Fun SoundTrack

+
Fun SoundTrack

Więc i ja chciałbym zaprezentować utwór inspirowany Cyberpunk. Mam nadzieję, że się spodoba ;) Będzie ich więcej :)





View attachment 4510




 

Attachments

  • anna-marinenko-eos.jpg
    anna-marinenko-eos.jpg
    42 KB · Views: 98
Last edited:
Tutaj za to trochę specyficzny utwór. Wyobraźmy sobie, że wchodzimy do klubu underground'owego w poszukiwaniu naszego celu i akurat jest koncert. Żeby było ciekawiej zespół będzie się nazywać Wesołe Lolki. Scena 4 osoby zespołu, ciemne pomieszczenie, lasery i publika nucąca melodie utworu. Wydaje mi się, że mogłoby to wyjść dość ciekawie. Utwór w wersji Alpha ale spytam jak wam się widzi ta myśl ? :)



View attachment 4460




https://soundcloud.com/pedro-rivera/pedro-rivera-happy-lolek/s-9zFJJ
 

Attachments

  • nightclub_showlaser_lasershow_ludwigsburg.jpg
    nightclub_showlaser_lasershow_ludwigsburg.jpg
    50.8 KB · Views: 110
Last edited:
Utwór w wersji Alpha ale spytam jak wam się widzi ta myśl ? :)

Ekspertem nie jestem, ale brakuje mi to jakiegoś, bo ja wiem tła, plus główny motyw nieco zbyt monotonny, w sensie grany na jedną nutę, za to pierwszy utwór bardzo fajny. :)
 
Naprawdę fajny kawałek, lubię takie klimatyczne, chillout'owe motywy. Co do drugiej propozycji, to zgadzam się z tym, co napisał Nars. Wyraźnie czegoś tam brakuje i przez to wyszło trochę monotonnie. Ale jak sam zaznaczyłeś, jest to "work in progress", tak więc czekam na efekt końcowy, bądź kolejną próbkę ;)
 
Top Bottom