Forumowa filmówka

+
Tak byla. Ale mi sie juz nie podobala tak bardzo jak filmy z Jackie'im :p.Wiecie...Ze tak naprawde dopiero teraz widze Forest'a pierwszy raz od poczatku do konca ;D. Film naprawde swietny.Jednak moje ulubione filmy to:1. Zło (oryginalny tytul Ondskan)2. Lot 39 (taki jest ten numer w tytule? :D)3. Big Fish
 
Chyba chodziło ci o "Lot 93", film bardzo fajny, napisałem nawet recenzję ale mi trochę, nawet bardzo trochę nie wyszła
 
krakers said:
Od czwartku na tvp jeden bedzie leciał serial o tajemniczej nazwie 4400. Oglądał to już ktoś? Warto było?
Pozwól, że zacytuję:
undomiel9 said:
Galhard said:
Przed chwilą przeczytałem tego newsa. Oglądał ktoś z was może ten serial?? Wart jest obejżenia??
Zdecydowanie tak.Z tym, że musisz oglądać od pierwszej serii, inaczej nie załapiesz większości powiązań miedzy poszczególnymi wątkami i osobami.Jest tu więcej zagadek niż w "Z archiwum X" i "Miasteczku Twin Peaks" razem wziętych, poza tym gra aktorska na b. wysokim poziomie.
 
Dzięki Gallhardzie.Skoro tak to go chyba obejrze (oby nie tylko nie było tak jak z lostami, których też chciałem oglądać, ale jakoś przegapiłem pierwszych kilkanaście odcinków ).
 
Taa, najlepszy byl ten tekst lektora w reklamie "4400"..."Poznales historie zagubionych? Poznaj historie odnalezionych" :D.
 
BTW: Dowiedziałem się właśnie, że Tom Hanks jest spokrewniony z Lincolnem. Nawet matka Lincolna miała na nazwisko Hanks. Taka ciekawostka.
 
Jestem ogromnie ciekaw co z "Indiana Jonesa 4" wyjdzie. Wiele razy widziałem informacje, w których jasno wynikało, że Lucas, czy Spielberg nie są zadowoleni ze scenariusza (albo starali się zatrudnić innego scenarzystę, albo wymuszali wprowadzenie poprawek). To świadczy tylko o tym, że sam projekt jest dla nich ważny. Mam nadzieję, że 64 letni Harrison Ford da radę To w końcu legenda tej serii. Kiedyś czytałem, że ostro trenuje, żeby podołać roli, jaka go czeka.E: Trylogia Indiana Jones to moja ulubiona seria filmów, a Harrison Ford to jeden z ulubionych aktorów.
 
Galhard said:
TU coś dla fanów Indiany Jonesa (czyli dla mnie też)
I dla mnie W epoce blue boxa i F/X Harrison może wyglądać na 30 lat góra, a o resztę nie ma się co obawiać, na pewno będzie świetna - jak zwykle :)
 
undomiel9 said:
Galhard said:
TU coś dla fanów Indiany Jonesa (czyli dla mnie też)
I dla mnie W epoce blue boxa i F/X Harrison może wyglądać na 30 lat góra, a o resztę nie ma się co obawiać, na pewno będzie świetna - jak zwykle :)
Chyba, że zrobią tak jak ze Szklaną Pułapką - Indy w podeszłym wieku bije hitlerowców (albo wtedy raczej sowietów) wraz z synem. IMO bezsens
 
Gwynbleidd66 said:
Chyba, że zrobią tak jak ze Szklaną Pułapką - Indy w podeszłym wieku bije hitlerowców (albo wtedy raczej sowietów) wraz z synem. IMO bezsens
Co ty za okropieństwa wspominasz? Nie wierzę, że to miało by być coś takiego...bo to tak, jakby...jakby...odwołali Boże Narodzenie Nie, liczę na w miarę ciekawy wątek, chociaż nie ukrywam, że to Ford będzie główną atrakcją i wabikiem :)
 
Kiedyś spotkałem się z informacją, że w nowym filmie Lucasa, zagra Natalie Portman. Choć była to raczej plotka (podobno rozmawiała o ewentualnej grze już podczas kręcenia "Zemsty Sithów"), to gdyby okazała się prawdziwa, mielibyśmy ciekawy duet aktorski ^^
 
Od dobrych dziesięciu lat pojawiają się plotki o czwartym Jonesie (chyba były już nawet jakieś oficjalne). Wygląda na to, że tym razem coś jednak powstanie. btw, serial podobno odegrał znaczącą rolę w edukacji historycznej Amerykanów :)
 
Serial nie byl taki zly...Jednak nie bylo Ford'a a ten aktor co gral Jones'a mnie denerwowal ;/.
 
Pono Jr said:
Kiedyś spotkałem się z informacją, że w nowym filmie Lucasa, zagra Natalie Portman. Choć była to raczej plotka (podobno rozmawiała o ewentualnej grze już podczas kręcenia "Zemsty Sithów"), to gdyby okazała się prawdziwa, mielibyśmy ciekawy duet aktorski ^^
Zapewne to byla ta plotka.;)Ja rowniez czekam na czwarta czesc Indiany, a juz niedlugo( gdy tylko znajde wiecej czasu :p) planuje sobie zrobic mini maraton filmowy z pozostalymi czesciami ^^.
 
Ostatnio spodobał mi się aktor Jack Black. ^^ Dla tych którzy go nie kojarzą grał w takich filmach jak : King Kong , Jacksona , Szkoła Rocka , ostatnio w komedi romantycznej Holidays. Śmieszny jest
 
Bananek said:
Ostatnio spodobał mi się aktor Jack Black. ^^ Dla tych którzy go nie kojarzą grał w takich filmach jak : King Kong , Jacksona , Szkoła Rocka , ostatnio w komedi romantycznej Holidays. Śmieszny jest
... no i oczywiście jest liderem Tenacious D ("najlepszego zespołu na świecie" ).
 
W King Kongu IMO był tragiczny. Jego gra psuła mi radość z oglądania efektów specjalnych, a swoją najważniejszą kwestię w całym filmie (“It was beauty killed the beast”) wypowiedział tak sztywno i beznadziejnie jakby ktoś za kare kazał mu grać w tym filmie. No ale w Szkole Rocka był fajny
 
Top Bottom