Forumowa filmówka

+
Ja również bardzo lubie Asterixa i Obelixa, tak animowane jak i filmowe części a zwłaszcza "Misja Kleopatra". Z innych filmów oczywiście Trylogia Władcy, wojenne i historyczne oraz Sfora i Kiler.
 
wrocilismy ale było romantycznie i przyznam ze film podobał mi sie tak samo jak pierwsza czesc w niczym jej nie ustepowała ale zeby jakos ja przebic jednak czegos brakowałoi jedyny mankament jaki zauwazyłem to straszny niedosyt z racji zakoniczenia ale nie bede tu spojlerował na razie
 
krakers said:
Ja osobiście jestem fanem filmów o przygodach Asterixa i Obelixa, calej serii Dragon Ball no i moze ewentualnie shreka.
Nom, DB to się kiedyś oglądało Z anime polecam jeszcze Triguna. Genialny serial... a kot jeszcze lepszy (kto oglądał, ten wie o co chodzi)
 
prosze mi tu nie insynuowac chomoseksualizmu jest chetero i jestem z tego dumny a powaznie był to czysto przyjacielski wypad do kina kurde zebym musiał się tłumaczyc z moich preferencji sexualnych
 
Do moich ulubionych filmów i seriali należą:Seria "Startrek", ale wolę w wersji serialowej, "Top Gun", trylogia Autorstwa Sylwestra Chęcińskiego: "Sami swoi", "Kochaj albo żuć" i "Niema mocnych", "Chalo Szpic Brótka" i wszystkie trzy części przygód Pana Kleksa.
 
heh to wracając do tematu do moich ulubionych filmow nalezą "Lot nad kukułczym gniazdem""Skazani na shawshank" "Noc zywych trupow" i trylogia władcy pierscieni
 
Jeśli chodzi o seriale to moimi ulubionymi są: South Park, 24, Przystanek Alaska, Spin City, Detektyw Monk,... no i oczywiście Wiedźmin
 
Seriale??? Bardzo lubie polskie seriale kryminalne, np. Glina, Oficer, Sfora, Ekstradycja. Komediowych ani obyczajowych zbytnio nie lubie
 
Bedzie trochę off top ale co tam nawiązując do tych seriali kryminalnych - nie wiecie czy Oficer został wydany na dvd? Bo podobnie jak przedmówca lubie je chciałbym sobie takie dvd sprawić
 
Marcin Skowrońs said:
Do moich ulubionych filmów i seriali należą:Seria "Startrek", ale wolę w wersji serialowej, "Top Gun", trylogia Autorstwa Sylwestra Chęcińskiego: "Sami swoi", "Kochaj albo żuć" i "Niema mocnych", "Chalo Szpic Brótka" i wszystkie trzy części przygód Pana Kleksa.
Zapomnialem wspomniec o serialach. No więc do moich ulubionych nalezy star trek, alf i pewnie jeszcze cos o czym w tej chwili zapomnialem.
 
seriale ... Nikita (chyba jedyny jaki obejzalem od początku do końca), Battlestar Galactica widzialem tylko jeden sezon ... :( .... a i jeszcze Fast Line lubiłem . Aha jeszcze Lost próbowałem oglądać ... próbowałem bo oglądałem co 10 odcinek więc dałem sobie spokój ..... ale chciałbym obejżec od poczatku do końca :)A co do tego Oficera http://www.allegro.pl/item116611368_4dvd_oficer_polski_seria l_kryminalny.html chyba w przyszłości sam sobie sprawie ... a jak nie lubisz Allegro czy nie masz konta to polecam merlin http://www.merlin.com.pl/frontend/search/1?q=Oficer&gdzieSzu k=fraza&oferta=O&dzial=2
 
Gwindor said:
a wracajac do Piratów z Karaibów to może dzisiaj pojde na to nowe szajstwo do kina
heh, ja sie tez dzis wybieram :) a swoja droga to i tak debesciak w tym roku to Wściekłe Pięści Węża, jakby ktoś nie wiedział o co chodzi to tu jest trailer.
 
Top Bottom