Forumowy RPG

+
Sorka nie miałem czasu wchodzić na forum :p Jestem ostatnio troszkę zalatany. Tutaj załatwianie półmetka tam jeszcze inne wyjście na pepsi do baru... :p Eeee znaczy się mam strasznie dużo nauki i wogóle :)Dagon robienie takiej sesji na żywo sprawia pewne problemy natury technicznej... Mieszkamy na różnych krańcach Polski więc ciężko byłoby nam się zebrać. Szczególnie w roku szkolnym. Z tego co pamiętam to Yarpen i Gwindor zrobili Larpa ale i tak kurde z tym jest strasznie dużo męczenie się :p Hmm Yarpen jak to maturzyście nie mają lekko? Pamiętam co się działo kiedy była promocja oldkega (napój piwopodobny na spirytusie 0,5l, zielona, plastikowa butelka, okrągła 7,2% o ile pamiętam) w plusie koło mojej szkoły to maturzyści kupowali to niemalże całymi kratami a po wypiciu niektórzy wchodzili do szkoły xD :D Michalun to jest najzwyklejszy świat z normalnymi ludźmi bez czarów, smoków i nagich dziewic gotowych na skonsumowanie? Tylko że z zombi, coś takiego jak np. w tym filmie 24 godziny później czy coś takiego? :p
 
Korgan said:
Michalun to jest najzwyklejszy świat z normalnymi ludźmi bez czarów, smoków i nagich dziewic gotowych na skonsumowanie? Tylko że z zombi, coś takiego jak np. w tym filmie 24 godziny później czy coś takiego? :p
Tak wszystko jak w normalnym świecie tylko nie jak w "28 dni później" gdzie zombie miały miano sprinterów tylko bardziej jak w filmah Rommero gdzie zombie snuły się powoli ale do celu ( czyli twojego tyłka ) ;D
 
Ciekawe - jesli by cos takiego wypalilo - to sie pisze - mam tylko nadzieje, ze w miare to ruszy - bo jak spowrotem do roboty zaczne chodzic - to lipa. Co do sesji Larpa - zapraszam wszystkich fanow Falouta do mnie ( na koszt wlasny ) - Sama nazwa juz kreci - Broken Hill ;)amu76@o2.pl - gg 3579988ino wyprodukuje karte postaci
 
Do tej pory najlepsza gra w ogóle, ja już nie mowie ze RPG to był Morrowind. Ta gra ma niebywały klimat i fantastyczny świat, grałem w to 2 lata i zawsze odkrywałem coś nowego nigdy sie nie nudziłem przed ta gra. Wiedźmin jest fantastyczny, ale nieco gorszy od morrowinda, brakuje mi trochę swobody w tej grze i świat jest troszeczkę jednak za mały. Licze na jakies dodatki do tej gry.
 
kajgon said:
Do tej pory najlepsza gra w ogóle, ja już nie mowie ze RPG to był Morrowind. Ta gra ma niebywały klimat i fantastyczny świat, grałem w to 2 lata i zawsze odkrywałem coś nowego nigdy sie nie nudziłem przed ta gra. Wiedźmin jest fantastyczny, ale nieco gorszy od morrowinda, brakuje mi trochę swobody w tej grze i świat jest troszeczkę jednak za mały. Licze na jakies dodatki do tej gry.
Przeczytaj pierwszy post, bo widzę, że nie rozumiesz o czym jest ten wątek :)
 
Od jaiś 2 tygodni mnie męczy ten dylemat... FBP (Play by forum) Czy jest jeszcze jakiś działający o tematyce wiadomej i forumowiczom znanej. Byłem adminem na Rivia PBF, swego czasu najlepszego PBF'a wiedźmińskiego, lecz szefa coś dopadło i zakończyliśmy projekt. Po jakimś czasie )_+, tzn po atakach na nasze GG i skrzynki pocztowe "jacy to my jesteśmy źli i nie dobrzy że zabiliśmy forum" wznowiliśmy projekt, ale pewnego dnia główny admin znikł bez śladu... Sam nie dałem rady i i niestety poddałem się. Troszkę się rozpisałem ale... chcę wiedzieć ile osób jest gotowych grać na nowym silniku (po prostu stary zgubiłem gdzieś na kompie =.=) i czy pomysł się wam podoba. I wgl Bosko by było ja bym wiedział co na to RED, (Tak naprawdę PBF nie jest niczym nielegalnym, ale ze względu na moją miłość do całej twórczości Sapkowskiego jak i do twórców mojej
 
Raczej nie ma potrzeby zakładać nowego wątku... jeśli chcesz omówić temat na drodze bardziej profesjonalnej, z uwzględnieniem prawa własności, to pisanie na forum nie jest dobrym pomysłem, lepiej zwrócić się do firmy listownie.

A jeśli to raczej hasło do dyskusji z innymi, to już mamy od tego temat, z którym scalę Twój.
 
No cóż moi drodzy, ostatnie 6 dni spędziłem na szukaniu dobrego PBFa wiedźmina... Niestety g***o z tego wyszło NIC NIE MA !, albo jest i ma słabą reklamę ;]. Jako jeden z Adminów już dawno upadłej "Rivii" pomyślałem "czemu nie odnowić silnika ;?" 3 dni spędziłem na zebraniu się, znalazłem stare forum, zalogowałem się, odzyskałem władzę :D, no i teraz kopiuje silnik na kochanego WORD'a, wieczorem troszkę go dopracuje, (zejdzie do rana) a w sobotę rano włożę go do maszyny. Teraz pozostaje szukać ludzi chętnych do grania i paru osób w Administracji. (1-2 adminów 4 modów). Dla osób lubiących długie "sesje" na sam początek będzie możliwość stworzenia postaci takich jak "Vesemir, Eskel, Lambert itp"
 
Nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz, ale podoba mi się i zgłaszam chęć grania (z nadzieją, że to nie będzie w czasie rzeczywistym, tylko w jakichś interwałach, turach czy co tam jeszcze?).
 
Ja poczekam, aż wszystko będzie dokładnie wytłumaczone, o co tak naprawdę chodzi. Proszę wytłumaczyć, jak dziecku, bo coś czuję, że nie tylko ja jeden nie mam pojęcia czym jest ten PBF. A, że leniwa ze mnie bestia, nie chce mi się googlować;)
 
A kolega uparty...
Już raz założyłeś wątek o tym i wymieniliśmy maile dotyczące scalenia.
I znów?

Oj oj.
 
Uparty, ale jak widać, wszyscy wokoło gadają "zróbcie PBFa". A jak chce zrobić XD to wszyscy mają ALL W D***

Tak ja obiecałem, oto forum http://www.riviarpg.mojeforum.net/ , troszkę je ogarne tylko. Zapraszam do zakładania kont, jutroo będą dostępne karty postaci.;3
 
Top Bottom