Forumowa filmówka

+
Finalny zwiastun filmu o Beksińskich - to będzie zacna rzecz. Nie ma mówy bym nie zobaczył.

[video]http://naekranie.pl/aktualnosci/finalny-zwiastun-ostatniej-rodziny-filmu-o-beksinskich-1169026[/video]

 
Last edited:
[video]https://youtu.be/vwejneg3sCM[/video]

Bardzo, bardzo dobry trailer kolejnego filmu Afflecka, nie dawno czytałem książke, bardzo mi się podobała i czekam na film bo to materiał na naprawdę fenomenalną ekranizację.
 
Ha! Komentarz może i bym machnął, ale złamałbym Regulamin w kilku co najmniej punktach, więc ten. ;)

---------- Zaktualizowano 13:14 ----------

Lepiej niech Licho śpi.
 
Ha! Komentarz może i bym machnął, ale złamałbym Regulamin w kilku co najmniej punktach, więc ten. ;)

---------- Zaktualizowano 13:14 ----------

Lepiej niech Licho śpi.

Opinia o Smoleńsku? pewno od razy banik by poleciał, a co myśle niech zachowam dla siebie, taki mamy klimat.
 
pewno od razy banik by poleciał, a co myśle niech zachowam dla siebie (...)

Nasz serek coś napisał i poleciałoooo....

Aby być w temacie - wypowiedź Mela Gibsona na temat "Batman v Superman":

Oglądam je i drapię się po głowie. To marnowanie środków, chociaż być może gdybym sam zaczął używać green screenu w takiej skali, przekonałbym się, że jest inaczej. Nie wiem. Może one po prostu za dużo kosztują. Wydaje mi się, że mogłyby być wiele tańsze.

Tak przy okazji. Widział już ktoś to rozszerzone wydanie filmu na Blu-ray?
 
Widziałem sceny rozszerzające. Wyjaśniają sporo kwestii i nadają więcej sensu poczynaniom Lexa i Clarka, którego mocno rozbudowują. Po za tym są miłe głównie dla oka urozmaicenia w scenach walki. Ale raczej wątpię aby drastycznie zmieniły opinie kogoś o tym filmie (mi się podobał).
Gibson tak a propo stworzył podobno świetny film, po zwiastunie czekam, ale generalnie zachowuje się lekko nieprzyzwoicie.

---------- Zaktualizowano 17:55 ----------

Nie warto kupować dla tego filmu wydania BlueRay.
 
To ja najbardziej czekam na "Live by Night" o ile wyjdzie w ten grudzień, potem na "Księgowego", Dr. Strange, Rogue One i Przełęcz Ocalonych :p
 
Na który film z końca tego roku oczekujecie najbardziej?

Wypadałoby napisać że najbardziej czekam na ambitne kino irańskie, ale prawda jest taka że czekam tylko na filmy z głównego nurtu, a są to: Doktor Stręczyciel, Kredki Asasynki i Gałgan 1. Smuteczek :(
 
Ja też zazwyczaj czekam na filmy z nurtu, ale tym razem coś mnie wzięło na lekko ambitniejsze produkcje :p
Acz na Doctora również czekam z niecierpliwością.
 
Patrząc na premiery w tym roku ciężko znaleźć coś interesującego, może nowy film Smarzowskiego i Słuząca (Ah-ga-ssi) Park Chan-wooka bo Koreańskie kino daje radę.
 
Nowy Affleck, czyli Accountant i Live by Night.

Strange'a też chętnie zobaczę, bo ufam Cumberbatchowi.

---------- Zaktualizowano 22:40 ----------

A, no i na Evę Green w nieco lżejszym wydaniu też czekam.
 
Cumberbatch w chale by nie zagrał :p wreszcie jakiś serio wybitny aktor w MCU.

Na "Księgowego" czekam akurat nie tylko dzięki Affleckowi a Bernthalowi w roli mafijnego killera, Simmonsowi w roli kapitana policji :D Obsada idealnie znana fanom filmów i seriali superhero.
 
Top Bottom