Forumowe Memy

+

Guest 3669645

Guest


Uwaga -Kto w forumowej wigilijnej opowieści chce zostać Scrooge'm? (chodzi tylko o wykorzystanie nicka) :p Scrooge ma być REDpointowym sknerusem i największym narzekaczem na forum. W roli jego siostrzeńca (który cieszy się z każdego materiału i zawsze jest nahajpowany) mam już obsadzonego @Warzoch. Cratchitem będzie @SMiki55, który za marne pieniądze pracuje dla Scrooge'a a w wolnym czasie pracuje nad Powrotem, jednak ciągle brak mu funduszy by ukończyć projekt. Marley'em będzie @serek który został zbanowany przed siedmioma laty za narzekanie, trollowanie i spamowanie. Resztę "obsady" potrzymam w tajemnicy :p
 
@adventus
A gdzie tam, @eustachy_J23 marudzi najbardziej. Idealny na Scrooge'a - będzie marudził, że jest noc, a nie dzień i nie może już zarabiać.
Albo nie. Jak już dać Mikiego, to na sknerę właśnie. Po co wrzucałby wszędzie ten sam obrazek, jeśli nie dla RP?
 
Last edited:
@eustachy_J23 zaczął marudzić dopiero po obsuwie, wcześniej się cieszył z grafik i innych ficzerów, a raison zawsze cosik znajdował :p Chociaż teraz eustachy marudzi, a raison broni REDów, więc w sumie trudny wybór :D
 

Guest 3669645

Guest
A @socchi na trzeciego ducha :D
Duchami będą REDzi. Sknerę nawiedzi RED PRu, RED niespełnionych obietnic i RED Downgrade'u (ten ostatni, najbardziej mhroczny)

@Rustine Nie no, Smiki55 jakoś mi nie pasuje. Niewiele marudzi. Zresztą potrzebny mi jest jako Crotchit, bo prawdopodobnie będzie jakiś wąteczek z Powrotem Białego Wilka :p
Eustachy marudzi tylko na politykę informacyjną, więc nie będę robił z niego króla narzekaczy. Raison też jakoś nie bardzo mi się kojarzy z częstym marudzeniem...

Albo po prostu daruję sobie nadawanie Scrooge'owi znanego nicka i będzie jakimś oryginalnym / anonimowym userem.
 
Eee tam. Ja mam w domu gorzej, niż Crotchit u Ebenezera przecie :p

A król narzekaczy... dawniej rzekłbym @qyzu, ale coś się wyciszył ostatnio.

---------- Zaktualizowano 20:08 ----------

Ej, właśnie - w dwójce był Ebenezer Zigrin.
 

Guest 3669645

Guest
Dobra. Scrooge nie będzie nosił nicka żadnego z nas. Ale wypadałoby mu nadać nowe miano.
 
Top Bottom