Forumowa filmówka

+


PS:
 
A ja na Smoku nie byłam, chociaż bardzo chciałam. Ale koledzy woleli Planetę Małp - bo "bajki to sobie można w domu oglądać, w kinie lepiej taki film zobaczyć". Hmph. :|
Małpy nie były złe, wizualnie świetna robota, ale kino akcji nie jest dla mnie, w sumie to się wynudziłam...
 
Trzeba ich było zgasić, że bajki to się czyta, a nie ogląda :p Może daliby się przekonać? :D A żeby nie było że totalny offtop...

Myślicie, że nowe Małpy zatoczą koło i w którejś z kolejnych części (trójka ponoć się już robi) dotrą do tego?


W jednej ze scen Genezy można było zobaczyć nagłówek gazety informujący o zaginięciu załogowej misji kosmicznej (bodajże na Marsa). Zwykłe mrugnięcie okiem do fanów oryginału czy też faktycznie o tym myślą? Dodam, że nie widziałem jeszcze Ewolucji więc jeśli coś takiego się tam znajduje to możecie mnie uświadomić, spoilerów się nie boję ;)
 
Ale Planeta Małp zawsze działa się na Ziemi :blink:

No końcówka oryginalnego filmu tak to sugeruje ;)

Jakoś nie mam przekonania do kina moralnego niepokoju w wykonaniu małp ("Goryle we mgle" też mnie nie ujęły ani nie rozczuliły).
Nie, że będę teraz broniła "wydmuszek", ale każde kino jest przecież inne i nie każdy musi lubić to samo. To trochę tak, jakbym teraz napisała laurkę dla "Casablanki" i wyrażała zdziwienie, że nikt nie przyklaskuje, coś na zasadzie, że kto był największym poetą i dlaczego Słowacki. Mickiewicz. Słowacki? ;P
Odnoszę się tu do kilku komentarzy wyżej i pogłębionych analiz obrazu; nie wiem, mnie to nie ujęło. Ale z drugiej strony "Szeregowiec Ryan" też mnie uśpił, więc jestem prawdopodobnie słabym targetem, jeśli chodzi o tzw. filmy z przesłaniem.
 
Hmmm... a w ogóle czy to nie było tak, że w pierwszym filmie
załoga myślała, że wylądowała na Marsie czy gdzie tam zmierzali, a wylądowali z powrotem na ziemi xxxxxx lat później?
Bo to imo wprost wychodziło z tamtego filmu i trochę nie rozumiem polemiki w tym momencie :D
 
A ja na Smoku nie byłam, chociaż bardzo chciałam. Ale koledzy woleli Planetę Małp - bo "bajki to sobie można w domu oglądać, w kinie lepiej taki film zobaczyć". Hmph. :|
Małpy nie były złe, wizualnie świetna robota, ale kino akcji nie jest dla mnie, w sumie to się wynudziłam...
Jak mam ochotę na planetę małp to wychodzę na ulicę i patrzę jak głupia jest współczesna gimbaza :p

Ogólnie to wolałbym w tym momencie iść sam na inny film :/

A akcje i teksty jakie bliźniaczka odwalała po zakochaniu się były mocne :p
 
Last edited:
@undomiel9, no tak ;) W trójce Cornelius i Zira przenoszą się w przeszłość i to ich syn, Cezar później poprowadzi małpy do walki w czwórce. Historia zatacza koło.

@mrrruczit, wiem że twistu już nie będzie, chodziło mi raczej o to czy w którymś momencie przeskoczą w odległą przyszłość kiedy większość planety będzie już zniszczona i władać będą nią małpy i wtedy na powierzchni planety wyląduje Charlton Heston nowy Taylor :p
 
Nowe stworki w sequelu Godzilli nawiązujące do kultowych wrogów z oryginalnej serii.

http://hatak.pl/artykuly/godzilla-2-oto-przeciwnicy-krola-potworow-comic-con

Film jednak prędko nie powstanie, ponieważ Gareth Edwards najpierw musi nakręcić spin off Gwiezdnych Wojen.

EDIT

A nowy Rockatansky prezentuje się następująco:


Niby fajnie to wygląda, ale jako fan serii jakoś nie jestem przekonany. Może gdyby Miller tyle nie zwlekał, a tytułowego bohatera nadal grał Gibson to byłoby inaczej.
 
Last edited:
Ten film mnie korci, ponieważ dwa pierwsze nazwiska w obsadzie, ale już nieraz bywało, że nawet wielka gwiazda zbłądziła gdzieś poza Mleczną Drogę... oczywiście nie mam tu na myśli Scarlett (bo Scarlett mi robi wizualnie głównie jednak).
Znajomy mi podpowiada, że to pewnie i owszem, gniot, ale za to jaki ładny :D
Zatem poczekam na wersję DVD, ale gdyby ktoś się załapał na seansik wcześniej, to liczę na reckę :)
 
Ten film mnie korci, ponieważ dwa pierwsze nazwiska w obsadzie, ale już nieraz bywało, że nawet wielka gwiazda zbłądziła gdzieś poza Mleczną Drogę... oczywiście nie mam tu na myśli Scarlett (bo Scarlett mi robi wizualnie głównie jednak).
Znajomy mi podpowiada, że to pewnie i owszem, gniot, ale za to jaki ładny :D
Zatem poczekam na wersję DVD, ale gdyby ktoś się załapał na seansik wcześniej, to liczę na reckę :)
Może i gniot, ale jako odmóżdżacz na wieczór pewnie będzie w sam raz :p
 
Last edited:
Kino na abonament w Polsce :)

Kino to nie jest najtańsza rozrywka – 2 bilety na seans 3D, cola , popcorn i praktycznie zbliżamy się do 100 zł. Filmożercy wreszcie się doczekali abonamentu. Teraz za kino zapłacimy jak za dostęp do telewizji satelitarnej, ale najpierw musimy ją posiadać.

Abonamenty do kina już od kilku lat są standardem w mulitpleksach w Wielkiej Brytanii. W sieci Cineworld za 16,40 funtów miesięcznie możemy oglądać filmy do woli. W Polsce, jeśli taka możliwość była, to wyłącznie w małych, lokalnych kinach. Jednak wreszcie taka opcja pojawiła się w dużej sieci. Multikino wprowadza kartę Unlimited.

Za 79 zł miesięcznie można każdego dnia obejrzeć jeden film w 2D lub 3D w jednym z 31 kin w całej Polsce. Dodatkowo karta upoważnia do zniżki 15% na drugi bilet oraz takiej samej zniżki na wybrane zestawy w kinowym barze.

więcej: http://www.spidersweb.pl/2014/07/abonament-kina-wreszcie-polsce.html
 
Top Bottom