Forumowa filmówka

+
Też dzisiaj byłem na piratach. I żeby nie było, że tak wszyscy słodzą, to ja powiem, że momentami (których na szczęście było niewiele) ciut przynudzał.Mnie końcówka też troszkę zaskoczyła (aż sobie muszę jedynkę odświerzyć, żeby zobaczyć czy będzie możliwe jakieś wytłumaczenie logiczne, bo nie pamiętam). No i ogólnie z Matrixem mi się skojarzył ten podział na dwie części z odstępem rocznym. Bo dwójkę i trójkę kręcili razem, a premiera ma być latem 2007
 
Tibor said:
Eddie said:
Moze jeszcze jakies watki fabularne pozdradzasz? To nie forum.film.pl ...
Ej, przecież my tylko dywagujemy na temat trzeciej części. No to tak, Will zginie ratując Sparrowa, a Elizabeth szukając pocieszenia wyjdzie za Sparrowa. No i fabułka jest.
Nie według mnie to Elizabeth zgine ratując Jacka Sparrowa(ops przepraszam! Kapitana Jacka Sparrowa )
 
hehe Jutro znowu ide na piratów (wygrałem bilety )tak pozatym kapitan Depp zginąl w pierwszej części pod koniec więc jakim cudem pojawił sie pod koniec drugiej ktoś może udzielić mi odpowiedzi na te zagadke?
 
No właśnie chodzi o to, że powrócił z zaświatów "Będziecie potrzebowali kogoś, kto zna tamte wody", czy jakoś tak ta babka voodoo powiedziała.
 
sawerius said:
dzięki może wtedy przysnąłem ablo coś i nie pamietałęm tego fragmentu
Tja...pewnie byliście zajęci sobą nawzajem z Michalunem . A było dokładnie tak, jak powiedział Gwyn.
 
te Tibor bo cię znajde i ci nakopie to juz przestaje byc zabawne za homoseksualizmem nie przepadam więc cos takiego bardzo mnie obraza
 
Michalun said:
te Tibor bo cię znajde i ci nakopie to juz przestaje byc zabawne za homoseksualizmem nie przepadam więc cos takiego bardzo mnie obraza
święte słowa!! koniec już z tymi żartami na ten temat!!
 
Tylko jakim cudem on jeszcze zyje ??ostatni se odzwierzałem Klatwe i raczej na pewno kopnoł w kalendarz chyba ze TE VOODOO babka go jakos przywrociłą do zycia bo innego wytłumaczenia nie widze
 
Przeciez Ci to napisali jasno i wyraznie. Zginal, ale powrocil z owych "odleglych wod" (w nieznany nad dotad sposob, ktory pewnie wyjasni sie w czesci III), na ktore to wody nasza kompania wybiera sie w III czesci ratowac Jacka.
 
jak juz mowiłem film fajny tylko zostawia po sobie straszny niedosty z powodu zakoniczenia i fakt to jest bardzo jasne i przejzyste
 
To miejsce "poza mapą" pewnie będzie napakowane eektami specjalnymi. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.
 
Gwynbleidd66 said:
To miejsce "poza mapą" pewnie będzie napakowane eektami specjalnymi. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.
Baardzo prosze o nie zdradzanie fabuły bo moze sie jeszcze wybiore na tego filma.
 
Apropos tego tajemniczego powrotu pewnego podobno martwego kapitana to, czy nikt z was już nie pamięta takiego klasycznego motywu o wiele mówiącej nazwie: "Zabili go i uciekł".
 
Obejżałem właśnie 1 i nie ma żadnego, absolutnie żadnego logicznego wyjaśnienia dlaczego przeżył. Za to jest wytłumaczenie czemu małpka była nieśmiertelna .
 
the_witcher.pl said:
Obejżałem właśnie 1 i nie ma żadnego, absolutnie żadnego logicznego wyjaśnienia dlaczego przeżył.
No bo nie przezyl. Zginal i trafil na te "odlegle wody", gdzie zdaje sie trafiaja piraci po smierci. Ale wrocil stamtad w taki sam sposob, w jaki teraz chce przyprowadzic Jacka. Rany, to takie trudne?
 
Top Bottom