
Alek said:
Alek said:
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale niedawno pojawił się taki problem, natury estetycznej. Informacje, które wyświetlają się na pasku po najechaniu na każdy temat trochę się rozjechały. Dodam, że takie coś występuje w każdym dziale.Obrazek w załączniku.
Dzięki za zgłoszenie. Ten błąd pojawiał się niestety przypadkowo u różnych użytkowników. Właśnie go zidentyfikowaliśmy i rozwiązaliśmy - ostatecznie :)
nieprawda :(
edit: teraz zauważyłem, że po napisaniu tego posta "rozjechało się" też trochę w tym dziale... Chociaż, co ciekawe, w działach W2 wszystko jest cacy, reszty (oprócz Społeczności Graczy, skąd jest screen) nie sprawdzałem.
 
Wygląda na to, że bug zakradł się też do innych działów. Już nad tym pracujemy. Jeszcze raz dzięki za czujność i za zgłoszenie!
 
Witamy na forum,Pierwszym krokiem będzie szczegółowe opisanie problemu we właściwym wątku. To wątek a propos opinii na temat forum a nie uruchamiania gry.
 
HakunaMatata said:
Read more z tego co widzę wywalony. Nareszcie! [Co nie zmienia faktu że poprzednie forum było o dwa i pół nieba lepsze]
Obudziłeś się ze snu zimowego chyba, read more nie ma od ok. miesiąca xD
 
Co się stało z konkursem na najlepszą stronę internetową? Kandydatura została wycofana? Pytam się, bo chciałbym się pośmiać :DTak sobie myślę, że może miało tu miejsce inne zjawisko, nie tylko wynikające z tego, że nowe forum jest po prostu gorsze. Jest to nowe forum jak wspomniałem, a nie po prostu nowa skórka. Podobny efekt osiągnelibyście, gdybyście skasowali obecny adres www i założyli nową domenę - część użytkowników przeniosłaby się, a część nie chciała by się przystosować do zmian, bo:1) są konserwatywni2) zmiany im się nie podobają3) może im się jakoś tam podobają, ale zerwana została ich więź, ich przyzwyczajenie, a głównie to przyzwyczajenie przytrzymywało ich przy poprzedniej stronie (np. odruchowo wpisywali adres do przeglądarki)Ad 2) to było bardzo łatwo przewidzieć, czy nowe forum byłoby dobre czy nie. Na stare forum przychodzili różni użytkownicy. Niektórzy byli praktykami i cenili informację, funkcjonalność itd. - Ci zostawali; inni podchodzili do tego bardziej emocjonalnie, ceniąc np. ładny design - a ponieważ design gdzie niegdzie był lepszy, to często odchodzili. Zostali więc głównie praktycy, a Wy nagle odwracacie się od nich, wołając tych, którzy już dawno odeszli i są daleko - skutek: odeszli wszyscy, tylko w różnym czasie. A użytkownika dużo trudniej jest zdobyć niż utrzymać.I nie mówcie mi, że popularność forum się nie zmieniła, bo przez krótki okres czasu między premierą a zmianą skórki było dużo lepiej. Dopiero zmiana forum brutalnie ucięła boom popularności - nie utrzymała jej w normie, przywróciła ją do normy sprzed premiery, co jest klęską !i!i!i!i! i jeszcze jeden !
 
Ja się właściwie zastanawiam , gdzie są wszyscy moderatorzy ?Póki co widzę tylko Flasha ...
 
Jimp said:
Ja się właściwie zastanawiam , gdzie są wszyscy moderatorzy ?Póki co widzę tylko Flasha ...
Pewnie matury, wakacje itd. :p Może Redzi powinni napisać bota robiącego za moderatorów? Bot wypisywałby na zmianę EOT, WARN, BAN i losowe bluzgi na Socchiego :p
 
A ja się zastanawiam gdzie są wszyscy userzy?!Gdzie są nasi główni spamerzy i pieniacze?!Gdzie socchi? Gdzie firnomir? Gdzie dorwall?!
 
To chyba lekki niesmak wywołany przez forum . Ja na nim piszę już coraz rzadziej , odrzuca mnie ten nowy wygląd i jego "funkcjonalność" . Jakoś mnie przestało motywować do pisania czego kol wiek i uczestniczeniu w życiu tego forum , jedyne co czytam to te newsy i głosuje co jakiś czas . Chciałbym zobaczyć statystyki forum przed i po zmianie .
 
Jimp said:
To chyba lekki niesmak wywołany przez forum . Ja na nim piszę już coraz rzadziej , odrzuca mnie ten nowy wygląd i jego "funkcjonalność" . Jakoś mnie przestało motywować do pisania czego kol wiek i uczestniczeniu w życiu tego forum , jedyne co czytam to te newsy i głosuje co jakiś czas . Chciałbym zobaczyć statystyki forum przed i po zmianie .
Nie chcesz rozmawiać o fryzurze, ciuszkach i słit fociach Geralta? o_O bluźnierca...A tak serio to wcześniej pisałem już, że na forum jakoś cicho i mały ruch ale któryś z Redów twierdził, że przeglądał statystyki i nie jest wcale gorzej niż było na starym. Może ilościowo jest podobnie, ale jakościowo na pewno wszystko padło na mordę, to po prostu widać.E: Nawet cytat mam.
Jimp said:
Hej! W zeszłym tygodniu przeglądałem statystyki i okazało się, że ani liczba odwiedzin, ani rejestracji na forum nie spadła. Pomijając standardowe cykle, liczby niewiele się zmieniły. Niedługo statystyki będą dostępne dla administratorów.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom