Forumowa filmówka

+
To już lepiej sobie pójść i wypożyczyć film albo go po prostu pobrać. Jeśli ktoś ma blisko do wypożyczalni to mu już szybciej zejdzie wypożyczenie filmu niż czekanie aż reklamy się skończą.Ściąganie filmów z sieci jest nielegalne, a sugerowanie tego typu działań jest na tym forum niedopuszczalne. Ban na miesiąc.Iwona.
 
michaxD said:
To już lepiej sobie pójść i wypożyczyć film albo go po prostu pobrać. Jeśli ktoś ma blisko do wypożyczalni to mu już szybciej zejdzie wypożyczenie filmu niż czekanie aż reklamy się skończą.Ściąganie filmów z sieci jest nielegalne, a sugerowanie tego typu działań jest na tym forum niedopuszczalne. Ban na miesiąc.Iwona.
heh.. troszkę dajecie się ponieść presjii. Ja rozumiem, że ktośtam może narzekać, że wszędzie jest spam, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. A nie można było po prostu zedytować posta i wlepić ostrzeżenie? Moim zdaniem to by w zupełności załatwiło sprawę..... ale nic to. nie ja tu rządzę.A dla tych co czekają na premierę Zohana w Polsce, żeby bez obawy przed banem mogli się przyznać że widzieli ten film:Dzisiaj o 23:40 na tvn7 leci 'Mały Nickie' z Adamem Sandlerem. ;)
 
Dzisiaj o 14:00 na AXNie rozpoczyna się Maraton Zagubionych. Puszczą 9 pierwszych odcinków czwartej serii. Prawdziwa gradka dla fanów, dziewięć godzin non-stop z bohaterami tego fascynującego serialu! :)
 
michaxD said:
To już lepiej sobie pójść i wypożyczyć film albo go po prostu pobrać. Jeśli ktoś ma blisko do wypożyczalni to mu już szybciej zejdzie wypożyczenie filmu niż czekanie aż reklamy się skończą.Ściąganie filmów z sieci jest nielegalne, a sugerowanie tego typu działań jest na tym forum niedopuszczalne. Ban na miesiąc.Iwona.
Co? Ludzie, czy CDP was czymś szprycuje?
 
Ja nie mam nic co do CD Projekt jak ty coś masz to twoja sprawa Ale moim zdaniem na marginesie wspominając to to jak tak dalej będziesz pisał o nielegalnych stronkał i tak dalej to raz dwa ci coś zrobią widać że nie znasz zasad forum
 
michaxD said:
To już lepiej sobie pójść i wypożyczyć film albo go po prostu pobrać. Jeśli ktoś ma blisko do wypożyczalni to mu już szybciej zejdzie wypożyczenie filmu niż czekanie aż reklamy się skończą.Ściąganie filmów z sieci jest nielegalne, a sugerowanie tego typu działań jest na tym forum niedopuszczalne. Ban na miesiąc.Iwona.
Co jest nielegalnego w pobieraniu czy wyspozyczaniu filmow? :eek:
 
Prometeusz18 said:
Ja nie mam nic co do CD Projekt jak ty coś masz to twoja sprawa Ale moim zdaniem na marginesie wspominając to to jak tak dalej będziesz pisał o nielegalnych stronkał i tak dalej to raz dwa ci coś zrobią widać że nie znasz zasad forum
Rzekła kompetentna osoba.
 
dejv667 said:
Co jest nielegalnego w pobieraniu czy wyspozyczaniu filmow? :eek:
Z tego co wiem pobieranie filmów jest karalne w polszcze ;D
 
Genesis się wkurzył, że ktoś zabrał jego guru monopol na obrazki....Byłem na REC. Fantastyczny horror, trzyma w napięciu. Dawka emocji płynących z bohaterów wręcz rozpiernicza ekran.
 
Genesis said:
A o wypożyczaniu przez net słyszałeś czy popisówa najważniejsza ?
Punkt dla Ciebie. Koziek mnie ładnie poprosił o obrazek.Co do REC to muszę powiedzieć ,że niestety nie dotrwałem do końca bo dziewczęta zażądały zmiany na Sierociniec a potem po około 30 minutach (jak znowu zauważyły zły dobór repertuaru) na Kung Fu Pande.
 
