Forumowa filmówka

+
Ogłoszono tytuł nowego Star Treka:



Premiera 8 lipca 2016r. :)

---------- Zaktualizowano 13:29 ----------

Jestem ciekaw jak potraktują ten tytuł nasi tłumacze. :p
 
Jeśli chodzi o Ucznia Majstra: Genezę, to film ma mocno średnie recenzje. Czytałem kilka i z plusów:

Erni daje radę
T-100 ponoć daje radę
Jest to film lepszy niż Bunt Maszyn i Salvation

Co było do przewidzenia, nowe/stare twarze nie dają rady. Nowy Kyle jest poprawny, nowa Sarah nie jest godna spojrzeć w kierunku roli Lindy w T2.

I tak obejrzę.
 
Co do Ucznia Majstra. Wiedzę u siebie na horyzoncie kilka dni totalnej nudy, więc chyba zrobię sobie "krzywdę" i obejrzę toto, coby mieć potem pojęcie o czym rozmawiać w towarzystwie. ;)
 
Polski film wojenny, który na pierwszym zwiastunie nie wygląda przesadnie tanio i żenująco? :blink:


Oczywiście może wyjść kupa jak to zwykle bywa, ale na chwilę obecną jestem zainteresowany.
 
Jurassic World to kretyński, bezdennie głupi film jadący na nostalgii, z masą nawiązań do jedynki, na którym świetnie się bawiłem (niemała w tym zasługa Bryce Dallas Howard http://www.scified.com/sites_pics/1095737567290127.png )
O, to to. Film durny, zazwyczaj takich nie oglądam, ale że dinozaury były jednym z moich głównych zainteresowań w dzieciństwie, a kumpel jest wielkim fanem serii, to wybraliśmy się do kina. I przyznam, że wyszłam całkiem zadowolona (mozazaaaaaur <3 no i przeładna Bryce - tego samego dnia byłam u fryzjera, mam teraz coś podobnego na głowie, tylko, że bez grzywki, haha), znajomy też, bo właśnie ciągle wychwytywał jakieś nawiązania do pierwszej części i strasznie się z tego cieszył.
 
Przyszedłem nadać ogłoszenie parafialne:

Do magazynu Focus (numer 7/2015) jest dodawana płyta DVD z filmem Birdman. Co ciekawe dla tego typu wydań nie mam tutaj ton reklam poprzedzających seans i znajdują się nawet jakieś dodatki (co prawda skromne ale zawsze). Obraz posiada lektora oraz napisy (w dodatku tylko te ostatnie).



Cena pakietu (magazyn + film) to niecałe 30 PLN.
 
Jak byłem mały to lubiłem serial emitowany wtedy u nas bodaj na Fox Kids (które później stało się Jetixem... a jeszcze później Disney XD?). Zwiastun wygląda sympatycznie, ale wydaje mi się że to już nie będzie to, bardziej przypomina Jumanji niż Gęsią Skórkę. Książek jednak nie czytałem więc może film będzie im w jakiś sposób bliższy.


A poza tym, pan Deadpool wybiera się na Comic-Con promować swój film. Myślicie, że jest szansa na zwiastun?



Kolejne nowe fotki do obczajenia tutaj.
 
Top Bottom