Forumowa filmówka

+
Będzie solowy film o Batmanie, ale w to chyba nikt nie wątpił. Niespodzianką może okazać się nazwisko reżysera, który wcieli się jednoczenie w postać Mrocznego Rycerza. Za kamerą stanie ... Ben Affleck.
 
Czy nikt nie pisał o Terminatorze, czy mi umknęło? Byłem (znowu z zerowymi oczekiwaniami jak na dinozaurach) i bawiłem się dobrze, całkiem fajny film im wyszedł. Wiadomo że dwóm pierwszym częściom może buty lizać co najwyżej, ale znowu fajne odniesienia do (głównie) pierwszej części robią.
 
Będzie solowy film o Batmanie, ale w to chyba nikt nie wątpił. Niespodzianką może okazać się nazwisko reżysera, który wcieli się jednoczenie w postać Mrocznego Rycerza. Za kamerą stanie ... Ben Affleck.


No to mamy hicior!
 
Panel Star Warsów z CC:


Tym razem nie było trailera, ale dostaliśmy sympatyczny montaż behind the scenes.

 
Last edited:
Dwa plakaty Warcrafta, tym razem takie z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko tytuł + ew. jakiś rekwizyt ;)



Naprawdę dobrze to wygląda. Jestem też pełen podziwu, że choć zdjęcia zakończyły się już jakiś czas temu, a do premiery coraz bliżej to wciąż tak naprawdę niewiele wiadomo o tym filmie, prawie nic też nie widzieliśmy. W czasach kiedy każdej dużej superprodukcji towarzyszy wielka kampania marketingowa i non stop jesteśmy zalewanie fotkami i filmikami z planu zdjęciowego, wywiadami, artykułami, a później zwiastunami, clipami, zajawkami itd., Warcraft wciąż jest projektem dość tajemniczym. Miła odmiana po filmach, których 3/4 obejrzałem przed premierą.

---------- Aktualizacja 12-07-2015 09:39 ----------

Kolejny wyciek, tym razem Deadpool. Niezbyt mi się podoba pokazywanie jego originu, ale poza tym wszystko jest... Z%&*@*# tak że JA(*)#&*#@ K&*(@&# :D

http://naekranie.pl/aktualnosci/deadpool-wyciekl-krwawy-zwiastun-z-comic-con-724842
 
Widzę, że właściwie całość trailera z Deadpoolem opiera się na teaserze wypuszczonym parę lat temu.

 
Po dekadzie od luźnych zapowiedzi filmowych przygód Sama Fishera doczekujemy się konkretów.
Jak dla mnie najważniejszą informacją jest fakt iż w postać Sama ma cię wcielić Tom Hardy.
 

Wróciłem z tego 'Terminatora Genisys',
jeszcze przed wejściem, stoję w kolejce, a tu jakaś zorganizowana grupa: dziadek, ze 5 wnucząt, i dwie mamy, wszystkie grupy wiekowe, jeszcze noworodka tylko brakowało
a co do samego 'filmu'- efekty specjalne[takie sobie], walka[nawet] i humor[taki wymuszony], jest parę śmiesznych akcji ale chyba nie o to powinno chodzić w 'takim' filmie, na siłę co parę minut robili coś 'śmiesznego' ??? jednym słowem bajka
i cały czas wyjaśniają o co chodzi: ty ale jak to się stało? dlaczego? w jaki sposób? jak to możliwe? wyjaśnij...a i tak nie załapałem, wiem tylko że przyszedł doctor who i 'rozpieprzył system'
aaa i Arni się apgrejdował :)
 
Byłem dziś z dziewczyną na Tedzie 2. Bawiłem się bardzo dobrze, dziewczyna też. Głupie, często sprośne żarty pasują do tego niegrzecznego miśka. Całość historii bardzo fajna, są momenty, gdzie można naprawdę się dłużej pośmiać. Film na luzaka, bez spiny, na wolną chwilę, polecam.
 
Ale wiecie że to na ogół dystrybutor wymyśla sobie tytuł jaki jego zdaniem przyciągnie najwięcej odbiorców?

PS. Moja ulubiona zmiana tytułu:

Tytuł oryginalny: Biohazard
Tytuł amerykański: Resident Evil

Dziękuję.
 
Top Bottom