Full Combat Rebalance 2

+
Mam problem z modem polegający na tym, że gra nie widzi go. Podobny problem występował przy Lycaon'ie. Tworzyło się wtedy jakiś plik tekstowy ale nie pamiętam ani jak go nazwać ani co w nim wpisać. Przypomniał by mi ktoś. BANAN? A może jest inny sposób? Dziękuję z góry.

Edycja: Wiem już w czym problem i jakie jest rozwiązanie z tym, że jaka jest rozpoznawalna przez grę nazwa FCR 2 którą należy wpisać w miejsce "Nameofthemodyouwouldliketoload"?
 
Last edited:
Zainstalowałem mod FCR2 - jak go uruchomić??
W modach go widzę, daję save and run - czy już działa??
Czy po wczytaniu mojego save'a sprzed instalacji moda będzie on aktywny?
 
Witam , zainstalowałem moda mam orginał ,i jakos, nei moge chodzic i blokowac , w ogole nie widze zadnych zmian . Najpierw mialem jakis blad przy instalacji potem zainstalowalem jeszcze raz bledu nie bylo ale roznic zadnych nie widze , wie ktos o co moze chodzic ? HMm Po czym moge stwierdzic czy działa ?? albo gdzies to sei włącza lub wylacza te mody ?? Bylbym wdzieczny za odp


To działa tylko z tą wersją rozszerzoną ,moze ?? Bo ja mam tą pierwszą wersję
 
Last edited:
Mogę się mylić

Witam , zainstalowałem moda mam orginał ,i jakos, nei moge chodzic i blokowac , w ogole nie widze zadnych zmian . Najpierw mialem jakis blad przy instalacji potem zainstalowalem jeszcze raz bledu nie bylo ale roznic zadnych nie widze , wie ktos o co moze chodzic ? HMm Po czym moge stwierdzic czy działa ?? albo gdzies to sei włącza lub wylacza te mody ?? Bylbym wdzieczny za odp


To działa tylko z tą wersją rozszerzoną ,moze ?? Bo ja mam tą pierwszą wersję

Z tego co kojarzę FCR2 działa tylko z najnowszą aktualizacją (patch 3.4), która wymaga wszystkich poprzednich od Edycji Rozszerzonej (będzie ich chyba ze 4, nie pamiętam dokładnie). Samą modyfikację uruchomisz w opcji "mody", która pojawi Ci się w najnowszej wersji launchera gry a najłatwiej jej działanie sprawdzić w trybie areny, który również pojawi się po zainstalowaniu kolejnych aktualizacji. Mam nadzieję, że pomogłem :)
 
dzieki za odp. ale uściślić muszę żeby sie upewnic i nie tracicz czasu na instalowanie.
Chodzi o to czy :
Tzn. do wersji podstawowej moge doinstalowac aktualizacje wszystkie i powinno działać ? Czy musze miec tylko i wyłącznie wersje rozszerzoną i do niej wgrac aktualizacje??
 
Edycja Rozszerzona jest jedną z kolejnych aktualizacji, bez której nie będziesz mógł zainstalować tych, które wyszły później, a są wymagane do działania FCR2. Reasumując więc: Musisz pobrać i zainstalować Edycję Rozszerzoną a następnie wszystkie patche aż do najnowszego włącznie (ostatni jest 3.4) żeby ten mod działał.
 
Witam wszystkich. Zacząłem po raz kolejny przygodę z Wiedźminem 2 + FCR2. Mam dwa pytania co do blokowania.
1). W jaki sposób działa redukcja obrażeń podczas automatycznego blokowania?
2). Przy aktywnym bloku (klawisz E) absorbuje 100% obrażeń?
 
Pomocy! FCR2 nie wyświetla mi się w zakładce "mody" pomimo poprawnej instalacji. Grę mam zauktualizowaną do najnowszego patcha (3.4), proszę o pomoc w tej sprawie.
Dziękuję i Pozdrawiam!
 
HEY ,


A da sie jakos kasować patche ?? Od instalowywyać ??????? BO zaktualizowałem sobie Wiedźmina do wersji rozszerzona (to chyba mod 3,1 jest) i potem sciagnalem z neta od razu 3,4 i zgłupiał nie reaguje w ogole na komende uruchom grę ???? Jakies sugestie ?? XD hehe tak to jest jak sie zcłowiek spieszy xD, dodam ze zaktualizowal juz wszystkie i nie dziala nadal ??????///
 
Last edited:
Czy można moda zainstalować nie na systemowy? Folder od Wiedźmaka zajmuje mi ponad 8 GB a chciałbym ograniczyć miejsce tego folderu.
 
Też mam pytanie :p

FCR będzie oficjalnie spolszczony, czy trzeba wspierać się fanowskim tłumaczeniem?
 
Wie ktoś czemu po zainstalowaniu patchoów wszystko szlag trafił ?? Instaluje gre juz z 10 raz i nie działa, od momentu w którym zainstalowałem patcha 3,1 lub 3,2 ???????????? Widze ze ludzie na forum wypisuja podobne problemy.
Klikam uruchom pojawia sie medalion wilka i nic sie nie dzieje ??????????????
 
Sama walka na tym modzie wygląda wspaniale, lecz znalazłem kilka dość poważnych błędów.

♦Otóż nie wiem czy to z winy mojego komputera - nie mam bestii i grafa jest mocno zredukowana - ale mod crashuje grę podczas wykonywania misji fabularnych. Jest to o tyle widoczne, że specjalnie zacząłem nową grę dla niego.

♦Poza tym jest poważny błąd w walce na pięści - znów moje wątpliwości - ale Geralt wcale nie zadajer obrażeń. Wiadomo zaczynamy od zera(liczba obrażeń) ale walki na pięści toczą się w nieskończoność(dajmy na to fabularne walki w lochach La Vallete'ów i Flotsam).

♦innych jeszcze nie zauważyłem, ale prosiłbym o przyjrzenie się problemowi, choć zdaję sobie sprawę, że nie u każdego mogą występować

Proszę o pomoc lub jakieś przydatne porady
 
Witam, moda zainstalowałem wczoraj. Prezentuje się bardzo ciekawie z tym że wydaje mi się że jest poważny błąd.
Mianowicie kiedy wybieram umiejętności Geralta zwiększającego jego żywotność to mimo wszystko wynosi ona nadal 90 (czyli jak początkowo). Eliksiry itp zwiększają jej wartość jednak umiejętności z drzewka, nie.
 
Również wykryłem bardzo poważny błąd związany z punktami talentów. Jakimś trafem początkowa ich ilość wynosi -14, co znaczy że muszę wbić 14 poziomów zanim rozdam pierwszy punkt. Komuś jeszcze trafiło się coś takiego?
 
Pomimo wersji 1.1 w grze nadal jest mnóstwo błędów, nie wszystko działa tak jak zamierzono:
- schemat miecza diabeł można kupić za 1 orena; brak schematów utwardzanej i ćwiekowanej skóry, solidnego sukna i brak możliwości kupienia tych przedmiotów w drugim akcie w Vergen
- duże lagi klawiatury przy rzucaniu znaków, bomb, sztyletów
- problem z namierzaniem wrogów (niedopracowanie)
- walka na pięści powinna być o wiele trudniejsza bo teraz to jest dziecinnie proste klikanie klawiszy przy którym nie trzeba się spieszyć
- naciśnięcie klawisza "E" czyli rzucenie Quen czasem powoduje rzucenie innego wybranego znaku
- eliksir "Dekokt Raffarda Białego" nie działa według opisu
- system przedmiotów do kupienia i nagród za questy powinien być bardziej zbalansowany, np wiele przedmiotów jest bezużytecznych przez gorsze lub takie same statystyki (brak zróżnicowania)
- pasek postępu doświadczenia w hudzie gry się zacina i jest w pełni zapełniony mimo zmian w doświadczeniu (tylko pasek w hud'zie, doświadczenie zapełnia się normalnie)
itp. jednym słowem nadal jest mnóstwo większych i mniejszych błędów, cześć z nich to stare błędy oryginalnej gry (może da się je załatać?)
 
Last edited:
Top Bottom