Forumowa filmówka

+
Forumowa filmówka

Chciałbym, żeby był to temat poświęcony wszystkim gatunkom filmów (szukałem jakiegoś podobnego tematu ale nie znalazłem ) czyli głównie dyskusji na ich temat. Więc może zaczne . Wybiera się ktoś lub jeśli będzie to czytał jutro czy był na premierze "Piratów z Karaibów: Skrzynia Umarlaka"??. Ja mam zamiar zaszczycić kino moją obecnością dzisiaj o północy, według mnie film nie będzie zbyt "ambitny" ale ja lubie chodzić na premiery, więc zakupiłem bilety. Zresztą wszystko okaże się po filmie, czyli gdzieś o 2.30.Jeśli temat się nie spodoba to nieobraże się jeśli zostanie zamknięty
 
Też się wybieram na ten film. mianowicie jutro. Mam nadzieje, że druga część będzie tak samo dobra jak pierwsza a może nawet lepsza. Już się nie moge doczekać Edit--- Tak pozatym to możebyć ciekawy temat o tych filmach
 
Już pierwsza odpowiedź, to może teraz podam drugi temat do dyskusji, żeby dla innych też coś było .Jakie są wasze ulubione filmy??Moje to "Szeregowiec Rayan", Trylogia "Władcy pierścieni", "Ostatni Samurai" no i jeszcze parę, nie mogę sobie teraz przypomnieć
 
Od czego by tu zacząć: Wszystkie części Gwiezdnych wojen , Trylogia władcy pierścieni, Piraci z karaibów, Piękny umysł, wiedźmin(żartowałem ), ostatni samurai, k-pax, terminal i wiele innych
 
Właśnie wróciłem z premiery i jedno moge powiedzieć, myliłem się w ocenie tego filmu. Do tej pory sądziłem, że kontynuacje są zawsze gorsze od pierwszej części ale teraz tak nie było. "Skrzynia Umarlaka", jest świetną kontynuacją pierwszej części. Nie chce mi się teraz nic więcej pisać, trochę już póżno .

A i na zakończenie - będzie trzecia część "Piratów z Karaibów"
 
Pierwszy i trzeci Mission: Impossible, Star Wars, Akwarium, Black River i wiele innych...A ogólnie to filmy akcji, thrillery, filmy fantasy i science fiction.
 
moze nie od razu ale niektore momenty kręcile rownolegle tak ja chyba władce pierscieni Edit---> Sawerius dziwne tez ide dzisaj na ten film moze dlatego ze ide z toba ale moge się mylic
 
Cóż na "Piratów" wybieram się w niedzielę (albo poniedziałek). Moimi ulubionymi filmami są: 1. Star Wars (całośc)2. Władca Pierścieni (trylogia)3. Ojciec Chrzestny I
 
Funky Monk said:
Nie jestem pewien, ale "Piratów" to chyba wszystkie części nakręcili od razu.
Michalun said:
moze nie od razu ale niektore momenty kręcile rownolegle tak ja chyba władce pierscieni
Ja tam nie wiem jak kręcili, ale wiem, że zrobili kawał dobrej roboty i na pewno idę na premiere 3 części Czytał ktoś z was "Eragona"?? Jeżeli tak to premiera filmowa będzie w grudniu a dokładniej 15 grudnia. A to taki mały trailer o tym jak robiono film.
 
Czy mi się tylko wydaje, czy ten temat już był? Ale to może na innym forum... Nieważne Ja się wybiorę na "piratów" może jutro, jak mniej ludu będzie (lepsze miejsca ).A ulubione filmy? Wyliczam 10:1. Ojciec Chrzestny (I, II)2. Szeregowiec Ryan3. Nietykalni4. Władca Pierścieni (wszystkie)5. Forrest Gump6. Full Metal Jacket7. Pink Floyd: The Wall8. Underworld (ale tylko pierwszy)9. Łowca Androidów10. Wszystkie Monty Pythony i jeszcze parę filmów gangsterskich, wojennych no i arcydzieło polskiej kinematografii, czyli oczywiście WIEDŹMIN!!!
 
