galeria DaZz'a:)

+
galeria DaZz'a:)

Witam. Pewnego razu znudzony już siedzeniem na kompie postanowiłem coś sobie namalować:) Pierwszy raz coś narysowałem od 4 lat, kiedy to fascynowałem się dragon ball'em. Jeśli się spodoba, to będzie tych szkiców z wiedźmina więcej, jeśli nie to... może będę sobie rysował dla siebie:p Zdjęcie musiałem zrobić pod pewnym kątem, bo flash mi się odbijał, a żadnego odpowiedniego oświetlenia w pokoju nie mam, ale mam nadzieje, że nie będzie to przeszkadzać:]
 
Rysunki ładne, szczegółów dużo. Proszę więcej to wypowiedź rozwinę.Rysunek 1. To widok z oczu Grubego Anzelma tuż przed nokautem? :DRysunek 2. Ten mi się najmniej podoba. Nos jest zdecydowanie za duży a sam Geralt nie wygląda jakby biegł tylko jakby zamarł w pół kroku.Rysunek 3. Chwilowo nie mam nic mądrego do powiedzenia. :)
 
Pierwsza praca podoba mi się najbardziej :). Jest ciekawie przemyślana i dynamiczna, może tylko miecz mógłby być nieco większy. Na drugiej natomiast mocno razi w oczy opuchnięta szyja, przez co chyba najmniej mi się podoba ta praca. Ogólnie nie jest źle, choć jeszcze sporo roboty w kształtowaniu umiejętności. Życzę powodzenia w następnych pracach i czekam na ich większą ilość :)
 
w tym drugim też mi coś cały czas nie grało i widziałem u niego ten "bezruch", ale dałem, żeby nie było, że wyskoczyłem tylko z dwoma rysunkami:] Niedługo dam więcej. Ranny Geralt;]Dzisiaj go zrobiłem. Po czasie dopiero zauważam błędy. Miałem problem z nogami oraz zauważyłem słabe odzwierciedlenie 3d jeśli chodzi o miecz i rękojeść, ale no sami ocencie;]Znacznie lepiej mi wychodzi jeśli na coś patrze i mam przerysować. Z pamięci dopiero się pomalutku uczę. (tylko ta twarz Geralta w pierwszym poście była malowana od patrzenia na jakiś screen w necie, reszta z głowy)
 
Nawet fajne te twoje prace... jak na początek to nie mam zastrzeżeń.Czekam na następne prace. Ten ost. jest fajny :D
 
A myslałem, że Dreughi to tylko w Morrowindzie były. ;)Geralt wygląda jakby zapatrzył się w jakiś punkt na ziemi i g***o go obchodziło, że właśnie walczy z potworem. Kikuty wystają z zupełnie idiotycznych miejsc-zza pleców chociażby.Krew wytryskuje z dziwnych miejsc-na przykład z zupełnie nietkniętej ręki.No i czemu rysunek nazywa się "Ranny Geralt" skoro sporo bardziej krwawi potwór?A właśnie-jak już kolorujesz krew to pokoloruj cały rysunek. Taka niekonsekwencja jakoś do mnie nie przemawia.4/10. Więcej nie dam.
 
Całkiem fajny jest ten pierwszy rysunek. Bardzo dynamiczne ujęcie. Widać, że masz pomysł ale w kwestiach technicznych raczej średnio. Np. w 2-gim rysunku nieproporcjonalnie małe dłonie do reszty ciała. W najnowszej pracy nie podoba mi się nienaturalna pozycja Geralta. Ogólne wrażenie- "jest OK", ale zawsze może być lepiej ;)
 
Zamierzenie było takie, że Geralt ma wyglądać jakby był zmęczony walką i po ciosie w tors potwora (wymysliłem go, w morrowinda nigdy nie grałem:p) już wiedział, że jest po wszystkim dlatego zmęczonym wzrokiem spogląda na ziemie. No ale ok:) nie spodziewałem się wysokich ocen, postaram się niedługo wrzucić następne. I jeśli chodzi o malowanie to się zgadzam, jak coś zacznę kolorować to do koloruje do końca.
 
Widzę że wzorowałeś się nowym filmikiem... To jest fajne1 praca nie zbyt dopracowana ale 2... bardzo mi sie podoba :)
 
To mi się podoba! Wreszcie wygląda to naturalnie. Tło też dodaje pracy punkcik. Tylko co to jest to w środku?(No wiesz, to co leci wprost na Geralta)A, tak tak, ocena:9/10
 
Lepsze wrażenie zrobiły na mnie twoje wcześniejsze prace. Jeśli tło ma być zrobione niestarannie to lepiej go wcale nie dodawać, przynajmniej taką zasadą kieruję się w moich rysunkach ;)
 
ciesze się, że większości się w końcu podoba :p filmikiem się nie wzorowałem, bo oglądnąłem go dopiero wczoraj, zaraz po zakończeniu rysowania tego obrazka:) aczkolwiek faktycznie może to tak wyglądać po fragmencie miedzy drzewami w zimie:) Ale to był tylko mój "zamysł". To co jest w środku to może być np. złowieszczy smok, kryl też może być, jak kto woli:p. Głównym przeciwnikiem jest potwór, który się wyłania z prawej strony, a właściwie jego ręka. Co to za potwór, to juz zostawiam waszej wyobraźni:p Spieszyłem się i chciałem jak najszybciej to umieścić na forum, dlatego aż takiej uwagi na tło nie zwracałem. Tutaj się głównie liczy postać Geralta. Zdjęcie jest jakie jest. Pierwsze jasne bo mogłem flesha użyć, z drugim jest więcej ołówka i wszystko się odbija dlatego zastosowałem lampkę:p Niedługo dam kolejne prace, mam nadzieję, że będą coraz lepiej mi wychodzić:)
 
Niektóre wykłady na studiach wieją nudą, dlatego dzięki temu powstało parę, słabszej jakości, dzieł sztuki znajdujące się na tyłach zeszytów. Postanowiłem się nimi podzielić:)Algebra liniowa:) Algebra liniowa, kilka dni przed sesją:) Tutaj wykład z logiki Algebra abstrakcyjna Pozdrawiam:)
 
Jak dla mnie bardzo ciekawe i miłe dla oka prace :) Czekam na kolejne :beer: Może skusisz się i narysujesz kogoś innego niż Geralt ? ;)
 
Dziękuje za komentrze:)czempion9 - nudnych wykładów mi nie brakuje, a mam jeszcze parę czystych kartek z tyłu zeszytu także jak tylko przyjdzie coś do głowy to narysuje coś innego aniżeli wiedźmina:)
 
Top Bottom