Forumowy RPG

+
najlepiej od wstępu w karczmie i opowieści przy kuflu piwa albo np. od jakiegoś zdarzenia: mordu, ratunku, walki. Żeby postać opowiadała o swoim życiu albo ty opowiadasz jako narrator. Przynajmniej ja tak lubie pisać takie opisy
 
A więc trzeba ustalić pare spraw:1. MG mogą brać udział w innej sesji jako gracz2. Można wysłać swoją postać do tylu MG ilu sie chce, tylko że potem trzeba wybrać i poinformować o tym innych MGAd1A to dlatego że MG też mają prawo sobie pograć, tylko najpierw muszą się dostać of course, a jak wiadomo MG mało kto chce być, wiec to taki bonus dla MGAd2Chyba tego nie trzeba uzasadniać
 
No to widzę że się trzeba sprężać skoro prowadzone będą 2 sesje jednocześnie ciekawe czy bohaterowie obu sesji się gdzieś spotkają Korgan, Night nie myślicze że lepiej będzie wziąść postacie z sesji próbnej? Przecież nie zginęły jeszcze
 
Kestab Ven -> Jeżeli chcesz, to oczywiście. Ale kilka osób, które wcześniej nie grały, muszą stworzyć nowe, a poza tym - jakbyście chcieli, możecie stworzyć nowe postaci nie niszcząc starych. Ja (nie wiem jak Kogut) nie widzę też przeciwskazań, aby ktoś grał naprzemian jedną postacią u innych MG...Chciałbym również wszystkich poinformować, że u mnie można grać dowolnie zaawansowanymi postaciami. Jeżeli myślisz, że spisywałbyś się świetnie w roli największego maga na Kontynencie, to śmiało. Ale pamiętaj, że im silnejsza/bardziej znana postać, tym ma więcej wrogów, którzy są także silniejsi! Poza tym, silniejsza postać to większa odpowiedzialność - w wypadku maga są to obowiązki wobec Kapituły, generał musi dowodzić armią itd. Uważam również, że ciekawiej gra się niezbyt silną postacią, ale to już zależy od gracza.Yarpen Zirgin -> Wybacz, ale na razie nie ma aż tylu chętnych, aby nikt nie mógł startować dwa razy pod rząd. Ja (i chyba Kogut też) wybiorę najlepsze postaci, nie patrząc na to, czy dana osoba już grała, czy nie.
 
Ja mam właśnie takie minimum chętnych , ale nie wiem, ile ma Kogut. Poza tym, do końca roku jest jeszcze trochę czasu. Zacznę się martwić 31 grudnia, że jest mało chętnych.
 
Ja od początku miesiąca dostałem 7 zgłoszeń i chyba 5 jest potwierdzonych po sesji próbnej.
 
heheheh ja zaraz wysle do Nighta moja stara postac i zaczne myslec nad nowa tylko nie wiem jak zaczac
 
Widząc, że Nightmare ma mniej zgłoszeń zaraz chyba się sprężę, naskrobię siebie i mu wyślę...EDIT: No i wysłałem...
 
Ja też wysłałem swoją postać Nightmarowi, powiedzcie mi jeszcze czy Kogut też chce prowadzić drugą sesję to mu też wyśłę swoją postać (od sesji próbnej uległa pewnej modyfikacji ). A tak w ogóle można wysłać swoją postać jednocześnie do dwóch MG?
 
Chodzi mi o to czy mozna wysłać do dwóch MG, bo moze byc tak, ze ktos bedzie mial tak fajna postac, ze obaj MG pozwola mu grac w swojej sesji a przeciez regulamin zabrania grania na dwoch frontach jednoczesnie, zeby nie blokowac innym szansy zabawy. NIe wiem jak reszta wysyłała... Zresztą Kogut ma moją starą postać, ale teraz mam wersję 1.1
 
cóż Rioo możesz wysłać chyba (wg Mroka zasad no i naszych) do 2 MG, ale później musisz się zdecydować gdzie chcesz grać, bo nie można w 2 sesjach równocześnie.--> opis swojej postaci zaraz bede skrobał
 
heh, to zalezy kto mnie przyjmie Zreszta wysłalem obu MG, jak nie zagram teraz (a nie zagram, bo mi niepasuje ) to beda mieli juz moja postac na przyszlosc
 
Top Bottom