[GALERIA] Forumowy Bestiariusz

+
[GALERIA] Forumowy Bestiariusz



Witam serdecznie

Zainspirowany tematem "Nasze Zdjęcia" oraz pomysłem ser-ka (dzięki!), postanowiłem zebrać wszystkie udostępnione zdjęcia forumowiczów i udostępnić je w formie galerii, tak, aby nie zginęły w mrokach dziejów. Na razie ograniczyłem się do wyżej wymienionego tematu, ale, o ile nie będzie przeciwwskazań, przedstawić tutaj każde dostępne zdjęcie.

Jeżeli ktoś nie chce, aby jego podobizna znalazła się w galerii, to wiecie gdzie mnie znaleźć (chociaż sądząc po tym, że i tak zostały wcześniej pokazane bez protestów, mam nadzieję, że tak się nie stanie :) )

Aha, przepraszam, że galeria będzie rozbita na parę postów, ale, niestety, forum posiada ograniczenie w ilości obrazków.

Tak więc, zaczynamy :)



 
Last edited:
Fajny pomysł chociaż mnie tutaj nie ma :p. To co mam dodać swoją fote do tematu nasze zdjęcia żebym się tutaj znalazł :D?
 

Yngh

Forum veteran
Vojtas said:
No, no, nie tego się spodziewałem po Zielonej. :p/>/>
Masz na myśli mityczne 22 cale? Dyskusja na ten temat obejmowała kiedyś wiele postów...
 
zuber1906 said:
Fajny pomysł chociaż mnie tutaj nie ma :p. To co mam dodać swoją fote do tematu nasze zdjęcia żebym się tutaj znalazł :D?
Tak, od tego jest tamten temat, ja chcę tylko zbierać wszystko do przysłowiowej kupy, bo Gofer swego czasu zaniechał zbierania wszystkiego w pierwszym poście owego tematu.
 
Teraz dopiero poczułem, że jest to jakieś community i to całkiem spore. Szkoda, że tylko kilkanaście osób się udziela... A reszta jest w hibernacji do premiery Wiedźmina 3 :D.
Gdyby się tak jeszcze wszyscy znali i w ogóle :D.
To co, jedziemy na bunkry do nietoperka? Do międzyrzeckiego rejonu umocnionego. Taka integracja w bunkrach :D.
Może wy mnie nie po zobaczeniu mojego debilnego zdjęcia, ale ja Was z chęcią poznam :D bo to takie pocieszne mordeczki same :D.
gen fajny pomysł :).

PS: zi3lona :D właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałem. Przy książkach :D. Pewnie cały pokój masz wyłożony książkami :).
 
Dobre! Szczerze mówiąc to myślałem, że będzie moje zdjęcie jako suchoklates z fagotem. Zawiodłem się, nadal mnie to zdjęcie bawi :D

E: Dobra.. Nie zauważyłem tego zdjęcia :/

...Und? Gdzie są Twoje ręce na tym zdjęciu z czarnym tłem?
 
Top Bottom