Forumowa filmówka

+
TRollu said:
Czy ktoś z was może podać mi tytuł piosenki którą słychać w tle tego trailera? Z góry dzięki!
O ile mi wiadomo, to jest Nine Inch Nails, płyta "Halo 14-The Fragile", kawałek "Just Like You Imagined"
 
tez własnie oglądałem nowy trailer i chciałem tu wrzucic link ale widze ze jestesmy na bierząco w takim razie http://www.weebls-stuff.com/wab/pastry/
 
Wczoraj obejrzałem w końcu BORAT'a, po scenie z 6-9 z Azamatem nic juz nigdy nie będzie takie same :eek:. Ogólnie film daje rade ale wrażliwe i delikatne osoby nie lubiące kontrowersyjnego podejścia raczej niech się nie kuszą.
 
Dzisiaj bylem z klasa na "Karol: Papież, który pozostał człowiekiem". Film naprawde dobrze zrobiony i dajacy duzo do myslenia na temat Wojtyły. Jednak troche przedluzany ;/.Widzial ktos z Was "V jak Vendetta"? Bo nie wiem czy wypozyczac...
 
Gofer31 said:
Dzisiaj bylem z klasa na "Karol: Papież, który pozostał człowiekiem". Film naprawde dobrze zrobiony i dajacy duzo do myslenia na temat Wojtyły. Jednak troche przedluzany ;/.
Miałem tak samo, po pierwszych 20 minutach myślałem że mnie zasłodzą na śmierc . Siedziałem i słuchałem tych mdłych dialogów czekając kiedy film się w końcu skończy. Potem było jednak znośnie, jakoś udało mi się nie zasnąc. Niestety mojemu księdzu, z którym mam religie ta sztuka się nie udała, przespał prawie cały film.
 
Gofer31 said:
Widzial ktos z Was "V jak Vendetta"? Bo nie wiem czy wypozyczac...
Widziałam - polecam. Znakomita fabuła, do końca trzymająca w napięciu, niesamowity klimat - i jak zwykle przepiękna Natalie Portman
 
jaszczur10 said:
Gofer31 said:
Dzisiaj bylem z klasa na "Karol: Papież, który pozostał człowiekiem". Film naprawde dobrze zrobiony i dajacy duzo do myslenia na temat Wojtyły. Jednak troche przedluzany ;/.
Miałem tak samo, po pierwszych 20 minutach myślałem że mnie zasłodzą na śmierc . Siedziałem i słuchałem tych mdłych dialogów czekając kiedy film się w końcu skończy. Potem było jednak znośnie, jakoś udało mi się nie zasnąc. Niestety mojemu księdzu, z którym mam religie ta sztuka się nie udała, przespał prawie cały film.
Ksiadz spi na takim filmie! Grzesznik ;D.
 
undomiel9 said:
Gofer31 said:
Widzial ktos z Was "V jak Vendetta"? Bo nie wiem czy wypozyczac...
Widziałam - polecam. Znakomita fabuła, do końca trzymająca w napięciu, niesamowity klimat - i jak zwykle przepiękna Natalie Portman
Całkiem fajny film, chociaż z dużym uznaniem to się nie spotkał. A Natalie jednak troszkę tam nie pasowała, ale może wolę ja jako dziecko :eek:
 
Pono Jr said:
undomiel9 said:
Funky Monk said:
A Natalie jednak troszkę tam nie pasowała, ale może wolę ja jako dziecko :eek:
Pasowała, pasowała... ona wszędzie pasuje No, ale to może mi tylko.
Nie tylko
Zdecydowanie nie tylko ;)Komiksu nie znam, ale film jako taki uważam za jeden z wybitniejszych ostatnich czasów. Zdecydowanie godny polecenia.
 
No dobra przekonaliscie mnie ;). Wiecie tak sie pytalem, bo mam zle doswiadczenia po filmach na podstawie (wybierzcie sobie cos :p).
 
Shrek jest dość zabawny, świetny dubbing (dobrego wyrazu użyłem?) ... Choć nie był to dla mnie film szczególny. Dobry, lecz nic poza tym.
 
Top Bottom