Game Industry Trends 2012

+
Game Industry Trends 2012



W dniach 17 i 18 września odbędzie się w Warszawie druga edycja konferencji Game Industry Trends, poświęconej branży gier w Polsce i na świecie. Jednym z prelegentw będzie członek zarządu CD Projekt RED S.A. oraz Wiceprezes ds. Rozwoju Biznesu, Michał Nowakowski, ktry opowie o tym jak ważne jest podejście do klienta. Szczegłowy plan całej konferencji, a także wszystkie informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie GIT 2012. Serdecznie zapraszamy!
 
Wjazd za 700 zł. Yyyy, jasne. :) Może jakiś konkurs z nagrodami w postaci bezpłatnych wejściówek?
 
Zapewne będzie to świetna konferencja dla miłośników gier i dla ludzi pracujących w tej branży. Chętnie bym się na nią udał, ale niestety do Warszawy mam kawał drogi, no i jeszcze ta cena wejściówki. Czekam na jakieś wideo, reportaż z tej konferencji.
 
Jak ktoś z Was ma wejściówkę, a nie jest z Warszawy, oferuję nocleg w zamian za wkręcenie mnie na imprezkę. :p
 
bassiunia said:
Jak ktoś z Was ma wejściówkę, a nie jest z Warszawy, oferuję nocleg w zamian za wkręcenie mnie na imprezkę. :p

Bassiunia, co z Ciebie za asasyn, że się nie przekradniesz ;)...

Czekam na jakieś streszczenie imprezy.
 
Top Bottom