Forumowy RPG

+
OGRANICZENIE DO DWOCH/TRZECH POSTOW PO POSCIE MG, W WYPADKU ZWYKLEJ ROZMOWY MIEDZY GRACZEMI TAKIE OGRANICZENIE NIE ISTNIEJE....po drugie to karczma czy burdel?and 3! umawiajcie się na gg co będziecie robic. Teraz jak powiem ze koncze to koncze, nie ma mnie na sesji. Pojawiam sie pozniej, w takim wypadku nie piszecie nic Kurcze moja wina że zrobił się wielki burdel ale doprowadze wszystko do pozadku
 
Dobra teraz gra wygląda o wiele lepiej a propos co myślicie o sesji? kurcze coś nie mogę teraz za dobrze pisac, jestem zmeczony... ide spac wiec postarajmy sie zakonczyc watek z rozruba (pamietacie o tym ze Pluto jest nieprzytomny?) i burdelmama
 
Tibor właśnie zaraz koncze... musze sie pouczyc i pograc w GW. Myślę że tak koło 19/20 znowu zaczniemy grac. A teraz przerwa chyba każdemu dobrze zrobi (tylko bez zbereźnych skojazen prosze)Edit: nie chce mi sie pisac nowego posta :) To byłby juz spam, a wiec pisze tutaj, chce zobaczyc jak zareaguje Michalun na blizny na ciele Pani X. Poprostu chce zakonczyc jeden watek...
 
Korgan said:
Dobra teraz gra wygląda o wiele lepiej a propos co myślicie o sesji?
troche chaotyczna mam nadzieję, że teraz sie jakoś poukłada, nie kojarze jeszcze Was kto jest kto
 
Hmm wiecie co, jednak kursywa słabo odrużnia się od normalnego textu...Może byżmy spróbowali zamiast pisać kursywą to pogrubiać??? Wtedy łatwiej by było odróżnić...
 
Mnie kursywa odpowiada i nie odczuwam potrzeby jej zmieniania na cokolwiek innego. Czyli postanowione, kursywa zostaje
 
Top Bottom