[GALERIA] Forumowy Bestiariusz

+
RedpowerPl said:
Ty to nie umiesz prawić komplementów... :p/>
Ale jestem szczery, według mnie nie wystarczy żeby człowiek był chudy aby dobrze wyglądał. Masa mięśniowa to główna różnica oddzielająca zwykłych śmiertelników od nadludzi ;)
 
Bomba0926 said:
Ale jestem szczery, według mnie nie wystarczy żeby człowiek był chudy aby dobrze wyglądał. Masa mięśniowa to główna różnica oddzielająca zwykłych śmiertelników od nadludzi ;)

Ale pieprzysz bzdury...
I to nie obelga; po prostu jestem szczery.

http://c.wrzuta.pl/wi2880/a56d5289001dd815451a7052/kulturysta_2
 
Bomba0926 said:
Ale jestem szczery, według mnie nie wystarczy żeby człowiek był chudy aby dobrze wyglądał. Masa mięśniowa to główna różnica oddzielająca zwykłych śmiertelników od nadludzi ;)/>/>/>/>
Nie zgadzam się.
Zwykłych śmiertelników od nadludzi odróżnia umiejętność wypicia niewyobrażalnej ilości wódki przez tych drugich. Zwykły człowiek ma 2 promile i jest nawalony, a nadludzie zaczynają zabawę od 10-ciu.
Ale za to zgadzam się z tobą co do kwestii figury.

@genNighty
Łoooo! Przeglądałeś cały temat, czy wszystkie zdjęcia bunkrujesz u siebie na dysku?


siulnięty klulik
Durnego photoshopa każdy potrafi wkleić.
http://c.wrzuta.pl/wm19118/bd5098d5000665234697c9a3/0/kulturysta
 
siulnityklulik said:
Ale pieprzysz bzdury...
I to nie obelga; po prostu jestem szczery.

http://c.wrzuta.pl/wi2880/a56d5289001dd815451a7052/kulturysta_2

to twoje przerobione oczywiscie ;)/>

a tu moje - bogowie prosto z Olimpu :p/>
 
Co said:
@genNighty
Łoooo! Przeglądałeś cały temat, czy wszystkie zdjęcia bunkrujesz u siebie na dysku?
Na tę chwilę wszystkie obrazki posiadam u siebie na imgurze. Kopie zapasowe, dla zabezpieczenia przed padaniem linków, mam na komputerze :)

@up
Polecam zdjęcia wrzucać na jakiś zewnętrzny serwer, nasze forum jest nieznośne i tym razem także miniaturka się nie wyświetla.
 
Ale jeśli jedno z tych zdjęć przedstawia to, co jest opisane w jego nazwie, to daruj sobie.
Proszę. -___-
 
Co said:
Zwykłych śmiertelników od nadludzi odróżnia umiejętność wypicia niewyobrażalnej ilości wódki przez tych drugich. Zwykły człowiek ma 2 promile i jest nawalony, a nadludzie zaczynają zabawę od 10-ciu.


siulnięty klulik
Durnego photoshopa każdy potrafi wkleić.

Ad 1. No to Ty pewnie już jesteś tym "nadludziem". Nie za wczesna pora? :p

Ad 2. Durnoty najczęściej po pijaku się gada. :p
 
Ehh... Wszystkie teksty o "nadludziach" ze względów historycznych źle mi się kojarzą. Jakby ktoś chciał o tym podyskutować to są inne tematy do tego.
 
Gen ostatnio jest chyba najaktywniejszym członkiem komjunity. Świetna sprawa, świetne wykonanie. :]

This I like!
 
Jeszcze trochę i zostanie orenowym magnatem. Podziękowania dla Generała za to, że mu się chciało.
 
CylonkaKama said:
Generał musi pisać licencjat, nie dziwota, że zabiera się za wszystko, żeby tego nie robić :D/>


Ha! No właśnie się zastanawiałam, co on ma takiego pilnego do zrobienia

Enyłej, świetna robota i wykonanie.
 
Top Bottom