Forumowy RPG

+
Looke said:
Fakt mogłem to gdzie indziej wrzucić. Ale w temacie jest RPG? Jest. A Two Worlds to RPG. Na przyszłość będę wiedział że ten temat nie dotyczy RPG-ów. Sorx.
"Forumowy RPG" czyli temat dotyczący sesji toczonej na forum:)
 
Looke said:
Fakt mogłem to gdzie indziej wrzucić. Ale w temacie jest RPG? Jest. A Two Worlds to RPG. Na przyszłość będę wiedział że ten temat nie dotyczy RPG-ów. Sorx.
Dotyczy RPGów. Nie dotyczy cRPGów.
 
Jestem. Teraz ferie za moment będą, więc mogę obiecać regularność w sesjach. Za wszelkie opóźnienia bardzo wszystkich zainteresowanych przepraszam.No więc - zaczynamy!
 
A mi się właśnie kończą ferie. Po nich zaczyna się corrida, że hej! - wliczając dwie olimpiady, więc nie wiem, czy będę wchodził regularnie.
 
Witam w klubie podwójnych olimpijczyków . I przypominam, że "regularnie" nie oznacza "często" - też nie będę tutaj godzin spędzał.
 
Dopiero przed chwilą odnalazłem temat z sesją i się dopisałem, ale widzę, że od 05 02 2007 nikt nic nie dodał, więc pytam, gdzie jest mistrz gry?
 
Wiesz Marcin, może Night wolał nie prowadzić dalej sesji do czasu aż nie będzie pełnego składu... Ale coś widzę że jego ostatnia wizyta no forum była 9 lutego... Hmm....
 
Mam pytanie pośrednio związane z tematem ale nie chciałem zakładać nowego wątku tylko dlatego żeby je zadać mianowicie istnieją w Polsce jeszcze jakieś czasopisma zajmujące się tematyką rpg ???? w swoim czasie kupowałem MiMa(niestety zbankrutował) ale nigdzie innego czasopisma zajmującego się tą tematyką nie widziałem.
 
Ja wstępnie też, najwyżej, jak będzie mi brakowało czasu, to odejdę w stronę zachodzącego słońca ;p
 
Pewnie trzeba będzie ;) ale osobiście wstrzymałbym się z tym dopóki nie będzie wszystko wiadome - np. w jakim świecie gramy ;)
 
z chęcią bym się do tego przyłączył, ale szczerze mówiąc nie bardzo znam się na tym, więc raczej, przez jakiś czas będę obserwatorem. Poczytam jeszcze pierwsze posty z tych tematów, może tam znajdę jakieś wskazówki o tym wszystkim, chyba że są jakieś reguły i zasady gdzieś zamieszczone, które można by przeczytać i zobaczyć, czym tak na prawdę jest ta sesja.
 
Top Bottom