Full Combat Rebalance problem

+
Cześć, potrzebuje pomocy z modem Full Combat Rebalance. Postanowiłem z nim zagrać ponownie w pierwszego wieśka po kilku letniej przerwie. Na początku na chojraka wybrałem najwyższy z możliwych poziomów trudności (Wiedźmin), ale szybko zrezygnowałem widząc jak niesamowicie trudna jest walka bez ogromnej wiedzy o grze. Wybrałem najniższy poziom trudności z trudnej paczki i zacząłem od nowa. Problem w tym, że chyba przeceniłem swoje umiejętności. Jestem na bardzo zaawansowanym etapie gry (3 akt) i nie jestem w stanie poradzić sobie z wieloma zadaniami. Czy jest możliwość zmniejszenia poziomu trudności do któregoś z paczki prostej?
Bardzo proszę o pomoc.
 
Cześć, z jakimi zadaniami masz problem? Poziom trudności w trakcie gry możesz zmienić tylko za pomocą eliksirów zmieniających trudność.
 
Cześć, potrzebuje pomocy z modem Full Combat Rebalance. Postanowiłem z nim zagrać ponownie w pierwszego wieśka po kilku letniej przerwie. Na początku na chojraka wybrałem najwyższy z możliwych poziomów trudności (Wiedźmin), ale szybko zrezygnowałem widząc jak niesamowicie trudna jest walka bez ogromnej wiedzy o grze. Wybrałem najniższy poziom trudności z trudnej paczki i zacząłem od nowa. Problem w tym, że chyba przeceniłem swoje umiejętności. Jestem na bardzo zaawansowanym etapie gry (3 akt) i nie jestem w stanie poradzić sobie z wieloma zadaniami. Czy jest możliwość zmniejszenia poziomu trudności do któregoś z paczki prostej?
Bardzo proszę o pomoc.

Niestety nie sądzę, że jest to możliwe, instalując FCR wybierasz jedną z dwóch paczek i pozostała trójka nie zostaje zainstalowana, bo sama gra pozwala na wybór tylko trzech poziomów trudności. Nie wiem co by się stało, gdybyś odinstalował i zainstalował FCR ponownie, tym razem z łatwiejszą paczką, bo nie wiem ile informacji zawiera plik zapisu, ale zawsze możesz spróbować :p Tylko po reinstalacji i wczytaniu wejdź gdzieś i wyjdź, żeby zresetować lokację.
 
Top Bottom