GameManiak II - growy quiz forumowy

+
GameManiak II - growy quiz forumowy

Przyszła pora na reset, w końcu Wielkanoc zobowiązuje :)/>

Zapraszamy do zabawy od początku, zasady nie ulegają zmianie:

- autor zagadki wrzuca screena z dowolnej gry (pilnując, żeby link nie zdradził odpowiedzi nazwą)
- każdy ma prawo odgadywać (bez spamu tylko nam tu!)
- autor zagadki weryfikuje odpowiedź (poprawna/niepoprawna)
- w razie niepoprawnej odpowiedzi, dostajemy kolejny screen z tej gry
- kiedy odpowiedź uznana jest za poprawną, pałeczkę przejmuje ten, kto odgadł... i wrzuca screen
----
W przypadku rebusów/obrazków opartych na skojarzeniach należy zaznaczyć w jakim języku jest dana zagadka i z ilu słów się składa.

Pilnujemy punktacji! Format:
n punktów - nick użytkownika (może być więcej niż jedna osoba z tą sama ilością punktów, oczywiście).

Aktualizacja zasad: punktów nie przyznaje się osobie, która zgadła, a potem "oddaje" zadanie zagadki komuś innemu.

Pierwszą zagadkę zada nam laureat poprzedniej odsłony, Jaroo.
Gdyby Jaroo nie poczuł zewu quizu, po 24h zagadkę zadaje ostatni poprawnie odpowiadający, czyli narsereg.

Miłej zabawy, Kochani :)
 
Ty to jednak zła kobieta jesteś, Undzia.
Tak bezczelnie nie dać mi dobić 200 :D

 
1 pkt. - Eselter, Sheladin

Jako że odgadłem po specyficznym interfejsie, to pozwoliłem sobie na wycięcie większej części (tez specyficznego)interfejsu z mojej zagadki. Ale żeby nie było zbyt trudno, to podpowiem, że screen jest z dosyć nowego (i jedynego) dodatku do pewnej gry. Oczywiście jak będą problemy, to wkleję inny screen z interfejsem (ale wtedy to będzie "kto pierwszy ten lepszy"):
 
Rustine said:
Two Worlds 2 Pirates of Flying Fortess
Poznałem po chorągiewce w lewym dolnym. xD
Da. Zadajesz teraz Ty.
A Reality Pump mówiło, że w okresie premierowym mało osób w PL kupiło ich dodatek.
 
Oczywiście to Alan Wake ;)
No ale punkt wędruje do @Rustine był pierwszy i On znów przejmuje pałeczkę :D
 
Top Bottom