Galeria Blackberry

+
Galeria Blackberry

Oto kilka wiedźmińskich tapet jakie dziś stworzyłam: oraz trochę starszych prac, co prawda nie związanych tematyką ze światem Sapkowskiego, ale może akurat komuś przypadną do gustu ;)
 
Na tych dwóch z outra ziarno bije po oczach. To co dobrze wyglądało w filmiku nijak się ma do statycznego obrazka.Morren jest przycięta i odwrócona. Być może troszeczkę ztuningowana kolorystycznie i kontrastowo. Nic wielkiego. Trzy minuty w photoshopie.Azar może być. Zabójca z outra ma jakieś śmieci ponad łokciem, rozsadza kadr, a ta szarość na dłuższą metę męczy oczy.A rysunki nie są jakimś mistrzostwem świata. Kolorowe smoki są troszeczkę tandetne. Ale to wynika z braków warsztatowych (i tych infantylnych kolorków)A te dwie postacie to z ze zdjęć? Ogólnie trzeba pracować nad warsztatem rysunkowym. Nie jest źle. Ale naprawdę dużo brakuje aby to nazwać rysunkiem. Na razie to jest obrazek.
 
MaxzWOWnonaprawddobreMojemulamerskiemugustowisitopodobaSmileyquotebrIopodobaniesichodzibrbrquoteauthorMarqson said:
Na tych dwóch z outra ziarno bije po oczach. To co dobrze wyglądało w filmiku nijak się ma do statycznego obrazka.
Mnie się podoba ;) i tak jest delikatnie rozmyte. Z początku chciałam się pozbyć ziarna większym natężeniem rozmycia, ale jak zobaczyłam efekt końcowy to podziękowałam.
MaxzWOWnonaprawddobreMojemulamerskiemugustowisitopodobaSmileyquotebrIopodobaniesichodzibrbrquoteauthorMarqson said:
Morren jest przycięta i odwrócona. Być może troszeczkę ztuningowana kolorystycznie i kontrastowo. Nic wielkiego. Trzy minuty w photoshopie.
Zgadzam się.
MaxzWOWnonaprawddobreMojemulamerskiemugustowisitopodobaSmileyquotebrIopodobaniesichodzibrbrquoteauthorMarqson said:
A rysunki nie są jakimś mistrzostwem świata. Kolorowe smoki są troszeczkę tandetne. Ale to wynika z braków warsztatowych (i tych infantylnych kolorków) (...)Ogólnie trzeba pracować nad warsztatem rysunkowym. Nie jest źle. Ale naprawdę dużo brakuje aby to nazwać rysunkiem. Na razie to jest obrazek.
Doskonale sobie zdaje sprawę, że moje "obrazki" są niczym w porównaniu do rysunków profesjonalistów, ale nie zamierzam raczej nic z tym robić. Wrzuciłam prace widząc poziom "obrazków" innych użytkowników i stwierdziłam, że moje nie są takie złe na ich tle. Bez obrazy oczywiście ;)
MaxzWOWnonaprawddobreMojemulamerskiemugustowisitopodobaSmileyquotebrIopodobaniesichodzibrbrquoteauthorMarqson said:
A te dwie postacie to z ze zdjęć?
Oui. Nergal z zespołu Behemoth oraz Orion.
 
Mi się nawet ten rozmazany Geralt podoba. Przez prostotę i brak niepotrzebnych udziwnień/upiększeń.Jestem ciekawa twoich nowych szkiców, Blackberry ;)
 
1. Nie wiedziałem, że strzyga może być taka słodka :D.2. Idę dzisiaj do sklepu po modelinę i robię zeugla. xD
 
Ciesze się, że Adzia przypadła Wam do gustu. Modelina jeszcze została to wieczorem może ulepie kolejnego potworka ;)
Yossarian said:
Gustowna opaska biodrowa.
Nie opaska, a podarta sukienka, którą widać na filmikuA'taeghane tylko go wygotuj porządnie :D
 
A'taeghane tylko go wygotuj porządnie
Jak byłem mały, to chyba jakiegoś słonia kiedyś stworzyłem ;). Będę musiał popróbować. Zeugl, kikimora, dagon... duuużo będzie potrzeba modeliny :D.
 
Wiwerna :) Ugotowałam ją w wodzie z dodatkiem oliwy, więc nie straciła tak dużo na kolorze. Niestety jest półleżąca, następnym razem pomyślę o jakimś drucianym rusztowaniu.
 
Blackberry, Ty się szkliłeś w tworzeniu z modeliny, czy jak :D? Dobrze Ci to wychodzi, jednak wywerna lepsza. Ja, niestety, swoją dostanę dopiero jutro, więc będziecie musieli jeszcze poczekać :p. BTW, są jakieś internetowe poradniki tworzenia z modeliny :p?EDIT: Blackberry, przystopuj trochę, bo mi wszystkie stworki ukradniesz ;).
 
"szkolił" - absolutnie, zero nauk w tym kierunku :pSpokojnie, jutro jadę na dwa dni do Krakowa, to będziesz miał troszkę czasu... choć w głowie już mi się pojawia wizja bloedziugera i vodyanoi ]:->
 
Blackberry said:
"szkolił" - absolutnie, zero nauk w tym kierunku :pSpokojnie, jutro jadę na dwa dni do Krakowa, to będziesz miał troszkę czasu... choć w głowie już mi się pojawia wizja bloedziugera i vodyanoi ]:->
Jeżeli poziom twoich prac tak szybko się zwyższa to jestem ciekawa następnych.Wiwerna niemalże jak żywa ;)
 
"szkolił" - absolutnie, zero nauk w tym kierunku
Wybacz. Już mi się wszystko myli.
Spokojnie, jutro jadę na dwa dni do Krakowa, to będziesz miał troszkę czasu... choć w głowie już mi się pojawia wizja bloedziugera i vodyanoi
Bloedzuiger? Nie ma mowy :p. Wszystkie obrzydlistwa (bloedzuiger, zeugl) są moje :D.
jutro jadę na dwa dni do Krakowa, to będziesz miał troszkę czasu...
Tia... a ja w niedzielę jadę na 2 tygodnie. Kurde, wszystkie potworki mi przez ten czas zabierzesz :(.
 
Spokooojnie, potem najwyżej będzie pojedynek "Czyj utopiec jest bardziej realistyczny/dramatyczny/groźny/..." ;)
 
Top Bottom