Forumowa filmówka

+
Chyba pojadę teraz lekkim offtopem ale co mi tam .Tu zamieszczam bezkonkurencyjny dla mnie filmik z WoWa. Miłego oglądania!Edit: Zmieniłem na wersję z napisami.
 
to moze zrobimy temat pod tytułem "wyszperane w sieci" i tam bedziemy podawac linki do takich filmow i tym podobnych zeczy zeby nie offowac we wszystkich tematach
 
Michalun said:
to moze zrobimy temat pod tytułem "wyszperane w sieci" i tam bedziemy podawac linki do takich filmow i tym podobnych zeczy zeby nie offowac we wszystkich tematach
Czemu nie ! Tylko bez xxx ;)
 
To co ciągniemy off topa a co do jedengo z moich ulubionych filmów na który wybiera się Gwyn ja ruszam w czwartek :) a ten filmik "sexy" fajny jest xD fajnie dopasowane w czasie zżucanie ciuchów co do słów piosenki ;] Gwyn i nie rób spoilera filmu plz :p
 
Właśnie wróciłem z "Piratów" i wrażenia są niesamowite. Żeby nie spojlerować za bardzo napisę tylko, że widok kolesia na samym końcu filmu zaskoczył mnie.
 
...a zarazem zmusza do obejrzenia kolejnej części (oj ta komercja, choć nie powiem-ciekawy pomysł) Ogólne film świetny lepszy od 1 części
 
Radus_keles said:
...a zarazem zmusza do obejrzenia kolejnej części (oj ta komercja, choć nie powiem-ciekawy pomysł) Ogólne film świetny lepszy od 1 części
Skoro wszyscy się chwalą, to powiem, że i ja wybieram się na seans tego filmu. A dokładniej, to jutro do Częstochowy Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo póki co, to same pozytywne opinie słyszę o tym dziele
 
Dobra, wróciłem Muszę przyznać, że jak na środek trylogii (który zazwyczaj jest najgorszy) to to było całkiem niezłe
 
Radus_keles said:
...a zarazem zmusza do obejrzenia kolejnej części (oj ta komercja, choć nie powiem-ciekawy pomysł) Ogólne film świetny lepszy od 1 części
Rzadko kiedy to mówię ale to prawada! Piraci 1 są gorsi od "Skrzyni umarlaka" (który wygląda jak ośmiornica).
 
the_witcher.pl said:
Właśnie wróciłem z "Piratów" i wrażenia są niesamowite. Żeby nie spojlerować za bardzo napisę tylko, że widok kolesia na samym końcu filmu zaskoczył mnie.
A mnie - o dziwo - nie Tak w sumie, to się spodziewałem, że pojawi się w tej, albo w następnej części
 
byłem przed chwila i jak dla mnie to fajny filmik... martwi mnie tylko jedno... ile teraz trzebna bedzie czekac na 3
 
pewnie będzie coś takiego że premiera światowa 3 części piratów bedzie w grudniu a u nas w polsce w styczniu podobnie jak było z władcą tak mi się przynajmniej wydaje
 
sawerius said:
pewnie będzie coś takiego że premiera światowa 3 części piratów bedzie w grudniu a u nas w polsce w styczniu podobnie jak było z władcą tak mi się przynajmniej wydaje
Czytałem gdzieś na necie, że ma być w przyszłe wakacje, ale ile w tym prawdy, to się okaże.Przy okazji jakąś godzinkę temu wróciłem z seansu Piratów z Karaibów - i musze przyznać, że faktycznie jest to bardzo dobry film. Szczególnie w pamięci zostaje kapitalna gra Deppa, który stworzył swoją grą fenomenalną postać. Odnośnie trzeciej części, to ciekawe z kim w końcu hajtnie się Elizabeth
 
Eddie said:
Moze jeszcze jakies watki fabularne pozdradzasz? To nie forum.film.pl ...
Ej, przecież my tylko dywagujemy na temat trzeciej części. No to tak, Will zginie ratując Sparrowa, a Elizabeth szukając pocieszenia wyjdzie za Sparrowa. No i fabułka jest.
 
Top Bottom