Forumowy RPG

+
Tylko, z tego, co wiem, jednocześnie w sesji będzie pewnie 5-6 osób max. Jak będzie więcej chętnych i znajdzie się drugi MG to można będzie pomyśleć nad dwoma oddzielnymi sesjami.
 
Ja też chcem! Ja też chcem :p :) kurde no przygotowywanie postaci jest bardzo fajne :D może już się zabiorę za pisanie? :DPamiętam jak Rioo grał Norarą żoną mojego krasnoluda (hmm dosyć ciekawie to chyba zabrzmiało :p)... to były czasy
 
Korgan: no były, były, chętnie zagrałbym jeszcze raz w starym składzie - Ty, Tib, Yarp, Gwindor, Ketsab, Rioo, Night i ja ;)
 
Fajnie wtedy było.. Pamiętam chyba coś jeszcze z pierwszej sesji. Chciałbym żeby ludzie zaczęli się odzywać na forum. Jednak cześć pewnie już zajmuje się dziećmi... (nie żebym złorzeczył elfowi... :p) część pracuje a reszta pewnie gdzieś powyjeżdżała :( Znając życie sesja będzie rozgrywana w świecie wiedźmina. Mam dosyć ratowania świata. Chciałbym czasami zniszczyć jakąś wioskę pozjadać dziewice ponabijać na pal bezbronne koty... Eeeee eeee eeee eee eee eeee coś mnie za bardzo emocje poniosły wydaje mnie się... :)
 
WitamJesli byla by taka mozliwosc i miejsce to rowniez baaaardzo chetnie zagral bym w fabularna. Mam w tym niemale doswiadczenie bo gram juz od 13 lat, niestety nie jako MG. Bylbym bardzo wdzieczny za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby;-)PozdrawiamT.A.
 
do składu ja, gwindor, keth i korgan nadają się tylko wariaci. Tym bardziej że michalun jest MG. Musisz sam zdecydować czy podołasz:p
 
WitamNIe wiem za bardzo co masz na mysli mowiac o skladzie wariatow;-) ani tym bardziej ze Michalun bedzie MG ale mysle, ze zaryzukuje jesli tylko znajdzie sie miejsce.W razie czego dajcie mi prosze znac.PozdrawiamT.A.
 
Tilran, przeczytaj poprzednie sesje, trochę ich było, to się dowiesz, co Yarp miał na myśli :D
 
Tilran jedną z głównych bohaterek sesji była żona mojej postaci (Norara chyba :)) i jej główną broną była patelnia albo wałek do ciasta. Trzeba znaleźć MG i sesję zaczynać jak najszybciej! Ktoś się odwarzy? :D
 
Sry że tyle zwlekałem ale poza domkiem byłem ;D ( Ja nienormalny no wiecie co... nienormalnych nie obrażajmy :DDobra więc podstawowe informacje co do mojej sesji :Świat bliżej nieokreślone fantasy więc elfy, gnomy, orkowie , krasnoludy i całe inne dobrodziejstwo ras jest dopuszczalne( no w pewnych granicach oczywiście )Karty postaci proste czyli wygląd postaci ,cechy charakteru ,historia, ekwipunek ( tylko podstawa wszystkie jakieś bardziej wydziwiane rzeczy po prostu usunę wam z ekwipunku) i ewentualnie cos od was jeśli będzie się wam chciało .Chociaż mam też historię którą bardziej bym chciał poprowadzić a mianowicie historię ze świata żywych trupów wiec sesja taka bardziej nastawiona na przeżycie i dostanie się w bezpieczne miejsce niż na zgwałcenie wioski i spalenie wieśniaków . Więc do was należy decyzja w co będziecie chcieli grać. Chociaż moim zdaniem była by to fajna odmiana po tylu obleśnych elfach i innych księżniczkach . Podyskutujcie trochę i podejmijcie decyzje dostosuje się do waszej decyzji .
 
och, z tego co patrzę to teraz taka sesja wyglądała by tak:-wchodzicie do pustego pokoju, słyszycie coś-wyjmuję miecz/topór/pałkę/przygotowuję zaklęcie-ee, sory, jestem tu nowy, shookałem jusz w kilkó tematah, ale tego nie znalazłem, wienc pytam tu - kiedy premiera więdźmina? pozdr! -_-':p
 
Michalun said:
Chociaż mam też historię którą bardziej bym chciał poprowadzić a mianowicie historię ze świata żywych trupów wiec sesja taka bardziej nastawiona na przeżycie i dostanie się w bezpieczne miejsce niż na zgwałcenie wioski i spalenie wieśniaków .
dla mnie może być. Korgan najwyżej zrobi sobie nekrofila:)
 
Top Bottom