Forumowy RPG

+
Jak to przeczytałem to chciałem napisać aby Boginni walnęła jakimś piorunem w MG No i szlag trafił moją postać, żadnego czaru i pewnie zaraz jakaś zabłąkana strzała trafi mnie w tętnice
 
Bo Ty masz zawsze pecha do kostek . Ale nie przejmuj się, ja miałem gorzej - grałem z niesamowitym picarzem, który chciał wykonać coś nieprawdopodobnego (nie pamiętam co, ale chyba to było trafienie z kuszy w jakiś maluteńki cel z ogromnej odległości). I się uparł, że chce rzut. Szansa wyszła 1/100 (00 na k100). I wyrzucił...
 
a będziemy świetować sylwestra na sesji? nie no ten zastoj to nie przezemnie. Spoko ludzie się pobudzą to i przyjdą wczesnie jeszcze . Pozatym ja już się moge ruszać??
 
ehh... nie wiem jak inaczej mialem to napisac ale staralem sie zrobic to tak zeby nie wygladalo ze ja podejmuje decyzje czy mi sie udalo...
 
Yarpen skoro Boginni stoi po mojej stronie to może uda mi się poskładać w jedną całość Raivena?
 
Ten no post pisałem przed twoim na sesji... Na początku tylko powstrzyałem krawawienie a teraz trzeba było poprzyklejać te odlatujące kawałki...
 
Top Bottom