Forumowy RPG

+
Nie wiem, Night miał wpaść wieczorem i dać dokładniejsze info co do sesji, ale nawet na gg go nie widzę.
 
Lord Koniu said:
Nie wiem, Night miał wpaść wieczorem i dać dokładniejsze info co do sesji, ale nawet na gg go nie widzę.
Pewnie ma nas wszystkich gdzies, i specjalnie sie ukrył ;].
 
Gofer31 said:
Lord Koniu said:
Nie wiem, Night miał wpaść wieczorem i dać dokładniejsze info co do sesji, ale nawet na gg go nie widzę.
Pewnie ma nas wszystkich gdzies, i specjalnie sie ukrył ;].
Dzięki za wiarę we mnie . A tak na serio - zasiedziałem się i wróciłem dopiero dzisiaj, dość zmęczony i bez specjalnej ochoty na siadanie do komputera i wypowiadania się. Ale teraz już jestem :).A więc po pierwsze:Dla tych, którzy jeszcze ze mną nie grali - jeśli chodzi o system, to najchętniej bym poprowadził w Wiedźminie, ew. coś w klimatach Arkony, tzn. wczesne średniowiecze, pogaństwo itd. Ale mogę też prowadzić w dowolnych innych, w czasie mojej nieobecności przeczytałem conieco i dokształciłem się . Sesję, jak się sprężę, będę miał gotową w dwa, trzy dni, po tym jak ustalicie świat. Potem czekam kilka, powiedzmy pięć dni, na postaci (wysyłać przez PW), wybieram kilka najlepszych otwieram temat i prowadzę. Ponadto, z takich spraw organizacyjnych - sesję będę niestety musiał zawiesić w drugiej połowie listopada - wyjazd i brak internetu . Dokładną datę podam Wam później.Po drugie:prosiłbym Lorda, aby złożył mi przez PW relację, w co graliście, kto grał i jak wyszło . Oprócz tego, jeślibyś mógł, byłbym wdzięczny za poinformowanie o tym, co na forum się zmieniło, jak mnie nie było.
 
Zrobiłem sobie małą przerwę od komputera - częściowo wymuszoną spalonym zasilaczem, w znacznej mierze jednak dobrowolną. A potem, jak wróciłem, jakoś mi forum z głowy wyleciało. Ale teraz wróciłem - mam nadzieję, że na długo.
 
Nightmare said:
Prosiłbym Lorda, aby złożył mi przez PW relację, w co graliście, kto grał i jak wyszło . Oprócz tego, jeślibyś mógł, byłbym wdzięczny za poinformowanie o tym, co na forum się zmieniło, jak mnie nie było.
Oki, spox Tradycyjnie około 5 - 6 osób w sesji ?
 
Tak jest, z tym że skłaniałbym się raczej do pięciu niż do sześciu - ale wszystko zależy od tego, ile ciekawych postaci dostanę.A więc - czekam na nie. Proszę o PW z każdą gotową, nawet po kilka od jednej osoby. Najlepsze się dostaną do sesji. Termin - myślę że do środy wieczorem będzie akurat.
 
Heh, marzy mi się powtórka jednej z pierwszych sesji, ten sam skład, ten sam klimat itp Ale coś ani Korgana, ani Rioo dawno tu nie widziałem
 
Top Bottom