Forumowa filmówka

+
Jako że późna pora nastała, czas na poważne filmy, dzieci. Oglądał ktoś którąś część Ludzkiej Stonogi? Ja widziałem obie i mam mieszane uczucia. Przez 3/4 nic się nie dzieje, ale reszta jest całkiem zabawna i skutecznie poprawia humor po ciężkim dniu. Chociaż tak naprawdę wszystkie osoby oprócz przodu stonogi powinny umrzeć z duchoty może po 2 dniach, to jednak pośmiać się można.
 
a jeżeli jesteśmy przy mocnym kinie, to dziś obejrzałem film A Man Behind the Sun, o szwadronie 731 i doktorze Ishii, takim japońskim Mengele. Film niezwykle mocny, wstrząsający a najgorsza jest świadomość, że oparty na faktach...

---------- Zaktualizowano 20:31 ----------

https://www.youtube.com/user/mietczynski/videos

Fajne recenzje filmów, POlecam. Możecie go kojarzyć ze "streszczeń lektur"

myślałem, że będzie gadał o rąbaniu drewna, a jaka miła niespodzianka
 
Jako że późna pora nastała, czas na poważne filmy, dzieci. Oglądał ktoś którąś część Ludzkiej Stonogi? Ja widziałem obie i mam mieszane uczucia. Przez 3/4 nic się nie dzieje, ale reszta jest całkiem zabawna i skutecznie poprawia humor po ciężkim dniu. Chociaż tak naprawdę wszystkie osoby oprócz przodu stonogi powinny umrzeć z duchoty może po 2 dniach, to jednak pośmiać się można.

Oglądałem 2 części ( a trzecia się robi, a tam to dopiero mają być akcje, tylko kto to puści?).
Bardziej mnie zszokowała druga część może to zasługa tego że była czarno-biała, a może dlatego że niektóre sceny mocno ryją beret.
 
Dobra, bardzo mnie to interesuj, kiedy ostatnio rzygałeś, ale może spróbuje jedenak zmienić temat

[video=youtube;1yofOLEV-Rk]https://www.youtube.com/watch?v=1yofOLEV-Rk[/video]

Ciekawa dyskusja, w klubie dzendermenów o kac-wawie (niezbyt drastyczna zmiana tematów, wiem) Czy wg Was, jest to najgorsza rzecz jaka zagościła w polskich kinach?
 
mnie tylko szkoda, że w Kac Wawie zagrał tak dobrze pamiętany aktor jak Zbrojewicz, chyba nie muszę pisać za jaką rolę
 
@HuntMocy już naprowadziłem towarzysza estonia 743 na proprawne tory
@estonia528 O yyyyyyrku nie słyszałem nigdy, dzięki za sugestię, obejrzę na pewno :D
Zbrojewicz w kac kupie to ten alfons co obciąga drugiemu alfonsowi? Taka sztuka, panie, nic pan nie zrobisz
 
Last edited:
Podpowiem, że ten film ma w 99% tę samą ekipę, co słynny Gulczas, który tak się wybił, że nawet reklamował Fotoblokery w Mango
 
Te komiksowe klimaty wcale mnie nie nakręcają, kolega ogląda takie filmy zafascynowany, a ja się zastanawiam co ja tu robię, no ale każdy ma swój gust.
 

@MProrokop
@Estonia900
Jak pewnie zauważyliście część Waszych postów została usunięta. Na pewno znajdą się w sieci miejsca, w których będziecie mogli poruszyć interesujące Was zagadnienia, jednak na forum staramy się przesadnie nie epatować parafiliami, czy szokującymi obrazami. Przypominam również, że forum to nie czat, a w Regulaminie jest zapis dotyczący posługiwania się poprawną polszczyzną. Proszę się do niego stosować, w przeciwnym wypadku będziemy wyciagać konsekwencje.
 
@zi3lona:
-Gdzie jest granica między czatem, a wymianą zdań? Jaka jest moja wina, jeżeli akurat tylko ja i jeszcze jedna osoba chcemy pisać, i nikt inny? Nie można grozić za coś, co nie zależy ode mnie i od kolegi!
-Jeżeli chcemy być hiperpoprawni, to: nie umieściłaś przecinka w pierwszym zdaniu. Z kolei w drugim odwrotnie: jest, a nie powinien. A, i jeszcze brakuje ogonka w słowie "wyciągać". Proponuję zacząć od siebie. Tylko mnie nie banuj za to, że ośmieliłem się zripostować.
 
Ja może napiszę coś ad rem: oglądał ktoś z Was Canibal Holocaust? Jak bardzo porypany jest ten film? Jak wygląda konfrontacja pomiędzy nim a Ludzką Stonogą? Albo Serbskim Filmem?
 
Wczoraj, z dziewczyną, wreszcie nadrobiliśmy "Miasto 44". Znam zamiary reżysera, wiem jak chciał przekazać informacje i wg. mnie odbiór filmu jest pozytywny. Wiem jednak, że mogli być dorośli, starsi ludzie, którzy wyszli z sali kinowej zniesmaczeni.

Efekty całkiem spoko, trochę*przesady z tym slow motion. Przyjaźń, miłość, seks, brutalność, warunki w jakich przyszło im walczyć, okrucieństwo - wszystko to było potrzebne w tym filmie. Jak dla mnie mocne 8+/10.
 
Top Bottom