Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Karesh said:
Karesh said:
Czy jesteś pewien, że przeglądarka nie robi tego sama? Wszystkie przypadki, które analizowaliśmy wiązały się właśnie z takim ustawieniem, czego większość osób może być nieświadoma.
Jestem pewien, że przeglądarka nie robi tego sama.
Karesh said:
ale postaram się nie wyłączać komputera, może to zadziała!
Zaświadczam Ci, że nawet i to nie pomaga, bo czasem wchodzę na forum o bliżej nieokreślonej godzinie i po 15 minutach wchodząc po raz drugi na forum muszę zmienić język...Jimp, Twoje wkurzenie i tak nic nie da, ja mam nadzieję, że w kwietniu, gdy jużbędzie po premierze, ktoś spróbuje ten problem załatwić...
W takim razie napisz proszę jaka przeglądarka (najlepiej z ustawieniami, np. screen) na PW i pomyślimy o tym raz jeszcze. Jeśli jest to jakiś błąd, to z pewnością go rozwiążemy.
 
Wcale się nie wkurzyłem, po prostu jakoś post mi wyszedł w takim tonie . To troszkę przesada, zgłaszamy błąd a na to dostajemy wytłumaczenie ,że to jest nasza wina lub naszej przeglądarki . Zamiast się usprawiedliwiać i zwalać winę na nas powinni spróbować coś zrobić , chyba jak to pisał socchi 7 miesięcy powinno wystarczyć :/ Narzekaliśmy na forum , coś się działo , wypuścili patcha , trochę ich pochwaliliśmy i oleli sprawę :p Wcale się nie wkurzam , ale wmawianie mi ,winy za to ,że co nie działa jak powinno jest troszkę irytujące
 
a nie dałoby się tego jakoś w ciasteczkach zapisać? z logowaniem nie ma najmniejszego problemu.i - ejej rozumiem tę kpinę z docenianiem na innym polu, tyle ze nie trafiłeś, ostatnio jestem słodki jak cukier! :C
 
a nie możnaby przypisać defaultowego języka do danego konta użytkownika? I każdy może to sobie ustawić jak-mu-się-widzi. Nie wiem, nie znam się, ale nie brzmi to jak poważne wyzwanie :S
 
Agloval said:
a nie możnaby przypisać defaultowego języka do danego konta użytkownika? I każdy może to sobie ustawić jak-mu-się-widzi. Nie wiem, nie znam się, ale nie brzmi to jak poważne wyzwanie :S
Po co ? Lepiej napisać ,że to nasza wina bo czyścimy historię przeglądania :D Grałem jakieś 3-4h w Black Ops , nic nie czyściłem , wchodzę i tak muszę zmienić . Filmik wam z tym nagrać czy coś ?
 
Jimp said:
Jimp said:
a nie możnaby przypisać defaultowego języka do danego konta użytkownika? I każdy może to sobie ustawić jak-mu-się-widzi. Nie wiem, nie znam się, ale nie brzmi to jak poważne wyzwanie :S
Po co ? Lepiej napisać ,że to nasza wina bo czyścimy historię przeglądania :D Grałem jakieś 3-4h w Black Ops , nic nie czyściłem , wchodzę i tak muszę zmienić . Filmik wam z tym nagrać czy coś ?
Tak, nagraj gameplay z Black Opsa :DMi przeglądarka też nic nie czyści a język potrafi przełączać się jak szalony. W sumie przywykłem... :)
 
Jimp, zmień ten ton lepiej. Nikt tutaj nie robi na złość użytkownikom, a bugi są w miarę możliwości i czasu naprawiane.
 
Keth said:
Jimp, zmień ten ton lepiej. Nikt tutaj nie robi na złość użytkownikom, a bugi są w miarę możliwości i czasu naprawiane.
Nie chcę cię stary martwić, ale w momencie, gdy masz podpis liar liar liar liar jakoś ciężko mi w to uwierzyć :/
 
Chciałem kolejny raz zasugerować koncepcję wykorzystywania ustawienia profilu:"Domyślny język forum" do ustawiania domyślnego języka forum (nawet screena chciałem wrzucić o którą opcję mi chodzi), ale widzę że ktoś w "miarę możliwości i czasu" postanowił ją usunąć z profilu. Opcja ta miała tą zaletę, że jej proxy nie przeszkadzało i jakoś poprzednia wersja forum potrafiła właściwie ustawić język.Na realizację propozycji zamiany dzisiejszej daty w postach na "dzisiaj" też nie ma co liczyć..? Tak, wiem: "miarę możliwości i czasu"... Chyba już "soon" wolałem...E: Chyba mnie wczoraj zupełnie zaślepiło, bo jednak tam widnieje pozycja "Język" - co prawda bezsensownie pokazująca to samo co już wiem patrząc na flagę i składnię... A jakoś jestem święcie przekonany że była to opcja ustawialna...
 
hmm, ale jeśli dostał perma to właśnie przestał być użytkownikiem, takie informacje, czy ktoś został wyrzucony na dobre czy nie moglibyście sądzę udostępnić.
 
Witam wszystkich! Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nie moge uruchomic gry? Jak prÓbuje odpalic to pojawia sie komunikat ze nie posiadam uprawnien administratora... Moze ktos podpowiedziec ocb?
 
Po pierwsze nie pisz z włączonym caps lock'iem...Po0 drugie zapewne korzystasz z win vista lub 7. Mi co prawda takich problemów nie robi, ale kliknij sobie prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i potem wybierz "Uruchom jako administrator", powinno zadziałać.
 
Witaj na forum.Piszesz w złym dziale, więc nie oczekuj, że ktoś Ci pomoże - po prostu nie znajdą Twojego posta z problemem.Zajrzyj, proszę, do działu Technologia.Zanim cokolwiek tam napiszesz, to poświęć chwilę na PRZECZYTANIE tematów, bo niewykluczone, że wskazany przez Ciebie problem już był omawiany.Na forum panuje ustalony porządek, do którego przyczyniamy się wszyscy m.in. tym, że dbamy, aby pisać we właściwych wątkach, używamy wyszukiwarki forumowej i kilka razy się zastanowimy, zanim rozpoczniemy nowy temat.Pomóż nam i Ty ten porządek utrzymać :)
 
Przy okazji wspomnienia o forumowej szukajce to dalej ona nie działa tak jak powinna. Zamiast kierować do postu z wyszukiwanym słowem kluczowym pokazuje tylko temat i można przejść albo do pierwszego albo ostatniego posta. Nie tak to powinno działać (zwłaszcza w wątkach z ponad 900 stronami postów).
 
i podpowiada, żeby używać dłuższych słów;) A co ja mam biedny zrobić, jeśli "ambiwalentny" ani "wysublimowany" nijak nie pasują do interesującego mnie tematu?:pEDIT: Wow, trafiłem do cytatu tygodnia:) Co prawda, za tekst sprzed dwóch miesięcy, ale ważne, że zaliczyłem debiut;)
 
Czy istnieje jakaś szansa na to, że Wiedźmin zostanie kiedyś wydany także na konsole Wii? Wiem, że w Polsce posiadaczy tej konsoli jest mniej niż na zachodzie, ale może właśnie dzięki temu Polacy zaczęli by ją kupować. A tak poza tym mogła by być to jedyna gra na tę konsolę wydana w naszym ojczystym języku :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom