ftp://netwatch.gov/spotkanie_spolecznosci_CP77.rar

+

Yngh

Forum veteran
Zlot? Zlot?! ZLOT!?!

Nie wiem czemu dowiaduję się o tym teraz, ale obecność uważam za obowiązkową! Każde dotychczasowe spotkanie społeczności z CDPR było wyjątkową okazją i nie mam wątpliwości, że tym razem będzie tak samo. Ba, pewnie będzie jeszcze lepiej, bo po cyberpunkowemu, a prawie 7 lat po pierwszym teaserze, powiem tak: IT'S ABOUT TIME!

Zgłaszam zatem gotowość do akcji. I mam tylko nadzieję, że reszta się nie zmyję, jeśli ja będę ;).

#zlot #wakeup #samurai #breathtaking #kcę
 
No cóż, preorder zamówiony, z goga 2.0 korzystam już na stałe i wysyłam feedbacki, codziennie szukam nowych wiadomości o Cyberpunku, można powiedzieć, że jestem fanboyem. I to pierwszy raz w życiu :p. Nie powinno mnie tam zabraknąć
 
Z tej strony Axel Graw, mój transponder nie domagał ostatnio, najwyraźniej aktualizacja der_tkejorp_dc_7702v.bin zrobiła mi jakieś przesunięcie bitowe przy augumentacji pamięci. Mój scheduler potwierdził przyjęcie zdarzenia z komunikatem "Presence-Confirmed". Zastanawiam się tylko czy zastosować jakieś doładowania w postaci taurynowo-izotonicznych mieszanek, no ale może na miejscu okaże się, że będzie coś ciekawszego.

Pożyjemy, zobaczymy.

Btw. Johny..... Ty sobie nie myśl, że ja zapomniałem o tym procesorku :)

tumblr_ovrlxwXZz71ryo1oxo1_400.jpg
 
Wiecie ile jest opuszczonych kanałów pod miastem? Nie? Ja też nie. Wystarczy że znalazłem jeden. Bezpieczny i cichy. Słychać jedynie czasem przejeżdżające w pobliżu samochody. Stąd mogę zrobić wszystko. Musieli zapomnieć odciąć zasilanie. Jak przyszedłem światło wciąż było. Jak zostałem, jest już wszystko. Stąd zdobędę świat. Ale najpierw sprawdzę New Meta e-sports Bar. Będzie co oglądać...
 
Nie ma co obijać w bawełnę, jako paroletni miłośnik CP2020 nie mogę się doczekać aż na nowo poznam Night City i mieszkańców tego miasta. Co więcej możliwość spotkania innych fanów oraz twórców jednych z moich ulubionych gier nie zdarza się codziennie więc to byłaby niesamowita frajda załapać się do tego grona.
 
Chciałbym niniejszym zgłosić swoją kandydaturę do spotkania się wraz z małżonką. Dlaczego? Albowiem może okazać się, że moje umiejętności zaowocują piękną etiudą dotyczącą niniejszego spotkania, pięknosłownym jego podsumowaniem. A z małżonką, gdyż jest ona moją muzą.
 
Niestety padłem ofiarą pseudo ripperdoca, który przeszczepił mi do rąk dwie tarki, a do głowy szczotkę od miotły. Jestem przekonany, że w New Meta zaciągnę języka i namierzę gnojka.

PS. Nie przyjmę questa na starcie marchewki :giveup:
cyberpunk-2077.jpg
 
Last edited:
I know Keanu Reeves.


From great movies like Cyberpunk 2077, or John Wick, but I know him.
 
Last edited:
Nie mam dużo czasu. Przebicie się do waszego systemu za pomocą faxu podpiętego do modemu wymagało nie lada gimnastyki.
Odpowiedź wyślijcie głosowo na moją automatyczną sekretarkę, ta przekieruje ją na mój pager.

Muszę lecieć, solosi z Pragi przeczesują Mokotów, piwnica mojego corpo już nie jest bezpieczna.

Na szczęscie mam jeszcze awaryjną kartę telefoniczną...
 
No siema, wpadłem dostać zaproszenie za wysługę lat i po znajomości (w sumie po znajomości z innymi forumowymi emerytami, jak Kama, Nighty, Wallace czy Hostile których tu widzę, bo ostatni post mam sprzed 2 lat, jak się wkręcałem na 10. rocznicę wiedźmińskich gier; jak oni dostaną to może i mnie wcisną). Ale hej, cyferki się zgadzają, prawie 8400 postów - mimo że od lat się praktycznie nie udzielam i tak wychodzi średnia 700 postów rocznie od dołączenia w 2007 :D
 
Hej, Max. Z pewnością słyszałeś o spotkaniu w New Meta za tydzień. Brzmi ciekawie, ale pogrzebałem w archiwum z zaproszeniem i znalazłem podejrzany fragment kodu wskazujący na powiązanie między tajemniczym corpo DPR, inicjatorem spotkania, a Netwatch. Próba zebrania tylu solo i freelance netrunnerów w jednym miejscu przez Netwatch nie może oznaczać niczego dobrego, jednak z pewnością będzie ciekawie. Wbijamy! Pamiętaj o sprzęcie który ostatnio omawialiśmy i aby mieć skanery szeroko otwarte. Cya!
 
Na imprezie będzie potrzebne dobre towarzystwo oraz osoby znające się na technologii oraz szyfrowanie w razie problemu.

Sądzę, że będę najlepszym kandydatem na to stanowisko dlatego nie może mnie tam zabraknąć ;)
 
Top Bottom