Forumowy feedback

+
Zakładka "Najnowsze" pokazuje wszystkie najnowsze tematy z całego forum GWINT. Dział Społeczność jest częścią forum GWINT (a ponadto jest jednocześnie częścią forum Cyberpunk 2077 i Serii Gier Wiedźmin).

Na chwilę obecną nie ma możliwości ustawienia zakładki "Najnowsze" do wyświetlania jedynie postów z wybranego fragmentu forum, ale nie wykluczamy rozszerzenia funkcjonalności zakładki w przyszłości.
 
Po dzisiejszej przerwie technicznej miałem ciekawego buga, po zakończeniu przerwy technicznej gdy forum powróciło do działania nie mogłem napisać żadnej wiadomości czy to nowej, odpisać cytując czy odpisać na PW, miejsce do pisania wiadomości było po prostu nieaktywne.

Pomogło wylogowanie się i ponowne zalogowanie problem zniknął natychmiast po ponownym zalogowaniu.
 
Zapytam i tutaj, bo temat o forum (jakiś inny) jest zakopany gdzieś w ustronnym miejscu, do którego nikt nie zagląda. Nie to, by ten był nadmiernie oblegany.
Pojawiły mi się osiągnięcia i punkty z nimi związane. Da się zauważyć, że nie wszystkim to przybyło. To powrót do acziwków czy błąd forum, bo ktoś z nudów się wziął do pracy i grzebania w kodzie?
 
Też mnie dzisiaj "zaspamowało" i przez chwilę nie byłem pewien czy pierwszy kwietnia to był wczoraj czy jest dzisiaj ;) ...
 
@Vattier: Czy tylko mi przestało pokazywać aktywne linki w forumowych powiadomieniach o przyznaniu RED Pointów? Wcześniej mogłem sobie kliknąć aby zobaczyć, który mój post dostał, teraz nazwa tematu w powiadomieniu nie jest klikalna. Zauważyłem, że działa to też "wstecz" - z poprzednich tego typu powiadomień też mi owa klikalność zniknęła.
 
Mam wrażenie, że są prowadzone jakieś prace w związku z forum. Dziś często pojawiają się u mnie komunikaty jak poniżej:
1603205054383.png
 
@Vattier: Czy tylko mi przestało pokazywać aktywne linki w forumowych powiadomieniach o przyznaniu RED Pointów? Wcześniej mogłem sobie kliknąć aby zobaczyć, który mój post dostał, teraz nazwa tematu w powiadomieniu nie jest klikalna. Zauważyłem, że działa to też "wstecz" - z poprzednich tego typu powiadomień też mi owa klikalność zniknęła.
Dzięki! Link znowu się pojawił w powiadomieniu :)
 
Sylvin, wcale bym się nie zdziwił gdyby przed premierą forum miało przejść mocny lifting - jakieś ruchome tła, ciekawe skrypty i testują na żywym organizmie.
 
Rocznicowo. Te okrąglejsze są bardziej doceniane i nazywane. Srebrna, poziomkowa, czekoladowa i inne. Medal i paprotkę dostaje się za 50 lat wspólnego znoszenia się nawzajem, nie za 51.
 
Szczerze powiedziawszy, przydałby się oficjalny wątek który pozwoliłby raportować napotkane błędy i inne glicze, chyba że coś takiego jest już obecne to niebyło tematu. Ale pewnie mogłoby to być przydatne.
 
Ja powiem inaczej, przydałoby się, żeby szanowna moderacja pozbierała do odpowiedniego wątku zalewające forum tematy, każdy o innym bugu albo problemie technicznym. a także spam na ten temat obecny prawie wszędzie, bo obecnie forum strasznie trudno się czyta.
 
Ja powiem inaczej, przydałoby się, żeby szanowna moderacja pozbierała do odpowiedniego wątku zalewające forum tematy, każdy o innym bugu albo problemie technicznym. a także spam na ten temat obecny prawie wszędzie, bo obecnie forum strasznie trudno się czyta.
Ale czego oczekujesz? Wątki są we właściwych działach, ogólne tematy dotyczące popularnych błędów powstają w razie potrzeby. Nie sortuj nowych postów przez zakładkę "Najnowsze", to będziesz miał większy porządek.
 
Nie, społeczność jest wspólna dla każdego subforum.
Jedyne, co możemy zrobić to próbować kierować dyskusje do innych działów, ale to też zależy od specyfiki wątków. Akurat z CP jest chyba tylko jeden wątek, w twórczości fanów, który pojawia się teraz na wszystkich trzech forach.
 
Dlaczego co jakiś zapala mi się niebieski dzwoneczek z liczbą powiadomień równą zero?
 
Top Bottom