Forumowy RPG

+
Zależy co znajdziecie w czasie rozgrywki. W naszym świecie jest sporo żeczy które mogą przydać się do obrony przed ludźmi od gaz rurki po karabiny ( tylko musicie je jakoś zdobyć) ale czy będą nadwać się do walki z zombie to juz inna sprawa.
 
mam jeszcze lepszy pomysł ;P zróbmy sesje w klimatach LOSTa tylko w wersji survival :p ach... już to widzę "Och nie, tosz to wielki włochaty zombie niedzwiedzia człekożerca!! Kwasem go, kwasem!!" :D
 
a ja mam pytanko czy można się wzorowac na książowych postaciach z chęcią pograłbym takim ciemny elfem ( niestety nie przypominam sobie żeby byli tacy w świecie wiedźmina ;/ ) z onyksową figurką która przywołuje małą pantere załóżmy na pół godziny :D ( oczywiście nie bede miał na imie drizzt ani nie bede miał "lodowej śmierci i błysku" ;] ) też nie bede jakoś super wypasiony bede normalnym czarnym elfem z 2 sejmitarami i onyksową figurką bez żądnych innych rewelacji ( jedyne o co chciałbym prosic to te 2 "czary wrodzone" drowów) ale to wszystko zależy od ciebie o wielki MG :p a i pod jaki adres mam wysłac karte postaci ?? ;]PS dla tych co nie wiedzą mówie o jednej ze sławniejszych postaci w świecie fantazji. Jak coś to napisał to Salvatore ( gorąco polecam jedna z takich książek które się czyta całą noc dopóki się nie skończy (książka oczywiście, nie noc:D) )Edit: a czy to już przesondzone że to będzie się działo w klimacie broni palnych i takich tam ? Bo osobiście wole średniowiecze itp. :p ;]
 
UP
Michalun said:
Karta Postaci :- Z racji ze to namiasta prawdziwego świata jako rasę możecie wybrac tylko człowieka .W karcie postaci musi się znajdować opis wyglądu ( cielesność jak i ubranie) ,charakter i historia jesli będzie ciekawa macie większe szanse (ale bez przesady nie przysyłajcie mi zaraz felietonów na kilkanascie stron :D)
 
Vaarel said:
a ja mam pytanko czy można się wzorowac na książowych postaciach z chęcią pograłbym takim ciemny elfem ( niestety nie przypominam sobie żeby byli tacy w świecie wiedźmina ;/ ) z onyksową figurką która przywołuje małą pantere załóżmy na pół godziny :D ( oczywiście nie bede miał na imie drizzt ani nie bede miał "lodowej śmierci i błysku" ;] ) też nie bede jakoś super wypasiony bede normalnym czarnym elfem z 2 sejmitarami i onyksową figurką bez żądnych innych rewelacji ( jedyne o co chciałbym prosic to te 2 "czary wrodzone" drowów) ale to wszystko zależy od ciebie o wielki MG :p a i pod jaki adres mam wysłac karte postaci ?? ;]PS dla tych co nie wiedzą mówie o jednej ze sławniejszych postaci w świecie fantazji. Jak coś to napisał to Salvatore ( gorąco polecam jedna z takich książek które się czyta całą noc dopóki się nie skończy (książka oczywiście, nie noc:D) )Edit: a czy to już przesondzone że to będzie się działo w klimacie broni palnych i takich tam ? Bo osobiście wole średniowiecze itp. :p ;]
Szczeże to troche mam dosyć standardowego średniowiecznego fantasy i chciałem spróbować czegos nowego a nóż widelec się komuś spodoba ;DA Drizzt to juz taki troche oklepany jest :pEdit---> a jesli jednak się namyslisz to postać wysyłaj do mnie albo na PW albo na Burkisz@thewitcher.info
 
ah ok sory ;] mimo wszystko chyba coś wymyśle :D ostatnio grałem ale sesja po jakimś czasie wymarła i wogóle (szczerze mówiąc zorbiłemm pare głupich błędów no ale przecież pierwsze koty za płoty, pewne doświadczenie mam więc może byc tylko lepiej...chyba :D ) a czy obowiązkowe jest obrazek postaci ?? czy możńa sobie to odpuścic ??
 
Wiem Vaarel co robiłeś na poprzedniej sesji ( dawaj kompot ) Obrazka nie wymagam ale jak masz to możesz dołączyć nie obraże się .(zwą mnie też BURKISZ ewentualnie Zapluty Burkisz Reakcji ))
 
ok dzięki :p lepiej zapomnij o tym im szybciej tym dla mnie lepiej :D a na co mam ci wysłaś karte ?? na pw czy co ??(o kompocie też zapomni ;] )
 
ehh.... gdyby sie udało zebrac chociaż część starego składu, to tez bym sie pisał, chocbym miał szkołe zarwać... ;)więc jak ktos ze starego składu sie na to pisze to niech mi da znać ;) (tutaj, albo na gg ;) )
 
Czy coś wiadomo na temat planowanego terminu rozpoczęcia rozgrywki (data, godziny) i tak pi razy drzwi ile może potrwać?Chciałbym zagrać, ale nie mogę się zdeklarować w ciemno, bo z wolnymi terminami u mnie różnie, a nie chcę, żeby się potem okazało, że pisało się na sesję 10 osób (w tym ja), a stawiła się jedna (i tą jedną nie byłbym ja) :(
 
podobno ( z moich aktualnych danych :D ) będzie tylko 6 osób więc raczej nie będzie zbyt trudno dopasowac terminu do kazdego ;] Ja narazie zastanawiam się nad postacią :D zawsze były klimaty z mieczami, lśniącymi zbroiami, łotrzykami itp. a tutaj postac będzie z pisotletem i shotganem :D a uwaga dla MG jeżeli grałeś możesz podlukac pare rzeczy z dead rising (xbox360) mniejwięcej podobny scenariusz :D jeżlei ciągle zostaje opcja zombie... ;]
 
Nie martw się fascynuje mnie wszystko co jest związane z żywymi trupami więc mam sporo materiału do wykorzystania .Teraz właśnie czytam "Zombie Survival" Max'a Brooksa podręcznik z praktycznymi poradami jak zachowywać się w razie ataku zombie ;D.
 
gdzieś coś o tym słyszałem ;] ( chodzi mi o książke) zrobiłem sobie ten test co podałeś w innym temacie :p jeżeli zaatakowało by mnie zombi miałbym 40 procent szans na przeżycie ;/ musze się podszkolic przed sesją :D :p
 
A nie lepiej spotkać się gdzieś w jednym miejscu i zrobić taką sesję na żywo? ;) Przy tym będziemy zajadać się jagodzianką/jogurtem z rogalem ;) Mniam.
 
Top Bottom