Forumowy RPG

+
Jestem niestety zmuszony zawiesić sesję do 25 czerwca, tak jak informowałem wcześniej. Powody są dwa - w sobotę wieczorej wyjeżdzam, to raz, a dwa - ostatnio nienajlepiej się czuję i nie mam często siły ani ochoty aby do komputera siadać, a nie chcę pisać raz na dzień.
 
Ja bym mogl cos pokombinować, ale napewno nie teraz... juz teraz poza domem jestem od niewidze do niewidze, a za chwilke mi sie jeszcze zawody zaczna...
 
Słuchajcie, ludziska. Night ma od rana kłopoty z zalogowaniem się. Bardzo przeprasza i mówi, że jeśli nic się z tym nie da zrobić, to założy nowe konto.
 
Jest, hasło mam spowrotem. Okazało się być takie samo jak na OGame... A jako że na OGame już długo nie grałem, to najnormalniej w świecie go nie sprawdziłem - az do dziś. Pytacie się, jak logowałem się wcześniej? Normalnie, hasło miałem zapisane w przeglądarce. Ale zmieniłem Maxthona na nowszego i hasło trafił szlag...A więc - czy wszyscy "sesjowicze" są obecni? Jak tak, to zaczynamy .
 
Będę przez najbliższy tydzień rzadziej uczestniczył w grze - teraz z kolei ja mam olipiady (polski, historia) i trzeba się przygotować...
 
Top Bottom