Forumowa filmówka

+
Moje ulubione bajki to: wszystkie serie DB, ostatnio Naruto (na razie 80 odcinków), Slayers no i oczywiście Tygrysia Maska (szkoda, że już tego nie puszczają). Za chwile mam zamiar obejżeć Ruchomy zamek.A teraz coś oprócz anime a mianowicie: Smefry, Gumisie, Asterix i Obelix, pewnie coś tam jeszcze ale teraz nie pamiętam co Co od seriali to: Wiedźmin, Zagubieni (oglądałem gdzieś tak co 5 odcinek), Przyjaciele, Tajemnica(-e) Sagali i jeszcze kilka innych seriali.
 
Galhard said:
no i oczywiście Tygrysia Maska
uooo. no to żeś mi teraz przypomniał stare dobre czasy. Na Polonii1 chyba leciała ta bajka i nieźle ryła psyhike. Jakby ją teraz zaczęli puszczać to zara Roman z ekipą by zamknęli tą stacje gdzie by to leciało.A kompanie braci ktoś z was oglądał? Moim zdaniem jest to świetna produkcja, jeden z lepszych seriali jakie oglądałem.
 
krakers said:
A kompanie braci ktoś z was oglądał? Moim zdaniem jest to świetna produkcja, jeden z lepszych seriali jakie oglądałem.
Oj taaaak! Chociaż to właściwie jest po prostu baaardzo długi film najbardziej zapdały mi w pamięć sama końcówka pierwszego odcinka (widok kilkudziesięciu samolotów na tle rozświetlonego przez działka przeciwlotnicze nieba...) i akcja w Ardenach.
 
Ja ostatnio obejrzałem sobie wszystkie 21 odcinków "Czterech pancernych i psa", moim zdaniem jest to jeden z najlepszych(jesli nie najlepszy) polskich seriali przygodowych. Jakoś ten serial ma jakiś taki klimacik który mi się podobaCo do "Kompani..." to bardzo dobry serial chętnie bym go sobie obejrzał jeszcze raz, ale cóż trzeba czekać aż TVN się zlituje i da powtórki
 
Jak ktoś chce to TU ma muzyczke z Piratów Co do "Czterech pancernych i psa" to również sądze, że jest to jeden z najlepszych polskich seriali przygodowych, mimo, że nie oglądałem wszystkich odcinków.
 
Co do tygrysiej maski to jakies nie całe 2 tygodnie temu się wyemitowali ostatni odcinek na polonii 1 a co do bajek z tamtego okresu i programu to najbardzie podobał mi się Komandor Daimos (czy jak to sie pisało )
 
Michalun said:
najbardzie podobał mi się Komandor Daimos (czy jak to sie pisało )
Kapitan Daimos Dla mnie beret rył Tsubasa i Gigi (co za pacjent, przez niego stałem się erotomanem )
 
o własnie kapitan Daimos wypasiony filmik"ognisty podmoch" i inne jego bajeranckie uzbrojenię sa nie do pobicia
 
Według mnie wszystkie (no może większość ) bajki z tego okresu puszczane na Polonii 1 były super, nie to co teraz, nie ma co obejżeć w telewizji na przykład na Polonii 1 od 8 do 19 jest Top Shop a bajki lecą bardzo żadko i w dodatku tylko Gigi i Księga Dżungli, no ale zawsze coś, ja i tak tego nie oglądam bo jestem za stary na to żeby tak wcześnie wstawać . A no i jeszcze Dragon Ball na RTL 7 to były czasy, żeby go obejżeć musiałem iść do Reala i tam na telewizorku oglądać, bo w domu nie miałem RTL 7, w końcu czego się nie robi dla ulubionej bajki.
 
Michalun said:
a co do bajek z tamtego okresu i programu to najbardzie podobał mi się Komandor Daimos (czy jak to sie pisało )
Wy kurde buraki niedouczone! Jak można tak przekręcić nazwe tak kultowej bajki!!?To był GENERAŁ DAIMOS!!! A nie zaden komandor czy kapitan!Nic tylko załamać ręce....
 
krakers said:
Wy kurde buraki niedouczone! Jak można tak przekręcić nazwe tak kultowej bajki!!?To był GENERAŁ DAIMOS!!! A nie zaden komandor czy kapitan!Nic tylko załamać ręce....
Jak już ma być tak dokłanie to był to Tôshô Daimos
 
Top Bottom