Forumowa filmówka

+
Tylko pierwszy Resident był spoko. Przyznam jednak szczerze że czwórka i piątka były już tak absurdalnie debilne, że przy wyłączonym myśleniu dawały więcej radochy niż dwójka i trójka, które jeszcze próbowały być bardziej na serio, ale niezbyt im to wychodziło.

A ja się nie zdziwię, jeśli pojawi się, w jakiś czas po premierze tego filmu info, że powstanie "Resident Evil - The Final Chapter: Aftermath". ;)

Mogliby po prostu zresetować serię i nakręcić coś nowego stricte opartego np. na pierwszej trylogii gier. Bez dorabiania własnych wątków z tyłka, wrzucania nowych postaci na miejsce oryginalnych i mieszania losowych elementów z kilku różnych gier.



 
Dziś wybrałem się na SAUSAGE PARTY i żałuję, że nie mogę podzielić się tutaj z wami moimi wrażeniami gdyż film ten bardzo mocno zahacza o tematy, które są tutaj tabu. Powiem tylko tak - niepoprawna komedia dla dorosłych, gdzie słodko wyglądające produkty z hipermarketu klną w co drugim zdaniu (no, dobra... nie w co drugim ale i tak często), a żarty związane z szeroko pojętą seksualnością to tylko wierzchołek góry.



Ostrzegam, iż film nie każdemu może przypaść do gustu, a niektórych w kilku scenach wręcz zniesmaczyć.

Jednak ja bawiłem się nad wyraz dobrze.

---------- Zaktualizowano 20:33 ----------

I jeszcze jedno (wbrew pozorom związane z omawianym filmem):

 
Zmarł Gene Wilder.. pierwsze co przychodzi mi na myśl jak ktoś powie Gene Wilder to Mel Brooks iego filmy, a poza tym to smutno ... ale przynajmniej dobrze wykorzystał swoje lata świetności no i dobry aktor komediowy z niego był.
 
Last edited:
Heh moderatorom wolno więcej widocznie. Miało na tym forum nie być odwołań do polityki i spraw uznawanych za polityczne. To może mi nie skasujecie komentarza. Zgodnie z ideą wolnościową, każdy chodzi do kina na to co się komu podoba i nie oceniam czy to dobry film czy zły. Lubię iść i na komedię romantyczną z moją lubą, jak i na Deadpoola, który jak wiadomo do komedii romantycznych się nie zalicza (chociaż może w pewnym "specyficznym stopniu' :)).. Także chill out ludzie :).
 
Last edited:
Top Bottom