[GALERIA] Forumowy Bestiariusz

+
Parachrist said:
Ubolewam, iż mojej podobizny nie ma. Aczkolwiek doceniam nakład pracy, oto i owoc długiego weekendu.
Jeżeli Twoje zdjęcie jest w temacie "Nasze Zdjęcia" oraz link do niego nie padł (a wiele zdjęć z tamtego tematu z ten sposób przepadło) to przepraszam za pominięcie Ciebie. Postaram się dziś przejrzeć jeszcze raz, dokładnie, wymieniony temat, bo na razie tylko z niego zbierałem zdjęcia.
 
Parachrist said:
Ubolewam, iż mojej podobizny nie ma. Aczkolwiek doceniam nakład pracy, oto i owoc długiego weekendu.

Spoko majonez, jeszcze się załapiesz. ;P Bestiariusz nie jest strukturą zamknięta, myślę. Chyba, ze się mylę i jest.
 
@gen Nighty
Nie, nie, podobiznę mam na awatarze, w temacie Nasze Zdjęcia, nic nie posiadam. Tak więc już wiem skąd ta absencja. Myślałem, iż wykonałeś tak tytaniczną pracę, jak przeszukanie całego forum w poszukiwaniu zdjęć userów ;)/>;)
 
Parachrist said:
@gen Nighty
Nie, nie, podobiznę mam na awatarze, w temacie Nasze Zdjęcia, nic nie posiadam. Tak więc już wiem skąd ta absencja. Myślałem, iż wykonałeś tak tytaniczną pracę, jak przeszukanie całego forum w poszukiwaniu zdjęć userów ;) ;)
Są takie plany :)
Natomiast wiadomo jak jest z czasem, zawsze coś jest do zrobienia, więc na tę chwilę jest tylko tyle. Niemniej, będę rozszerzał galerię, bez obaw :)
 
Nighty, powaliłeś mnie fotką w stylizacji z lat 80tych :D
Ponownie - genialna robota, ode mnie wór plusów.

I przy okazji: mnóstwo fotek Arwila jest w tym temacie: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/32924-news-8-lat-wiedzminskiej-spolecznosci/ :D
 
 
Znowu on! Zaczną się odpowiedzi w postaci obrazków. No cóż.. Świat bez ekscentrycznych ludzi (spójrz Arwilu jak pięknie uniknąłem słowa "porypanych") byłby nudny. ;)
 
RedpowerPl said:
Znowu on! Zaczną się odpowiedzi w postaci obrazków. No cóż.. Świat bez ekscentrycznych ludzi (spójrz Arwilu jak pięknie uniknąłem słowa "porypanych") byłby nudny. ;)

U made my day. :D
+1

A Arwil ma na forum tyle zdjęć, że biedny Generał musiałby zrobić jakiś osobny rozdział dla niego jednego. XD
 

Jimp

Forum veteran
Z tego co widzę, to sporo osób zarejestrowało się na forum tylko po to aby wrzucić zdjęcie :p. Gdzie są Ci ludzie?
 
Top Bottom