Forumowy feedback

+
Dodam, że dzwoneczek zapala się (u mnie) przy przechodzeniu do nowych stron/wątków, po czym zaraz gaśnie...
 
Dodam, że dzwoneczek zapala się (u mnie) przy przechodzeniu do nowych stron/wątków, po czym zaraz gaśnie...
Dowiedziałem się, że to dlatego że masz nieprzeczytane posty z powiadomień. Jak sobie wejdziesz po kliknięciu w dzwonek w „pokaż wszystkie” i zaznaczysz, żeby wszystko przeczytało, to już nie powinien się zapalać.
 
Czy ilość tematów wyświetlanych w dziale "najnowsze" została skrócona do 15? Od wczoraj lista tematów w tym dziale wydawała mi się jakaś krótsza, sprawdziłem dziś inne działy i tam jest wyświetlanych po 20 tematów (nie licząc przyklejonych).
 
Klikając na odnośnik 'Fora' na górnej belce, ukazuje się lista wyboru z logami gier. Język mam ustawiony na polski ale loga są po angielsku. Zaburza to spójność forum. Sprawdziłem, w wersji rosyjskiej forum jest tak samo.
Post automatically merged:

Znalazłem też parę takich "kwiatków", czyli nie przetłumaczonych opcji, w menu zarządzania kontem:
1. Ustawienia:
1.Ustawienia.jpg

2. Prywatność:
2.Prywatność.jpg

3. Ostatnia aktywność:
Ostatnia aktywność.jpg

Post automatically merged:

Na głównej stronie forum (ze spisem tematów) Jest takie ostrzeżenie w języku angielskim (język forum polski)
główna strona.jpg

Ten błąd jest tylko w polskiej wersji forum. W innych wersjach napis jest w odpowiadającym ustawieniu języku.
Takich angielskich wstawek na polskim forum jest sporo. Wygląda to na spore niedopracowanie co źle świadczy o profesjonalizmie firmy. Aż dziw, że tego jeszcze nie usunięto.
Post automatically merged:

Jeszcze dziś takie coś mi wyskoczyło:
błąd upss.jpg

Co spowodowało błąd to wiem, ale dlaczego opis błędu po angielsku?
Post automatically merged:

błąd rosyjski.jpg

Wychodzi na to, że tylko polska wersja forum jest tak bardzo niedopracowana. W sumie nie dziwota, na GOG też polska wersja jest tą najgorszą.
Post automatically merged:

Dla potwierdzenia, że polska wersja jest najgorszą i najmniej dopracowaną wersją. Nawet po niemiecku jest ok... Ech...
niemiecki błąd.jpg
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@Vattier: W menu powiadomienia przy każdym powiadomieniu w prawym dolnym rogu widnieje taka "zapalona" lub "zgaszona" kropeczka. Jak się na nią najedzie to pokazuje się napis "przeczytane" lub "nieprzeczytane" - sęk w tym, że ten napis jest odwrotny do rzeczywistości (tzn. np. teraz wszystkie moje powiadomienia "są już nieprzeczytane").
 
@Lexor - faktycznie, ale chyba tak ma być. To znaczy opis kropki teraz ma w domyśle "ustaw jako" a nie "jest" - wtedy "przeczytane" i "nieprzeczytane" wydaje się być poprawne: wyświetla się "(powiadomienie ustaw jako) przeczytane" bądź "(powiadomienie ustaw jako) nieprzeczytane".
Choć moim zdaniem odwrotnie (z domyślnym "powiadomienie jest") byłoby bardziej logicznie.

Ed.: Tak namotałem, że sam ledwo rozumiem co napisałem :ROFLMAO:
 

Lexor

Forum veteran
@Wroobelek: Rozumowanie "ustaw jako" pasuje, ale obecna forma prezentacji tej opcji nie jest dla mnie logiczna, ponieważ informację odbieram jako "opis obecnego stanu" a nie "przełącznik".
 
Do tej pory przez dłuższy czas korzystałem z lapka i było OK. Teraz włączyłem peceta i -zonk - nie mogę się zalogować na na to forum. W okienko wpisuję hasło (nick i e-mail pokazuje mi poprawnie), a po kliknięciu "LOG IN NOW" okno wraca do stanu sprzed procesu logowania wyświetlając mi w prawym górnym rogu "Rejestracja" i "Zaloguj" zamiast mojego nicka. Tego posta piszę z telefonu, na którym bez problemu przeglądarka loguje mnie automatycznie.
Zaznaczę, że na gog.com tym hasłem loguję się bez problemu.
Post automatically merged:

Wychodzi na to, że problem tkwi w mojej przeglądarce, bo w trybie "in private" loguję się bez problemu.
Post automatically merged:

Po resecie ustawień przeglądarki (samo czyszczenie cookies nie pomogło) wszystko wróciło do normy. Napisałem w tym temacie, bo - oczywiście - błędów szukałem wszędzie (w tym również na forum), tylko nie u siebie. Jeśli administracja uzna, że te posty są nie na temat lub nic nie wnoszą do dyskusji, to proszę o ich usunięcie.
 
Last edited:
Ciekawy błąd mi na forum wyskoczył:

Błąd forum.png


Też tak macie? :D
Jest cały czas, występuje we wszystkich dyskusjach. Nawet po odświeżeniu strony.
 
Ciekawy błąd mi na forum wyskoczył
Powierdzam, też tak mam w tej chwili. Ja ten błąd widzę już nie pierwszy raz.
Błąd sam znika po jakimś czasie, przeładowania nie pomagają.

EDIT: Wyczyszczenie cache / przelogowanie się też nie pomaga.
 
Last edited:

Yngh

Forum veteran
Dobry wieczór, forumowicze.

Czy jest jakaś szansa na dodanie emotki klauna w formie reakcji analogicznej do REDpointów?

Pytam dla kolegi. W jego nieskromnej opinii byłaby to funkcja wielce przydatna. Czasami jeden obrazek (w tym przypadku emotka) wyraża tysiąc słów.

P.S. W przyszłości można by też urządzić konkurs na posta roku, który zdobył największą liczbę klaunów.
 
Top Bottom