Forumowa filmówka

+
O kurcze, jeśli na końcu to był głos Batfflecka, to robi wrażenie. W tej wersji Gacek chyba będzie serio mścicielem.
 
Cała idea tego filmu zawsze wydawała mi się taka.... dość dziwna.

Nie jestem jakimś maniakiem jednej albo drugiej postaci, ani tym bardziej ich komiksowych pierwowzorów (miałem z nimi znikomy kontakt), ale zwiastun niewątpliwie mnie zaciekawił.
Czekam.
 
Mnie się cholernie podoba.
Obserwacja: można wyłowić kilka tekstów i dopasować do postaci. Na pierwszy rzut ucha słychać, że kwestie są świetnie napisane.
Lex Luthor: We know better now, don't we? Devils don't come from hell beneath us. No, they come from the sky.
Alfred: That's how it starts. The fever. The rage. The feeling of powerlessness. That turns good men... cruel.

Z tego trailera można by odnieść wrażenie, że to będzie świetny film.
ALE
Pamiętam doskonale, że to samo założyłem po fantastycznym trzecim trailerze do "Człowieka ze stali" ( https://www.youtube.com/watch?v=T6DJcgm3wNY ) i mocno się w efekcie rozczarowałem. Nie był zły, teraz podoba mi się dużo bardziej niż w dniu premiery, ale i tak było to rozczarowanie.
Jak oni do cholery chcą tam wcisnąć jeszcze Aquamana i Wonder Woman??? Do tego mam największe zastrzeżenia.

btw: Nie wiem do końca o co chodzi z tymi czaszkami, ale czy tylko mnie się skojarzyło to z jedną sceną z MoS?
 

Attachments

  • Bez tytułu2.jpg
    Bez tytułu2.jpg
    328.1 KB · Views: 43
Last edited:
Ben wygląda kapitalnie w zwiastunie. Swoją fizycznością zjada Bane'a z TDKR Nolana na śniadanie.







Podoba mi się klimat, podoba mi się nacisk na wątki mesjanistyczne, oraz fakt że Superman najwyraźniej dorobił się kultu (w fakt, że jest dyktatorem i sam stworzył armię nie wierzę, bo JL na horyzoncie). Można tez zauważyć drona Batmana, który zabija jakiś ziomków w aucie, czyli zapewne Lex postanawia wrobić Mrocznego Rycerza w morderstwo.

Jaram się.
 
Jak zobaczyłem w trailerze scenę z ostatniego obrazka, jaki zamieścił @Nars od razu przypomniała mi się wersja animowana ^^
 

Attachments

  • bvss.jpg
    bvss.jpg
    40.2 KB · Views: 37
Ja też się jaram jak nasączona naftą skarpeta :p Batman nareszcie to kawał chłopa, klimat jest ciężki, aktorsko też przypuszczam, że będzie świetnie(a co, Affleck może da radę). Trailer podobał mi się bardziej niż Gwiezdnych Wojen :D

W pewnym momencie w prawym dolnym rogu na kolumnie widać znak Riddlera, ciekawe czy wprowadzą go w kolejnym filmie o Batmanie
 
@PATROL, z różnych informacji wynika że w tym świecie Batman działa już od lat choć większość ludzi wciąż traktuje go jak miejską legendę. Myślę więc że postać ze spoilera też już tam funkcjonuje podobnie jak wiele innych i mogą być do nich odniesienia, które zostaną (lub nie) rozwinięte w kolejnych filmach z uniwersum, niekoniecznie solowych przygodach Batmana, bo na te przyjdzie trochę poczekać.
 
Starlord ;p

Bardzo lubię tę serię Crichtona, ale filmy mnie tak średnio przekonywały. Na dobrą sprawę nie wiem, czemu on figuruje w trailerze, skoro napisał tylko dwie części o gadzinach, a to już film nr 4.
Jednak wizualnie wygląda nieźle, jaszczury fajnie grają, ludzie niekoniecznie; zwłaszcza ruda Bryce Howard: wygląda na dobrze zakonserwowaną 50-tkę z kamienną twarzą, a dziewczyna ma raptem 30 kilka lat i po co tak?;>
 
Według pierwszych, nielicznych i nieśmiałych recenzji Maggie:


Nie jest porażką. Chwalona jest gra aktorska (tak, Erniego też) i przygnębiający klimat. Generalnie nie jest to kino wybitne, ale całkiem solidny dramat.

Ciekawych czasów dożyłem.
 
W końcu, w końcu po latach być może zobaczymy powrót Depp'a do formy.

[video=youtube;V5qdxxT-hss]https://www.youtube.com/watch?v=V5qdxxT-hss[/video]

Te oczy...
 
Właśnie chciałem wrzucić do batmanowego tematu :p Powiem szczerze że wygląda dziwnie... ale jednocześnie fajnie. Sam nie wiem co o tym myśleć, na pewno będzie bardzo różny od dotychczasowych wizji Jokera z filmów i seriali.



PS. Przypomina mi trochę Marilyna Mansona :hmmm:
 
Top Bottom