Galeria cypriena~

+
Galeria cypriena~

Wszyscy mają mambę, mam i ja :p Na początek 5 tapet. Spodoba się, zrobię więcej ;) Indżoj. EDIT : Cholera, dopiero teraz zauważyłem błąd przy Scoia'tael ... Damn.
 
Pierwsza IMHO trochę ze ciemna, a trzecia ładniej by się prezentowała bez tego przekręcenia (jak się dłużej na to patrzy to można zawrotów głowy dostać ;D, przynajmniej ja mam takie odczucie). Ale ogólnie to świetne prace. :beer:.
 
fajne, bardzo klimatyczne prace - bez cukierków, bez przesady z efektami, idealnie, super
 
Co to a budynek ten na ostatniej tapecie?Bjutiful, że tak będę naśladował Awila w mowie.
 
Kolega ma oczko w awatarze, całkiem jak ja - nie wpada więc nie zostawić komentarza ;)Tapeta nr 2 jest bardzo sympatyczna, a najbardziej - ostatnia, z klimatycznym zachodem słońca i reklamą moda.Az sobie zmienię chyba ;D
 
Mi również najbardziej spodobały się tapetki nr 2 i 5. Są najlepiej dopracowane i mają klimacik :).
 
Dziękować, dziękować :p Jak tylko znajdę chwilę czasu to zrobię coś nowego i wrzucę ;]
 
Tapetki są bardzo fajne i miłe. Może przy dalszych pracach włożysz w nie trochę więcej "siebie".Czekam na resztę prac mam nadzieje że nie będą to tylko dodane napisy ;)
 
Top Bottom