Galeria Blackberry

+
Naprawdę świetnie Wam to wyszło!Bleodzruiger naprawdę, jak ten wirtualny. Masz talent, Blackebrry ;)Ty Maxz też :beer:
 
Dziwne, że mnie jeszcze tu nie było :).A więc zacznijmy od początku. Tapety bardzo ładne, zastrzeżeń nie mam praktycznie żadnych jedynie w tej trzeciej oko Geralta jest tak w połowie ucięte średnio mi to się podoba, ale za to reszta jest bardzo ładna. Szkoda tylko, że rozdzielczość mała.Co do pomysłu z modeliną to na prawdę genialne. Strzyga co prawda średnio mi się podoba, ale za to wywerna, bloedzuiger i zeugul (tyle, że to już dzieło Maxz'a) bardzo mi się podobają.Sorry za usunięcie tamtego postu (o ile ktoś w ogóle zauważył :p), ale ktoś przedzielił temat i się trochę zdezorientowałem ;).
 
To ja trochę nabałaganiłam, wybaczcie.Jednak koncepcja podzielenia tego wątku trochę nie bardzo da się zrealizować, bo wówczas tylko kilka postów zostaje, a nikomu zaszkodzić nie chcę. Zastanowię się, jak to rozegrać...Edit: Założyłam nowy temat, mam nadzieję, że wybrałam zadowalające rozwiązanie. Tak więc tam kontynuujemy dyskusje wokół modeliny i jej wytworów, a tutaj komentujemy pozostałe prace Blackberry. :)
 
odwrócone kolory ;): Kolejne moje stare bazgrołki. Wybaczcie, że niewiedźmińskie, ale kiedy to rysowałam nie miałam nawet pojęcia kto to Geralt.
 
A039taeghane said:
Przepraszam, co to jest to pierwsze?
Dunmer :D lub Mroczny Elf jak wolisz. Ale czy jest to kobieta czy facet zależy już od interpretacji ;) W założeniu miał być boy.Dzięki Paweł za komplement :) Elfkę lub elfa (;)) pamiętam rysowałam cały dzień korzystając odrobinę ze swojego zdjęcia. Chodziło głównie o skopiowanie pozy i w miarę dobre proporcje, ale nos i tak wyszedł dziwaczny :p
 
Blackberry said:
Taka mała sygnatura stworzona w związku z eventem ;)
Co prawda jestem po przeciwnej stronie barykady, ale muszę przyznać, że sygnatura bardzo ładnie Ci wyszła :).
 
Ugh, musialas? ;p Zakon ma wylacznosc na sygnatury... I jeszcze zlosliwie taka ladna zrobila, co za baba... ;p
 
Blackberry said:
Dunmer :D lub Mroczny Elf jak wolisz. Ale czy jest to kobieta czy facet zależy już od interpretacji ;) W założeniu miał być boy.
Dunmer?Ktoś tu chyba dużo grał w Starożytne Zwoje...A sygnatura...gdyby nie fakt,że przedstawia przeciwną frakcję to bym ją sobie wkleił do podpisu i powiedział,że mi się podoba a tak...
 
VeleradzWyzimy said:
Dunmer?Ktoś tu chyba dużo grał w Starożytne Zwoje...
O tak. Morrowind kocham nad życie, Oblivion to już niestety inna bajka :(
A sygnatura...gdyby nie fakt,że przedstawia przeciwną frakcję to bym ją sobie wkleił do podpisu i powiedział,że mi się podoba a tak...
Zawsze zdradzić można... :evil:
 
Blackberry said:
Blackberry said:
Dunmer?Ktoś tu chyba dużo grał w Starożytne Zwoje...
O tak. Morrowind kocham nad życie, Oblivion to już niestety inna bajka :(
A sygnatura...gdyby nie fakt,że przedstawia przeciwną frakcję to bym ją sobie wkleił do podpisu i powiedział,że mi się podoba a tak...
Zawsze zdradzić można... :evil:
No coż...możemy się spodziewać innych ilustracji przedstawiających TESową hałastrę?O nie nie nie.Ja tam zdradzać nie będę zwłaszcza,że mi się w zakonnych barwach dobrze wiedzie.
 
VeleradzWyzimy said:
No coż...możemy się spodziewać innych ilustracji przedstawiających TESową hałastrę?
Jeśli wena mi na takowe przyjdzie to jak najbardziej ;) Jeszcze jeden Dunmer jest na pierwszej stronie mojej galerii, o ile tam nie zaglądałeś :)
 
Top Bottom