Galeria michałxD początek z twórczością.

+
Galeria michałxD początek z twórczością.

Cześ chciałem wam pokazać moją twórczość ostrzegam dopiero zacząłem więc przyjmę szczerą krytykę i porady. CDN. niedługo...
 
Pierwsza tapeta IMO najlepsza.Przedostatnia IMO najgorsza bo jest tam...pusto_Ogólnie nieźle.
 
Żle zrobiłeś tnąc czcionkę - jest przez to za mało czytelna.Zmniejsz jej rozmiar i zrób ją trochę przezroczystą.Wyprostuj trochę wiedźmina w prawym dolnym rogu, bo wygląda jakby przypałętał się tu po kilku głębszych i szukał Żonich Łez ;D
 
Poprawiona wersjaPS. Max.Raj Wieśka nie wyprostuje bo to jego naturalna poza nic z nią nie robiłem a jak go wyprostuje to wygląda powiedzmy dziwnie więc go wyrzuciłem.
 
Hmmm... Mówiłem zrób przezroczyste, a nie daj cień, ale wisz co ???Zostaw jest GIT ;D
michaxD said:
PS. Max.Raj Wieśka nie wyprostuje bo to jego naturalna poza nic z nią nie robiłem a jak go wyprostuje to wygląda powiedzmy dziwnie więc go wyrzuciłem.
I dobrze zrobiłeś - jednak za bardzo odwracał uwagę od głównej sceny :beer:
 
Bardzo fajnie Ci to wychodzi, ale mam nadzieję, że moja subiektywna krytyka nie zaszkodzi. Jedyne co nie podoba mi się to to, że na niektórych obrazkach widać, jakby to powiedzieć... rozpikselowanie, a szczególnie to widać na tam gdzie Geralt ubija potwora. Poza tym na obrazku ze Starymi Dworzyszczami bodajże, pisze jakiś odwrócony tekst,
(...) CD Projekt sp. z. o. o All right reserved.
. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś oświeci, ale czy to oznacza, że złamałeś prawa autorskie, czy chodzi tylko o sam tekst The Witcher, lub jeszcze inaczej, nie można tego wykorzystywać, ale w celach komercyjnych? Tak czy owak nieźle Ci to wychodzi i chyba nie obrazisz się jeśli wezmę te fajniejsze i zgram sobie na kompa?P.S.: Jakim programem to robisz? (GIMP, Photoshop itp.)
 
Różnie PhotoScape, PS, gimp, ACDSEE.Rozpikselowane jest tak dla tego że jest dość kiepska jakość obrazka a nigdzie indziej nie znalazłem lepszej jakości.Jeśli wiesz gdzie jest lepsza wersja takiego obrazka to podaj link i poprawie go. ;)PS. Dzięki za krytykę i pochwały.
 
Nie będę pisać o wszystkich pracach, ale postaram się przedstawić tobie moje odniesienia i dać kilka wskazówek na przyszłość, w oparciu o niektóre z prac. Fajnie, ze bawisz się różnymi efektami, widać przez to, że interesujesz się programami i chcesz odkryć ich możliwości. Musisz popracować jeszcze troszkę nad kompozycją. W ostatnim twoim arcie mam wrażenie, że nie udało ci się wycinanie medalionu od tła. Przy wycinaniu takich elementów najlepsza zawsze będzie gumka, bez różnicy, jakiego programu będziesz używać. Jest to czasochłonne i nie najprostsze, ale efekty są najlepsze :)Powodzenia w dalszych pracach.
 
O, ta druga fajna. A w pierwszej mi sie nie podoba kolor czcionki oraz jej 'rozsypanie'.
 
Szczerze powiedziawszy, patrząc na wcześniejsze prace liczyłem na coś więcej własnego wkładu niż dodanie ramek do portretu strzygi :(Przyznaję, że nie przeglądałem na witcher.phx.pl wszystkich grafik, więc tę pierwszą potraktuję jak o więcej twojej własnej inicjatywy - szkoda, że tak mało widać głowę strzygi :(
 
Top Bottom