Koziek mnie ładnie poprosił o obrazek.
Pfff, kłamca, się doczepił xDJa? Jak możesz, kłamczuchu! ;)
Możesz wreszcie zamknąć puchę jak się Ciebie ładnie prosi ? Na co Ty pozujesz chłopcze ?
Marqson, no żałuj końcówka najlepsza.Imo REC > Sierociniec. W Sierocińcu szkoda mi tego...
Dzieciaka... Bu.
 
Imo REC > Sierociniec.
Mi osobiście bardziej się podobał Sierociniec. Nienawidzę telepiącej się kamery z ręki. I biegających zombie. Chociaż muszę powiedzieć ,że oba mnie peszyły jeśli chodzi o język. Jak tu trzymać w napięciu widzów jak wszyscy gadają po hiszpańsku.
 
*po cichu, by nie oberwać przypadkiem Firnomir wchodzi do tematu*Wie ktoś o tym coś więcej?PSJako, że w świecie filmu jestem delikatnie mówiąc opóźniony to niedawno się dowiedziałem, że Peter Jackson nie będzie reżyserem Hobbita. Szybki jestem, nie? Wg mnie Guillermo del Toro w Hobbicie (którego uważam za lepszą książkę od Władcy Pierścieni) raczej nie dorówna poprzedniej ekranizacji Tolkiena.
 
Czy ja wiem? Peter Jacson nie jest jakimś wybitnym super-mega reżyserem. Zrobił Władcę chwała mu za to ale przy takim budżecie to i koziek by zrobił. Mi się strasznie stylistyka del Toro podoba. Zauważ ,że Hobbit to zasadniczo bajka. Ciekawy jestem co z tym zrobi gość od pokręconego Labiryntu Fauna.
 
Marqson said:
Ciekawy jestem co z tym zrobi gość od pokręconego Labiryntu Fauna.
Obawiam się, że... pokręci?
Marqson said:
Zrobił Władcę chwała mu za to ale przy takim budżecie to i koziek by zrobił.
On się na innych - niemieckich filmach zna... :p
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Ciekawy jestem co z tym zrobi gość od pokręconego Labiryntu Fauna.
Obawiam się, że... pokręci?
A ja mam taką nadzieję ,że pokręci. Widziałem potworki w Hellboyu 2 i w Labiryncie. Sympatyczna, ciężka groteskowa stylistyka. Mam nadzieję ,że troszeczkę ją wygładzi ale bez przesady.
 
koziek tylko potem znowu nie spamuj mi PW i GG że chciałbyś porozmawiać i się pogodzić i nie pisz po ludziach jak bardzo byś chciał abym dostał bana ;]REC jest mocno nijakim filmem , pierwsze 40-60 minut jest całkiem w dechę (do momentu zabicia tej kobiety) to potem wyraźnie widać że nie mieli pomysłu jak dalej rozwinąć fabułę , w momencie kiedy wszyscy zaczęli się gryźć głupio mi było dalej oglądać , nagle znikąd przerzucili się z epidemii na opętanie , a wiele rzeczy pozostaje niewyjaśnionych , np - SPOILER - skąd niby wziął się chłopczyk na strychu ? Wyrósł po deszczu ? -SPOILER- Podsumowując - pomysł fajny realizacja do kosza
 
koziek tylko potem znowu nie spamuj mi PW i GG że chciałbyś porozmawiać i się pogodzić i nie pisz po ludziach jak bardzo byś chciał abym dostał bana ;]
Tia, jeden wpis, na którym odpowiedziałeś mi wulgaryzmem. Na gg ty mi pisałeś ;] Lipa, komuś tam napisałem pół serio, że masz bana, więc nie hiperbolizuj z łaski swojej ;]Twoje łzy lecą mi na koszulę... Z napisem "King Bruce Lee Karate Mistrz"...W tej części się zgodzę - druga część jest robiona szybko, według utartych schematów kolejności zabijania.Nie przekonuje mnie teza o tym, że niektórzy są opętani sekundę po ugryzieniu - niby słuszne wytłumaczenie z grupą krwi, ale jakoś tak mało fajnie :pPodsumowując - pomysł fajny, realizacja chybiona od pewnego momentu i schemat ucieczka - czyjaś śmierć - ucieczka.
 
Top Bottom