Fotel gamingowy Secretlab — Edycja Wiedźmińska

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zabijaj potwory stylowo z nowym fotelem gamingowym Secretlab TITAN Evo 2022 The Witcher Edition.

Połączyliśmy siły z Secretlab aby przenieść magię świata Wiedźmina do Twojego domu. Fotel Edycji Wiedźmińskiej hołduje Geraltowi z Rivii — od misternych detali inspirowanych jego dwoma mieczami, po nabijane ćwiekami akcenty rynsztunku cechu wilka. Oparcie zdobi ikoniczny medalion Szkoły Wilka.

Secretlab TITAN Evo 2022 The Witcher Edition posiada najnowsze ergonomiczne ulepszenia, które pozwolą Ci spędzić setki godzin na eksploracji Kontynentu w komforcie. Przygotowaliśmy również coś dla graczy GWINTA — do każdego fotela dołączone będą dwie kolekcjonerskie karty!

Fotel dostępny jest w trzech rozmiarach: S, R i XL. Zamów już dzisiaj: https://secretlab.co/thewitcher
 
Zabijaj potwory stylowo z nowym fotelem gamingowym Secretlab TITAN Evo 2022 The Witcher Edition. [...]
Ale czad... Suto wygląda. Ale mimo wszystko zakup karty graficznej ma u mnie wyższy priorytet. Jednak zainspirowaliście mnie - jak dojdę z zakupami do fotela, to po przeróbkach na pewno będzie podobny.
 
Last edited:
Wygląda naprawdę spoko, jeśli dodać do tego jakość produktów SL to grubo.
Mam pytanie, będzie może przewidziana opcja rozszerzenia wzoru na tkaninę albo prawdziwą skórę zamiast tego sztucznego... czegoś?
 
Brałbym ... znaczy siedziałbym i grałbym :D
Ech, moja gejmingowa poduszka w kwiatki coraz bardziej zaczyna przypominać naleśnik pomimo faktu, iż leży na gejmingowym taborecie z naturalnego gejmingowego drewna sosnowego... Mówią, że "jak ktoś ma miękkie serce, to powinien mieć twardą..." i tak dalej. Nie wiem jak z sercem, ale odciski pomiędzy plecami a nogami już mam.
 
Top Bottom