Forumowy RPG

+
No ale wtedy każdy kto chce prowadzić miałby dostęp do opisów. Ale trudno. to może opisy postaci na pierwszej stronie każdej sesji? Szybciej by było.
 
Mroku said:
Po pierwsze ja MG na razie nie mam ochoty być bo już długo występuje w tej postaci w moich grach z kumplami więc chce w końcu sobie zagrać jako członek drużyny, należy dodać że Konrad możesz zostać MG i poprowadzić sesje jak chcesz.
To tak odnośnie propozycji (czy może raczej zapytania) Yarpena, czy Mroku nie mógłby prowadzić. A może lepiej Ty nim zostań? Doświadczenie jakie-takie masz, drużyna dostosuje się przecierz do tempa MG (bo nie ma innego wyboru ).
 
No ciebie postraszyło. prowadziłem 4 razy, z tego tylko raz na forum. jakie doświadczenie? pozatym wole grać... Ty nightmere jesteś bardziej doświadczony!
 
Yarpen Zirgin said:
No ale wtedy każdy kto chce prowadzić miałby dostęp do opisów. Ale trudno. to może opisy postaci na pierwszej stronie każdej sesji? Szybciej by było.
Tylko, ze ludzie opiy zmieniaja...Przeciez nikt nie zmusza do uzywania caly czas takich samych, prawda? Natomiast pomysl z dawaniem opisow do kazdej sesji jest juz lepszy
 
Yarpen Zirgin -> no jestem, jestem, ale też wolę grać. To zawsze jakaś odmiana . Poza tym, npisałem "jako-tako" doświadczony, co nie oznacza, że bardzo. Wiem, że to mogło być opacznie zrozumiane, ale to miałem na myśli.
 
Więc ustalmy: jakie-takie doświadczenie oznacza, powiedzmy, doświadczanie zbyt małe do prowadzenia sesji na tym forum.
 
OK, dobra, zrozumiałem i przepraszam. Myślałem, że tak byłoby Ci po prostu wygodniej . A tak nawaisem mówiąc - nigdy nie prowadziłem na forum, ale mógłby spróbować...
 
Już koniec tego przekomarzania sie (jak z błędem to sorry ), lista naszych postaci umieszczona w topicu z grą to zły pomysł bo tylko zaśmiecą temat a oprócz tego rozwalą klimat (pamiętacie jak było z regulaminem który kogut umieścił na drugiej stronie), ja proponuje przesłać mi je za jakiś czas, ponieważ umieszcze je na stronie, a odnośnik do strony będzie w regulaminie(co 2 strona tego topicu [miała być na karzdej ale troche to bez sesnu], a także w moim opisie {chyba każdy już zwiedził schron który proponuje }). Strona nie jest jeszcze na serwerze. Przestańmy wyznaczać osoby które mogły by być MG, jak ktoś poczuje taką chęć to sam sie zgłosi. Co do exp. to też jestem za wersją z wiedzą, a nie z "punktami doświadczenia"(wersja znana nam z gier PC itp.). Pamiętajmy o tym że osoby które brały udział w sesji próbnej muszą znowu modlić się o przyjęcie do głównej, to nie tak że one mają większe szanse. Ciesze się iż nasza gra rozpowszechniła się na forum i już prawie wszyscy biorą udział w jej modernizacji (gdzieś na 15 stronie, było nas tylko z 5 lub 6, a teraz nawet Draghmar pomaga)
 
Mroku said:
(...) proponuje przesłać mi je za jakiś czas, ponieważ umieszcze je na stronie, a odnośnik do strony będzie w regulaminie (...)
daj znać kiedy nastąpi "za jakiś czas"
 
Korgan said:
Hmmm mam pytanko mozna robiac postac wspomagac sie ksiazkami???
Zależy o co Ci chodzi, ale umówmy się że jakiegoś rodzaju cytaty, postacie, imiona wykluczamy, to ty robisz bohatera, a nie ściągasz czyjś pomysł. Powiem kiedy będzie "za jakiś czas"
 
mi chodzi tylko o przedmioty dwa i o szczytny cel bohatera i o jego harakter bo spodobala mi sie taka postac. Ciekawy wzur bohatera
 
Przedmioty to i tak przecież MG ci wyznacza, cel to przecież cel sesji czyli znowu MG ustala, więc został Ci tylko chatakter
 
ale mi chodzi o cel zyciowy, a przedmioty sam moge sobie wybrac bo jak pisze ze w chistori mam miecz taki a nie inny to MG mi go nie zabieze bo to pospuje postac
 
No chyba że w historii postaci napiszesz że twój miecz sieje armageddon przy zamachu i zmiata wszystko w promieniu 100000000km, gwarantuje Ci że wtedy zabrał by Ci ten miecz , a nie cieszył byś się jakbyś sam wymyślił sobie zajefajną postać z super historią, której każdy by Ci zazdrościł (te błędy to robisz specjalnie , bo do tej pory mimo tego iż mam wszystkie te głupie zaświadczenia nie zauważyłem żebyś popełniał takie błędy aby historia napisać przez "ch" )
 
Ale bez przesady...przeciez jesli to jakas sensowna bron (czyt zwykly miecz odziedziczony po kims tam lub zdobyty w czyms tam) to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby go zaakceptowac.
 
hmmm ja tez mam zaswiadczenie ale to jest juz OTja chce sobie dac postaci z obdarzona swiadomoscia peleryna z futra piekielnego ogara o sklonnosciach do piromanii i normalny miecz pultorareczny ktory jest czarny (przez smarowanie go weglem) o glowicy w ksztalcie czaszki
 
Dobra dobra możesz sobie tam pisać co chcesz i jak chcesz byle bez przesady, możesz sobie mieć stringi w kolorze czarnym od smarowania ich węglem (lub z innych powodów ) ale zakończmy to bo to nie ma sensu. Można korzystać przy pisaniu historii postaci z książek, filmów, gazet(erotycznych) i wszystkiego czego tylko chcecie , tylko pamiętajcie aby mieć w tym umiar Korgan zadowolony -( tylko nie odpisuj bo wiem że jesteć (głupia opera) )
 
Ja tam nie widze problemu żeby postacie z sesji próbnej nie mogły się znów spotkać każdy poszedł w swoją stronę ale przecież może się zdarzyć że "przez przypadek" ktoś znajdzie dziwną pochodnie i wtedy zwoła bractwo pochodni do nowej przygody. Bo przecież ile razy Geralt spotkał Jaskiera?? I to całkiem przypadkowo więc ja nie widze problemu. A co do ekwipunku to taki sensowny miecz półtoraręczny chyba nikomu by nie przeszkadzał prawda?? Natomiast doświadczenie jako wiedza o czymś co już postać przeżyła jest jak najbardziej ok bo to tak bardziej realistyczne jest. Wiem że to wszystko już było ale teraz przynajmniej jest zebrane do kupy mam nadzieje że nikomu nie przeszkadza A może dajmy jakieś ogłoszenie że potrzebujemy MG??
 
Top Bottom