Jutro ide na Piratow... bilety mam od tygodnia zarezerwowane ^^ (od czegos ten internet jest w domu... ;) ).Najbardziej cenie sobie tworczosc Coppoli (Ojciec Chrzestny [tylko I, II uwazam za mniej udana, a III za jakas parodie ], Czas Apokalipsy), Quentina Tarrantino (!) (Wściekłe Psy, Pulp Fiction), Akiry Kurosawy (Siedmiu Samurajow, Tron we Krwi... i cala reszta jego tworczosci ) i... Mela Gibsona (nakracil narazie dwa filmy i oba rewelacyjne - Braveheart i Pasja [kreci trzeci - Apocalyptus]). Poza tym niektore filmy Sergio Leone, Luca Besson i paru innych. No i jeszcze dlugo moglbym wymieniac... ;]
 
Na Piratów się wybieram, choć jeszcze nie wiem kiedy (jedynka mi się bardzo podobała [zwłaszcza kreacja Deep'a]). Trylogia Władcy Pierścieni bardzo bardzo fajna. A co do moich ulubionych filmów to odsyłam na "moją stronę": http://www.filmweb.pl/UserFavoriteFilms?id=583183PS. Kolejność oczywiście przypadkowa, nie potrafie wybrać naj, każdy film jest inny ...
 
Lubię wiele filmów, ale ciężko powiedzieć, które najbardziej. Pasuje jednak coś wymienić... W każdym razie do moich ulubionych filmów na pewno zaliczyłbym trylogię Władca Pierścieni, Forresta Gumpa, K-PAX, Matrixa (tylko pierwsza część), Nieśmiertelnego (I), Siedem lat w Tybecie i... na razie ograniczę się do tych tytułów.Edit: A tak w ogóle nie znam się jakoś specjalnie na kinie, bo też niezbyt często oglądam filmy.
 
Michalun said:
(...)Sawerius dziwne tez ide dzisaj na ten film moze dlatego ze ide z toba ale moge się mylic
No to zapowiada wam sie romantyczny wieczorek A wracajac do tematu to Piraci z karaibow 1 tez mi sie podobali, mimo ze generealnie nie przepadam za filmami tego typu. A jak na dzien dzisiejszy to moim ulubionym filmem jest 'Lśnienie'.Dziwi mnie natomiast czemu nikt nie wpsomnial o filmach animowanych??Ja tam lubie bajki i wcale sie tego nie wstydze.
 
Orestes -> pisalem z pamieci, wybacz. Racja krakers, GiTS byl boski. Ale IMHO tylko pierwszy.. No i to tyle w kwestii filmow animowanych godnych polecenia... no moze jeszcze Piotrus Pan.
 
Z animowanych warto oglądnąć tylko Final Fantasy. No i jeszcze kreskówki Warner Bros. (Kojot wymiata!) , South Park, Beavis & Butthead, Kartony (te z 4fun tv),...Edit: O! Dzięki Krakersik Właśnie, jeszcze Asterixy! Szczególnie te pierwsze (12 prac! Kleopatra!), bo te nowsze (łącznie z tegorocznym) to lipa Po śmierci Goscinnego cała seria zeszła potężnie w dół...
 
Eddie said:
Racja krakers, GiTS byl boski. Ale IMHO tylko pierwszy.. No i to tyle w kwestii filmow animowanych godnych polecenia... no moze jeszcze Piotrus Pan.
Ja osobiście jestem fanem filmów o przygodach Asterixa i Obelixa, calej serii Dragon Ball no i moze ewentualnie shreka.
 
Moim ulubionym filmem ever jest Black River. Świetna historia i boskie zakończenie. A jeśli chodzi o animacje to jestem bardzo ciekaw Ghost in the shell. Znajomi mówili że bardzo dobre, trzeba będzie od nich pożyczyć.ps. pisząc ten post jedno zdanie (znajomi...) jakoś strasznie mi się kojarzy z reklamą eurobanku. ale to tak btw.
 
Top Bottom