Forumowa filmówka

+
Za mną właśnie Szklana Pułapka 5, wcześniej nie ruszałem, bo recenzje nie zachęcały. Leciało na C+, to się*zdecydowałem zobaczyć. Jak dla mnie świetne, na niedzielne, niewymagające popołudnie. No i te łzy ze śmiechu w oczach widząc latające ciężarówki itd. - bezcenne :D
 
Zwiastun ekranizacji Dead Rising:


Początek trochę niemrawy, ale później robi się wesoło. Sednem tej serii zawsze było radosne masakrowanie zombiaków przy pomocy śmiesznych broni i w nie mniej śmiesznych strojach, film prawdopodobnie pójdzie w tym samym kierunku ;)
 


Byliśmy dziś z dziewczyną na Pingwinach z Madagaskaru, bardzo fajny ubaw, trzyma poziom od początku do końca! :) No i kubek na pamiątkę ah :) Byliśmy w Cinema City, nie wiem czy w Multikinie też takie są.
 
Wraca [podobno] pomysł zrobienia filmu o 'Justice League Dark'.
Nowy prawdopodobny skład: 'Constantine', 'Zatanna', 'Deadman', 'Jason Blood'.
Za kamerą: sam Guillermo del Toro, a bohaterowie są z uniwersum DC Comics i parają się magią i zjawiskami paranormalnymi -- jak dla mnie BOMBA.
http://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+mo%C5%BCliwy+sk%C5%82ad+%22Justice+League+Dark%22-109433


O ile nie jestem jakimś strasznym fanbojem, to DC>>>>>>Marvel. Tyle w temacie.
 
Kate Mara tak bardzo mnie drażni, że chyba nawet nie obejrzę tego filmu :p Zresztą, mam straszny niesmak po poprzedniej ekranizacji.
 
Ale gunwo... W porównaniu do poprzedniej wersji, to coś nie ma nic wspólnego z Fantastyczną Czwórką, tam przynajmniej były zachowane jakieś pozory. Oby ten film okazał się mega klapą, przynajmniej prawa do postaci wrócą do Marvela i może zrobią z nimi coś sensownego.
 
Jakoś strasznie imponujące to to nie jest, ale gorsze od dwóch poprzednich ekranizacji być raczej nie może.
 
@Nars, nie może? A czarny Johnny Storm? Susan zmieniająca kolory? Dr Doom jako antyspołeczny blogger?

Upieram się przy swoim. W pierwszej dylogii trzymano się dość mocno materiału źródłowego, więc może odejście od kanonu coś da.
 
A w serialu Supergirl rudowłosego Jimmiego Olsena, przyjaciela naszych pierwszoplanowych bohaterów, ma zagrać czarnoskóry John Boyeg. Zastanawiam się tylko, czy przy tym luźnym podejściu do znanych nam postaci będzie się równie chętnie wcielać Azjatów.
W sumie, taka azjatycka wersja kobiety kot...
Wcale mi nie przeszkadza :p
 
Przewrotnie wrzucę do filmowego tematu, ale ta klasa, ta klasa :D
Dodam, że kawałek podsunęła mi w zasadzie moja roczna siostrzeniczka, która żąda, żeby jej to puszczać po kilkanaście razy i rozpoczyna wówczas swoje pląsy w przysiadzie. Z tym, że zawsze tyłem do teledysku, bo się bardzo wstydzi tego pana z lewej :D
 
Mel Brooks zabiera się za Kosmiczne Jaja 2 tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ,,,news roku. W końcu jakaś konkretna komedia.
 
Top Bottom