[GALERIA] Forumowy Bestiariusz

+
genNighty said:
A przepraszam bardzo, jesteś jesteś, jeno jeszcze nie dorzucony do zestawu :p/>/>
O, i już :D/>/>

FUCK, ten brzydal to faktycznie ja. No nic, teraz nie odpędzę się od nalotów fanek :p
 
Lol, właśnie sobie przypomniałem, że kiedyś miałem włosy! To były piękne dni... ;P


Czegoś innego spodziewałem się, zaglądając do tematu opisanego jako Bestiariusz, a tu takie pozytywne zaskoczenie xD
 
WOW! Kawał genialnej roboty :D/>
Aż wrzuciłem cosik do "naszych zdjęć" licząc że dostanę się do tego elitarnego grona. Pokłony dla Generała ;DD
 
No właśnie też zauważyłem, że jest sporo fotek użytkowniczek, o których wszelki słuch zaginął.
 
Uf... Jak to mało kogokolwiek interesuje!

 
siulnityklulik said:
Taka mała uwaga: temat powinien zostać przyklejony. Howgh.

Popieram Maria. Jak tak dalej pójdzie, to Galeria przepadnie w krótkim czasie w pomrokach n-tych stron Offtopowych, przysypana quizami. ;)
 
bassiunia said:
Popieram Maria. Jak tak dalej pójdzie, to Galeria przepadnie w krótkim czasie w pomrokach n-tych stron Offtopowych, przysypana quizami. ;)/>


A szkoda by było... :)
 
Jako, że nikt się nie kwapi przykleić tematu, który chociaż na chwilę ożywił społeczność, niniejszym go odświeżam. :>

Swoją drogą, to nieładnie, że nikt tego jeszcze nie zrobił. No, chyba, że nikt nie umie, to okej. Ale i tak - brzydko. Już nawet nie mówię o jakimś uznaniu, bo w końcu jedna Panna Smerfetka pochwaliła pomysł i wykonanie. Jednak z jakiegoś dziwnego powodu temat wisi, jak wisiał.

Takie jest moje zdanie i jest mi bardzo nie-przykro, jeśli Władze go nie podzielają. Zamierzam się go trzymać. :)
 
Sugestię dotyczącą przyklejenia zauważyłam dopiero teraz.
Wywnętrzę się w związku z tym.
Mamy fajne narzędzie, które znacznie przyspiesza komunikację - przycisk "Raportuj". O ile czasem zapomnimy przejrzeć jakiś temat, ewentualnie umknie nam post, to do raportów zaglądamy dosyć często. Jest paru userów, którzy korzystają regularnie z tej opcji i bardzo nam ułatwiają w ten sposób pracę. Niestety, z moich obserwacji wynika, że jest to zdecydowanie mniejsza ich część.
 
również uważam, że temat powinien zostać przyklejony - najlepiej tak, żeby wisiał tuż pod 'nasze zdjęcia', czyli innymi słowy, pod tematem, w którym ejst wszystko to samo, co tutaj, tylko, ze nieco zaniedbane.

czekam na tematy 'forum na sportowo' i 'wiedźmin w kinie, czy co warto zobaczyć' - oczywiście, również przyklejone


nighty wykonał tytaniczną robotę, tlyko cały czas zachodzę w głowę, po co właściwie
 
Odpowiedź kryje się w którymś z postów wyżej - pisze licencjat :p
Magiczne słowo prokrastynacja, czy jakoś tak.
 
Top Bottom