Forumowa filmówka

+
Ten Dracula jakoś mnie nie jara bajeczka masowa pod Amerykanów, którą się będzie oglądać z zażenowaniem gdzie miałka fabuła będzie przykryta toną efektów,
@HuntMocy zapomniałem o podziale na serial i film
 
Last edited:
I piszesz o tym w temacie filmowym mimo że w serialowym już ruszyła dyskusja na ten temat? :D A John mimo wszystko pali tylko nie jest to wyeksponowane ;)
 
The Machine (Maszyna, 2013) - szalenie mi się podobał. Wprawdzie film ma swoje słabe strony a końcówka niespecjalnie zaskakuje, ale jako SF jest cudny :)

To już drugi film w ostatnim czasie po Snowpiercerze o którym absolutnie nic nie słyszałem, a okazał się świetny.
 
Czyli jednak będzie tak jak pisałem wcześniej: film o starych dziadach, których pamiętają tylko stare dziady przystosowany do młodszej publiczności, która ma ich gdzieś, bo ich nie zna. Wróżę kolosalny sukces.
 
Uwaga:

JUPIIII :) 03.04.15

Koniec uwagi.

 
@UP, telenowela....

Jednak patrząc na plakat może powrócą do tematu wyścigów?

Eh... ale zapewne będzie wypadało pójść aby zobaczyć ostatni film w jakim wystąpił Paul Walker (i nic ponad to... ).
 
Z jednej strony masz rację, z drugiej mi nigdy dość. To jest akurat taka seria filmów, która mi się nie znudzi nigdy. Co nie zmienia faktu, że ostatnio trochę przeginka z rzeczywistością. Szybcy i Wściekli 1 to była najlepsza z części, klimacik był i furki normalne :) a teraz jak nie Lexus LFA, to Nissan GTR albo inne cacka, no ale, kto bogatemu zabroni.
 
Bo zdejmował kostiumy w karczmie i się potem pomieszały, zdarza się najlepszym ;)

Swoją drogą ciekaw jestem czy Strażnicy pojawią się w Age of Ultron czy dopiero w kolejnej odsłonie Avengers.
 
Exodus: Gods and Kings by Ridley Scott trailer

http://www.slate.com/blogs/browbeat...idley_scott_and_christian_bale_bring_the.html

Z jednej strony - nie robi mi. Z drugiej - to Scott, do którego mam duże zaufanie. Z trzeciej - dobrze tam napisali:

"The film tells the story of Moses (Christian Bale), including the 10 plagues and ensuing exodus of the Jews from Egypt. It's worth noting that Scott's Egypt is mostly comprised of white people: That's nothing new for Hollywood blockbusters, but here the effect is jarring because none of the main actors—Bale, Sigourney Weaver, and Joel Edgerton, to name a few—look remotely Egyptian, even while bedecked in intricate costumes and makeup. Bale, who also turned down the title role in Darren Aronofsky's Noah, looks less like an ancient prophet and more like Christian Bale with some hulking armor and a dab of eyeliner. Granted, these are all glancing impressions. The cast's enormous talent could well compensate for the distracting lack of realism, and the Exodus story is just the sort of epic narrative that Scott loves conjuring on screen. Time will tell; Exodus is out Dec. 12. "
 
Man of Tai Chi - średniak, szkoda czasu. Na dodatek poster oszukuje widza, bo wygląda jakby obaj walczyli, a tak naprawdę Kijanu (który jest zły) walczy sztampowo dopiero na koniec. Film bez polotu, choreografia walk średnia, lepiej Yip Mana po raz 10 obejrzeć

Jedyny plus filmu to że mi zrobił smaka na Matrixa ;)



 
Top Bottom